Internetowy rozkład jazdy
Wyszukiwanie połączeń      Przystanki i dworce
Przystanek:
Pokaż odjazdy       Pokaż przyjazdy
[drukuj rozkład jazdy]
Wydrukowano ze strony:
Interaktywny rozkład jazdyInteraktywny rozkład jazdy
Racibórz - Racibórz
DWORZEC KOLEJOWY
Godzina przyjazduNazwa liniiŚrodek transportuPrzyjazd z...Przewoźnik
05:02Os 90911Pociąg
05:02 Racibórz Markowice - 04:49 Nędza - 04:45 Nędza Wieś - 04:40 Szymocice - 04:35 Górki Śląskie - 04:33 Sumina - 04:28 Łuków Śląski - 04:23 Rydułtowy - 04:18 Rybnik Niewiadom - 04:14 Rybnik Niedobczyce - 04:11 Rybnik Towarowy - 04:07 Rybnik - RYBNIK
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 10.9.2013-13.9.2013; 16.9.2013-17.9.2013; 20.9.2013; 23.9.2013-27.9.2013
Koleje Śląskie
05:07Os 44332Pociąg
05:07 Tworków - 04:53 Krzyżanowice - 04:48 Roszków Raciborski - 04:44 Rudyszwałd - 04:41 Chałupki - Chałupki
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
Koleje Śląskie
05:21Os 90911Pociąg
05:21 Racibórz Markowice - 05:09 Nędza - 05:06 Nędza Wieś - 05:01 Szymocice - 04:56 Górki Śląskie - 04:54 Sumina - 04:49 Łuków Śląski - 04:44 Rydułtowy - 04:39 Rybnik Niewiadom - 04:35 Rybnik Niedobczyce - 04:32 Rybnik Towarowy - 04:28 Rybnik - RYBNIK
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-6.9.2013; 9.9.2013; 18.9.2013-19.9.2013
Koleje Śląskie
06:20Os 44811Pociąg
06:20 Racibórz Markowice - 06:08 Nędza - 06:05 Nędza Wieś - 06:00 Szymocice - 05:55 Górki Śląskie - 05:53 Sumina - 05:50 Sumina Wieś - 05:47 Łuków Śląski - 05:42 Rydułtowy - 05:37 Rybnik Niewiadom - 05:33 Rybnik Niedobczyce - 05:30 90913 Rybnik Towarowy - 05:26 Rybnik - RYBNIK - 05:19 Rybnik Paruszowiec - 05:13 Leszczyny - 05:07 Czerwionka Dębieńsko - 05:05 Czerwionka - 04:56 Orzesze Jaśkowice - 04:51 Orzesze - 04:43 Łaziska Górne - 04:39 Mikołów - 04:31 Katowice Piotrowice - 04:27 Katowice Ligota - 04:18 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-9.9.2013; 18.9.2013-19.9.2013; 28.9.2013-19.10.2013
Koleje Śląskie
06:20Os 90913Pociąg
06:20 Racibórz Markowice - 06:08 Nędza - 06:05 Nędza Wieś - 06:00 Szymocice - 05:55 Górki Śląskie - 05:53 Sumina - 05:50 Sumina Wieś - 05:47 Łuków Śląski - 05:42 Rydułtowy - 05:37 Rybnik Niewiadom - 05:33 Rybnik Niedobczyce - 05:30 Rybnik Towarowy - 05:26 Rybnik - RYBNIK
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-9.9.2013; 18.9.2013-19.9.2013; 28.9.2013-19.10.2013
Koleje Śląskie
06:30Os 44811Pociąg
06:30 Racibórz Markowice - 06:19 Nędza - 06:15 Nędza Wieś - 06:10 Szymocice - 06:05 Górki Śląskie - 05:53 Sumina - 05:50 Sumina Wieś - 05:47 Łuków Śląski - 05:42 Rydułtowy - 05:37 Rybnik Niewiadom - 05:33 Rybnik Niedobczyce - 05:30 90913 Rybnik Towarowy - 05:26 Rybnik - RYBNIK - 05:19 Rybnik Paruszowiec - 05:13 Leszczyny - 05:07 Czerwionka Dębieńsko - 05:05 Czerwionka - 04:56 Orzesze Jaśkowice - 04:51 Orzesze - 04:43 Łaziska Górne - 04:39 Mikołów - 04:31 Katowice Piotrowice - 04:27 Katowice Ligota - 04:18 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 10.9.2013-17.9.2013; 20.9.2013-27.9.2013
Koleje Śląskie
06:30Os 90913Pociąg
06:30 Racibórz Markowice - 06:19 Nędza - 06:15 Nędza Wieś - 06:10 Szymocice - 06:05 Górki Śląskie - 05:53 Sumina - 05:50 Sumina Wieś - 05:47 Łuków Śląski - 05:42 Rydułtowy - 05:37 Rybnik Niewiadom - 05:33 Rybnik Niedobczyce - 05:30 Rybnik Towarowy - 05:26 Rybnik - RYBNIK
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 10.9.2013-17.9.2013; 20.9.2013-27.9.2013
Koleje Śląskie
06:48R 44229Pociąg
06:48 Racibórz Markowice - 06:36 Nędza - 06:29 Kuźnia Raciborska - 06:21 Dziergowice - 06:11 Bierawa - 06:07 Kędzierzyn-koźle Azoty - 06:02 Kędzierzyn-koźle
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
07:07Os 44328Pociąg
07:07 Tworków - 06:53 Krzyżanowice - 06:48 Roszków Raciborski - 06:44 Rudyszwałd - 06:41 Chałupki - Chałupki
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Śląskie
07:19Os 90915Pociąg
07:19 Racibórz Markowice - 07:06 Nędza - 07:02 Nędza Wieś - 06:57 Szymocice - 06:52 Górki Śląskie - 06:50 Sumina - 06:47 Sumina Wieś - 06:44 Łuków Śląski - 06:39 Rydułtowy - 06:34 Rybnik Niewiadom - 06:31 Rybnik Niedobczyce - 06:28 Rybnik Towarowy - 06:23 Rybnik - RYBNIK
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 10.9.2013-13.9.2013; 16.9.2013-17.9.2013; 20.9.2013; 23.9.2013-27.9.2013
Koleje Śląskie
07:19Os 44813Pociąg
07:19 Racibórz Markowice - 07:06 Nędza - 07:02 Nędza Wieś - 06:57 Szymocice - 06:52 Górki Śląskie - 06:50 Sumina - 06:47 Sumina Wieś - 06:44 Łuków Śląski - 06:39 Rydułtowy - 06:34 Rybnik Niewiadom - 06:31 Rybnik Niedobczyce - 06:28 90915 Rybnik Towarowy - 06:23 Rybnik - RYBNIK - 06:11 Rybnik Paruszowiec - 06:06 Leszczyny - 06:00 Czerwionka Dębieńsko - 05:57 Czerwionka - 05:45 Orzesze Jaśkowice - 05:39 Orzesze - 05:33 Łaziska Górne Brada - 05:31 Łaziska Górne - 05:26 Mikołów - 05:19 Mikołów Jamna - 05:15 Katowice Piotrowice - 05:11 Katowice Ligota - 05:07 Katowice Brynów - 05:00 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 10.9.2013-13.9.2013; 16.9.2013-17.9.2013; 20.9.2013; 23.9.2013-27.9.2013
Koleje Śląskie
07:20Os 44813Pociąg
07:20 Racibórz Markowice - 07:09 Nędza - 07:05 Nędza Wieś - 07:00 Szymocice - 06:55 Górki Śląskie - 06:53 Sumina - 06:50 Sumina Wieś - 06:46 Łuków Śląski - 06:41 Rydułtowy - 06:36 Rybnik Niewiadom - 06:33 Rybnik Niedobczyce - 06:30 90915 Rybnik Towarowy - 06:25 Rybnik - RYBNIK - 06:11 Rybnik Paruszowiec - 06:06 Leszczyny - 06:00 Czerwionka Dębieńsko - 05:57 Czerwionka - 05:45 Orzesze Jaśkowice - 05:39 Orzesze - 05:33 Łaziska Górne Brada - 05:31 Łaziska Górne - 05:26 Mikołów - 05:19 Mikołów Jamna - 05:15 Katowice Piotrowice - 05:11 Katowice Ligota - 05:07 Katowice Brynów - 05:00 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-6.9.2013; 9.9.2013; 18.9.2013-19.9.2013
Koleje Śląskie
07:20Os 90915Pociąg
07:20 Racibórz Markowice - 07:09 Nędza - 07:05 Nędza Wieś - 07:00 Szymocice - 06:55 Górki Śląskie - 06:53 Sumina - 06:50 Sumina Wieś - 06:46 Łuków Śląski - 06:41 Rydułtowy - 06:36 Rybnik Niewiadom - 06:33 Rybnik Niedobczyce - 06:30 Rybnik Towarowy - 06:25 Rybnik - RYBNIK
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-6.9.2013; 9.9.2013; 18.9.2013-19.9.2013
Koleje Śląskie
08:24Os 90917Pociąg
08:24 Racibórz Markowice - 08:13 Nędza - 08:09 Nędza Wieś - 08:04 Szymocice - 08:00 Górki Śląskie - 07:57 Sumina - 07:55 Sumina Wieś - 07:52 Łuków Śląski - 07:47 Rydułtowy - 07:40 Rybnik Niewiadom - 07:36 Rybnik Niedobczyce - 07:33 Rybnik Towarowy - 07:28 Rybnik - RYBNIK
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Śląskie
08:24Os 44815Pociąg
08:24 Racibórz Markowice - 08:13 Nędza - 08:09 Nędza Wieś - 08:04 Szymocice - 08:00 Górki Śląskie - 07:57 Sumina - 07:55 Sumina Wieś - 07:52 Łuków Śląski - 07:47 Rydułtowy - 07:40 Rybnik Niewiadom - 07:36 Rybnik Niedobczyce - 07:33 Rybnik Towarowy - 07:28 Rybnik - RYBNIK - 07:22 Rybnik Paruszowiec - 07:17 Leszczyny - 07:11 Czerwionka Dębieńsko - 07:08 Czerwionka - 07:04 Orzesze Jaśkowice - 06:57 Orzesze - 06:50 Łaziska Górne - 06:45 Mikołów - 06:38 Katowice Piotrowice - 06:34 Katowice Ligota - 06:24 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Śląskie
08:48R 44293Pociąg
08:48 Racibórz Markowice - 08:36 Nędza - 08:29 Kuźnia Raciborska - 08:21 Dziergowice - 08:11 Bierawa - 08:07 Kędzierzyn-koźle Azoty - 08:02 Kędzierzyn-koźle
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
09:20Os 90919Pociąg
09:20 Nędza - 09:06 Nędza Wieś - 09:01 Szymocice - 08:56 Górki Śląskie - 08:53 Sumina - 08:50 Sumina Wieś - 08:47 Łuków Śląski - 08:42 Rydułtowy - 08:36 Rybnik Niewiadom - 08:33 Rybnik Niedobczyce - 08:30 Rybnik Towarowy - 08:25 Rybnik - RYBNIK
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Śląskie
09:20Os 44817Pociąg
09:20 Nędza - 09:06 Nędza Wieś - 09:01 Szymocice - 08:56 Górki Śląskie - 08:53 Sumina - 08:50 Sumina Wieś - 08:47 Łuków Śląski - 08:42 Rydułtowy - 08:36 Rybnik Niewiadom - 08:33 Rybnik Niedobczyce - 08:30 90919 Rybnik Towarowy - 08:25 Rybnik - RYBNIK - 08:18 Rybnik Paruszowiec - 08:13 Leszczyny - 08:07 Czerwionka Dębieńsko - 08:04 Czerwionka - 08:00 Orzesze Jaśkowice - 07:55 Orzesze - 07:49 Łaziska Górne Brada - 07:46 Łaziska Górne - 07:42 Mikołów - 07:38 Mikołów Jamna - 07:33 Katowice Piotrowice - 07:29 Katowice Ligota - 07:26 Katowice Brynów - 07:19 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Śląskie
11:58R 44279Pociąg
11:58 Racibórz Markowice - 11:46 Nędza - 11:39 Kuźnia Raciborska - 11:31 Dziergowice - 11:21 Bierawa - 11:17 Kędzierzyn-koźle Azoty - 11:12 Kędzierzyn-koźle
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
13:24Os 90923Pociąg
13:24 Racibórz Markowice - 13:13 Nędza - 13:09 Nędza Wieś - 13:04 Szymocice - 12:59 Górki Śląskie - 12:57 Sumina - 12:54 Sumina Wieś - 12:51 Łuków Śląski - 12:46 Rydułtowy - 12:41 Rybnik Niewiadom - 12:37 Rybnik Niedobczyce - 12:34 Rybnik Towarowy - 12:30 Rybnik - RYBNIK
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Śląskie
13:24Os 44821Pociąg
13:24 Racibórz Markowice - 13:13 Nędza - 13:09 Nędza Wieś - 13:04 Szymocice - 12:59 Górki Śląskie - 12:57 Sumina - 12:54 Sumina Wieś - 12:51 Łuków Śląski - 12:46 Rydułtowy - 12:41 Rybnik Niewiadom - 12:37 Rybnik Niedobczyce - 12:34 Rybnik Towarowy - 12:30 Rybnik - RYBNIK - 12:18 Rybnik Paruszowiec - 12:13 Leszczyny - 12:07 Czerwionka Dębieńsko - 12:04 Czerwionka - 12:00 Orzesze Jaśkowice - 11:52 Orzesze - 11:46 Łaziska Górne Brada - 11:44 Łaziska Górne - 11:39 Mikołów - 11:35 Mikołów Jamna - 11:31 Katowice Piotrowice - 11:27 Katowice Ligota - 11:24 Katowice Brynów - 11:16 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Śląskie
13:48R 44291Pociąg
13:48 Racibórz Markowice - 13:36 Nędza - 13:29 Kuźnia Raciborska - 13:21 Dziergowice - 13:11 Bierawa - 13:07 Kędzierzyn-koźle Azoty - 13:02 Kędzierzyn-koźle
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
14:21Os 94015Pociąg
14:21 Racibórz Markowice - 14:09 Nędza - 14:05 Nędza Wieś - 14:00 Szymocice - 13:55 Górki Śląskie - 13:53 Sumina - 13:50 Sumina Wieś - 13:47 Łuków Śląski - 13:42 Rydułtowy - 13:36 Rybnik Niewiadom - 13:33 Rybnik Niedobczyce - 13:30 Rybnik Towarowy - 13:25 Rybnik - RYBNIK - 13:15 Leszczyny - 13:07 Czerwionka - 13:03 Orzesze Jaśkowice - 12:58 Orzesze - 12:51 Łaziska Górne - 12:47 Mikołów - 12:39 Katowice Piotrowice - 12:35 Katowice Ligota - 12:25 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-6.9.2013; 18.9.2013; (Rozkład ważny od 30.9.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Śląskie
14:21Os 90925Pociąg
14:21 Racibórz Markowice - 14:09 Nędza - 14:05 Nędza Wieś - 14:00 Szymocice - 13:55 Górki Śląskie - 13:53 Sumina - 13:50 Sumina Wieś - 13:47 Łuków Śląski - 13:42 Rydułtowy - 13:36 Rybnik Niewiadom - 13:33 Rybnik Niedobczyce - 13:30 Rybnik Towarowy - 13:25 Rybnik - RYBNIK
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-6.9.2013; 18.9.2013; (Rozkład ważny od 30.9.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Śląskie
14:36Os 94015Pociąg
14:36 Racibórz Markowice - 14:22 Nędza - 14:18 Nędza Wieś - 14:13 Szymocice - 14:08 Górki Śląskie - 14:01 Sumina - 13:58 Sumina Wieś - 13:55 Łuków Śląski - 13:50 Rydułtowy - 13:44 Rybnik Niewiadom - 13:41 Rybnik Niedobczyce - 13:38 Rybnik Towarowy - 13:33 Rybnik - RYBNIK - 13:15 Leszczyny - 13:07 Czerwionka - 13:03 Orzesze Jaśkowice - 12:58 Orzesze - 12:51 Łaziska Górne - 12:47 Mikołów - 12:39 Katowice Piotrowice - 12:35 Katowice Ligota - 12:25 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 9.9.2013 do 17.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5); (Rozkład ważny od 19.9.2013 do 27.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Śląskie
14:36Os 90925Pociąg
14:36 Racibórz Markowice - 14:22 Nędza - 14:18 Nędza Wieś - 14:13 Szymocice - 14:08 Górki Śląskie - 14:01 Sumina - 13:58 Sumina Wieś - 13:55 Łuków Śląski - 13:50 Rydułtowy - 13:44 Rybnik Niewiadom - 13:41 Rybnik Niedobczyce - 13:38 Rybnik Towarowy - 13:33 Rybnik - RYBNIK
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 9.9.2013 do 17.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5); (Rozkład ważny od 19.9.2013 do 27.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Śląskie
15:20Os 44823Pociąg
15:20 Racibórz Markowice - 15:09 Nędza - 15:05 Nędza Wieś - 15:00 Szymocice - 14:55 Górki Śląskie - 14:53 Sumina - 14:50 Sumina Wieś - 14:47 Łuków Śląski - 14:42 Rydułtowy - 14:36 Rybnik Niewiadom - 14:33 Rybnik Niedobczyce - 14:30 90927 Rybnik Towarowy - 14:25 Rybnik - RYBNIK - 14:16 Rybnik Paruszowiec - 14:10 Leszczyny - 14:04 Czerwionka Dębieńsko - 14:02 Czerwionka - 13:57 Orzesze Jaśkowice - 13:53 Orzesze - 13:47 Łaziska Górne Brada - 13:44 Łaziska Górne - 13:40 Mikołów - 13:36 Mikołów Jamna - 13:31 Katowice Piotrowice - 13:27 Katowice Ligota - 13:24 Katowice Brynów - 13:17 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 16.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5); (Rozkład ważny od 20.9.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Śląskie
15:20Os 90927Pociąg
15:20 Racibórz Markowice - 15:09 Nędza - 15:05 Nędza Wieś - 15:00 Szymocice - 14:55 Górki Śląskie - 14:53 Sumina - 14:50 Sumina Wieś - 14:47 Łuków Śląski - 14:42 Rydułtowy - 14:36 Rybnik Niewiadom - 14:33 Rybnik Niedobczyce - 14:30 Rybnik Towarowy - 14:25 Rybnik - RYBNIK
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Śląskie
15:20Os 44823Pociąg
15:20 Racibórz Markowice - 15:09 Nędza - 15:05 Nędza Wieś - 15:00 Szymocice - 14:55 Górki Śląskie - 14:53 Sumina - 14:50 Sumina Wieś - 14:47 Łuków Śląski - 14:42 Rydułtowy - 14:36 Rybnik Niewiadom - 14:33 Rybnik Niedobczyce - 14:30 90927 Rybnik Towarowy - 14:25 Rybnik - RYBNIK - 14:16 Rybnik Paruszowiec - 14:10 Leszczyny - 14:04 Czerwionka Dębieńsko - 14:02 Czerwionka - 13:57 Orzesze Jaśkowice - 13:53 Orzesze - 13:47 Łaziska Górne Brada - 13:44 Łaziska Górne - 13:40 Mikołów - 13:36 Mikołów Jamna - 13:31 Katowice Piotrowice - 13:16 Katowice Ligota - 13:13 Katowice Brynów - 13:06 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 17.9.2013-19.9.2013
Koleje Śląskie
15:54R 44299Pociąg
15:54 Racibórz Markowice - 15:42 Nędza - 15:35 Kuźnia Raciborska - 15:27 Dziergowice - 15:17 Bierawa - 15:13 Kędzierzyn-koźle Azoty - 15:07 Kędzierzyn-koźle
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
16:07Os 44330Pociąg
16:07 Tworków - 15:53 Krzyżanowice - 15:48 Roszków Raciborski - 15:44 Rudyszwałd - 15:41 Chałupki - Chałupki
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Śląskie
16:25Os 44825Pociąg
16:25 Racibórz Markowice - 16:13 Nędza - 16:09 Nędza Wieś - 16:04 Szymocice - 15:59 Górki Śląskie - 15:57 Sumina - 15:54 Sumina Wieś - 15:51 Łuków Śląski - 15:46 Rydułtowy - 15:41 Rybnik Niewiadom - 15:37 Rybnik Niedobczyce - 15:34 90929 Rybnik Towarowy - 15:30 Rybnik - RYBNIK - 15:26 Rybnik Paruszowiec - 15:20 Leszczyny - 15:14 Czerwionka Dębieńsko - 15:12 Czerwionka - 15:07 Orzesze Jaśkowice - 15:00 Orzesze - 14:54 Łaziska Górne Brada - 14:51 Łaziska Górne - 14:42 Mikołów - 14:38 Mikołów Jamna - 14:33 Katowice Piotrowice - 14:29 Katowice Ligota - 14:26 Katowice Brynów - 14:19 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-6.9.2013; 18.9.2013; (Rozkład ważny od 30.9.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Śląskie
16:36Os 44825Pociąg
16:36 Racibórz Markowice - 16:22 Nędza - 16:18 Nędza Wieś - 16:13 Szymocice - 16:08 Górki Śląskie - 16:00 Sumina - 15:57 Sumina Wieś - 15:54 Łuków Śląski - 15:49 Rydułtowy - 15:42 Rybnik Niewiadom - 15:38 Rybnik Niedobczyce - 15:35 90929 Rybnik Towarowy - 15:31 Rybnik - RYBNIK - 15:26 Rybnik Paruszowiec - 15:20 Leszczyny - 15:14 Czerwionka Dębieńsko - 15:12 Czerwionka - 15:07 Orzesze Jaśkowice - 15:00 Orzesze - 14:54 Łaziska Górne Brada - 14:51 Łaziska Górne - 14:42 Mikołów - 14:38 Mikołów Jamna - 14:33 Katowice Piotrowice - 14:29 Katowice Ligota - 14:26 Katowice Brynów - 14:19 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 9.9.2013 do 17.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5); (Rozkład ważny od 19.9.2013 do 27.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Śląskie
17:20Os 90931Pociąg
17:20 Racibórz Markowice - 17:09 Nędza - 17:05 Nędza Wieś - 17:00 Szymocice - 16:55 Górki Śląskie - 16:52 Sumina - 16:50 Sumina Wieś - 16:46 Łuków Śląski - 16:41 Rydułtowy - 16:36 Rybnik Niewiadom - 16:33 Rybnik Niedobczyce - 16:30 Rybnik Towarowy - 16:25 Rybnik - RYBNIK
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Śląskie
17:20Os 44827Pociąg
17:20 Racibórz Markowice - 17:09 Nędza - 17:05 Nędza Wieś - 17:00 Szymocice - 16:55 Górki Śląskie - 16:52 Sumina - 16:50 Sumina Wieś - 16:46 Łuków Śląski - 16:41 Rydułtowy - 16:36 Rybnik Niewiadom - 16:33 Rybnik Niedobczyce - 16:30 90931 Rybnik Towarowy - 16:25 Rybnik - RYBNIK - 16:22 Rybnik Paruszowiec - 16:16 Leszczyny - 16:10 Czerwionka Dębieńsko - 16:08 Czerwionka - 16:03 Orzesze Jaśkowice - 15:52 Orzesze - 15:47 Łaziska Górne Brada - 15:44 Łaziska Górne - 15:40 Mikołów - 15:36 Mikołów Jamna - 15:31 Katowice Piotrowice - 15:26 Katowice Ligota - 15:23 Katowice Brynów - 15:16 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5) Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
Koleje Śląskie
17:23Os 44827Pociąg
17:23 Racibórz Markowice - 17:11 Nędza - 17:07 Nędza Wieś - 17:02 Szymocice - 16:57 Górki Śląskie - 16:55 Sumina - 16:52 Sumina Wieś - 16:48 Łuków Śląski - 16:43 Rydułtowy - 16:38 Rybnik Niewiadom - 16:35 Rybnik Niedobczyce - 16:32 Rybnik Towarowy - 16:27 Rybnik - RYBNIK - 16:22 Rybnik Paruszowiec - 16:16 Leszczyny - 16:10 Czerwionka Dębieńsko - 16:08 Czerwionka - 16:03 Orzesze Jaśkowice - 15:52 Orzesze - 15:47 Łaziska Górne Brada - 15:44 Łaziska Górne - 15:40 Mikołów - 15:36 Mikołów Jamna - 15:31 Katowice Piotrowice - 15:26 Katowice Ligota - 15:23 Katowice Brynów - 15:16 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.9.2013 do 19.10.2013) (6), (7)
Koleje Śląskie
17:23Os 90931Pociąg
17:23 Racibórz Markowice - 17:11 Nędza - 17:07 Nędza Wieś - 17:02 Szymocice - 16:57 Górki Śląskie - 16:55 Sumina - 16:52 Sumina Wieś - 16:48 Łuków Śląski - 16:43 Rydułtowy - 16:38 Rybnik Niewiadom - 16:35 Rybnik Niedobczyce - 16:32 Rybnik Towarowy - 16:27 Rybnik - RYBNIK
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.9.2013 do 19.10.2013) (6), (7)
Koleje Śląskie
17:57Os 99134Pociąg
17:57 Tworków - 17:44 Krzyżanowice - 17:39 Roszków Raciborski - 17:34 Rudyszwałd - 17:31 Chałupki - Chałupki
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 8.9.2013 do 13.10.2013) (7)
Koleje Śląskie
17:57Os 99136Pociąg
17:57 Tworków - 17:44 Krzyżanowice - 17:39 Roszków Raciborski - 17:34 Rudyszwałd - 17:31 Chałupki - Chałupki
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
Koleje Śląskie
17:58R 6426Pociąg
17:58 Racibórz Markowice - 17:47 Nędza - 17:39 Kuźnia Raciborska - 17:32 Dziergowice - 17:22 Bierawa - 17:18 Kędzierzyn-koźle Azoty - 17:11 Kędzierzyn-koźle - 17:02 Raszowa - 16:55 Zdzieszowice - 16:50 Jasiona - 16:44 Gogolin - 16:40 Górażdże - 16:34 Przywory Opolskie - 16:29 Opole Grotowice - 16:25 Opole Groszowice - 16:07 Opole - OPOLE GŁÓWNE - 16:03 Opole Zachodnie - 15:58 Chróścina Opolska - 15:54 Dąbrowa Niemodlińska - 15:48 Przecza - 15:43 Lewin Brzeski - 15:38 Łosiów - 15:22 Brzeg - Brzeg - 15:14 Lipki - 15:08 Oława - 15:02 Lizawice - 14:57 Zębice Wrocławskie - 14:53 Święta Katarzyna - 14:48 Wrocław Brochów - 14:43 Wrocław - WROCŁAW GŁÓWNY
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
18:18Os 90933Pociąg
18:18 Nędza - 18:04 Nędza Wieś - 17:54 Górki Śląskie - 17:52 Sumina - 17:49 Sumina Wieś - 17:42 Rydułtowy - 17:37 Rybnik Niewiadom - 17:33 Rybnik Niedobczyce - 17:30 Rybnik Towarowy - 17:25 Rybnik - RYBNIK
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-6.9.2013; 18.9.2013; (Rozkład ważny od 30.9.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Śląskie
18:18Os 44829Pociąg
18:18 Nędza - 18:04 Nędza Wieś - 17:54 Górki Śląskie - 17:52 Sumina - 17:49 Sumina Wieś - 17:42 Rydułtowy - 17:37 Rybnik Niewiadom - 17:33 Rybnik Niedobczyce - 17:30 90933 Rybnik Towarowy - 17:25 Rybnik - RYBNIK - 17:19 Rybnik Paruszowiec - 17:13 Leszczyny - 17:07 Czerwionka Dębieńsko - 17:04 Czerwionka - 17:00 Orzesze Jaśkowice - 16:55 Orzesze - 16:50 Łaziska Górne Brada - 16:47 Łaziska Górne - 16:42 Mikołów - 16:38 Mikołów Jamna - 16:33 Katowice Piotrowice - 16:29 Katowice Ligota - 16:20 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-6.9.2013; 18.9.2013; (Rozkład ważny od 30.9.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Śląskie
18:33Os 90933Pociąg
18:33 Nędza - 18:19 Nędza Wieś - 18:09 Górki Śląskie - 18:00 Sumina - 17:56 Sumina Wieś - 17:49 Rydułtowy - 17:43 Rybnik Niewiadom - 17:39 Rybnik Niedobczyce - 17:36 Rybnik Towarowy - 17:31 Rybnik - RYBNIK
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 9.9.2013 do 17.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5); (Rozkład ważny od 19.9.2013 do 27.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Śląskie
18:33Os 44829Pociąg
18:33 Nędza - 18:19 Nędza Wieś - 18:09 Górki Śląskie - 18:00 Sumina - 17:56 Sumina Wieś - 17:49 Rydułtowy - 17:43 Rybnik Niewiadom - 17:39 Rybnik Niedobczyce - 17:36 90933 Rybnik Towarowy - 17:31 Rybnik - RYBNIK - 17:26 Rybnik Paruszowiec - 17:20 Leszczyny - 17:14 Czerwionka Dębieńsko - 17:12 Czerwionka - 17:07 Orzesze Jaśkowice - 17:03 Orzesze - 16:57 Łaziska Górne Brada - 16:54 Łaziska Górne - 16:42 Mikołów - 16:38 Mikołów Jamna - 16:33 Katowice Piotrowice - 16:29 Katowice Ligota - 16:20 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 9.9.2013 do 17.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5); (Rozkład ważny od 19.9.2013 do 27.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Śląskie
18:55R 44307Pociąg
18:55 Racibórz Markowice - 18:43 Nędza - 18:35 Kuźnia Raciborska - 18:28 Dziergowice - 18:18 Bierawa - 18:14 Kędzierzyn-koźle Azoty - 18:08 Kędzierzyn-koźle
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
19:21Os 44831Pociąg
19:21 Racibórz Markowice - 19:10 Nędza - 19:06 Nędza Wieś - 19:01 Szymocice - 18:56 Górki Śląskie - 18:53 Sumina - 18:50 Sumina Wieś - 18:47 Łuków Śląski - 18:42 Rydułtowy - 18:36 Rybnik Niewiadom - 18:33 Rybnik Niedobczyce - 18:30 Rybnik Towarowy - 18:25 - 18:22 Rybnik - RYBNIK - 18:19 Rybnik Paruszowiec - 18:13 Leszczyny - 18:07 Czerwionka Dębieńsko - 18:05 Czerwionka - 18:00 Orzesze Jaśkowice - 17:56 Orzesze - 17:50 Łaziska Górne Brada - 17:47 Łaziska Górne - 17:43 Mikołów - 17:39 Mikołów Jamna - 17:34 Katowice Piotrowice - 17:29 Katowice Ligota - 17:26 Katowice Brynów - 17:19 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Śląskie
22:05R 6430Pociąg
22:05 Racibórz Markowice - 21:54 Nędza - 21:46 Kuźnia Raciborska - 21:38 Dziergowice - 21:28 Bierawa - 21:24 Kędzierzyn-koźle Azoty - 20:51 Kędzierzyn-koźle - 20:42 Raszowa - 20:36 Zdzieszowice - 20:29 Jasiona - 20:23 Gogolin - 20:19 Górażdże - 20:13 Przywory Opolskie - 20:09 Opole Grotowice - 20:00 Opole Groszowice - 19:54 Opole - OPOLE GŁÓWNE - 19:50 Opole Zachodnie - 19:45 Chróścina Opolska - 19:41 Dąbrowa Niemodlińska - 19:35 Przecza - 19:30 Lewin Brzeski - 19:25 Łosiów - 19:18 Brzeg - Brzeg - 19:10 Lipki - 19:05 Oława - 18:59 Lizawice - 18:54 Zębice Wrocławskie - 18:50 Święta Katarzyna - 18:45 Wrocław Brochów - 18:40 Wrocław - WROCŁAW GŁÓWNY
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
23:18Os 90939Pociąg
23:18 Nędza - 23:04 Nędza Wieś - 22:59 Szymocice - 22:54 Górki Śląskie - 22:51 Sumina - 22:49 Sumina Wieś - 22:42 Rydułtowy - 22:36 Rybnik Niewiadom - 22:33 Rybnik Niedobczyce - 22:30 Rybnik Towarowy - 22:25 Rybnik - RYBNIK
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (7)
Koleje Śląskie
23:18Os 44835Pociąg
23:18 Nędza - 23:04 Nędza Wieś - 22:59 Szymocice - 22:54 Górki Śląskie - 22:51 Sumina - 22:49 Sumina Wieś - 22:42 Rydułtowy - 22:36 Rybnik Niewiadom - 22:33 Rybnik Niedobczyce - 22:30 90939 Rybnik Towarowy - 22:25 Rybnik - RYBNIK - 22:17 Rybnik Paruszowiec - 22:11 Leszczyny - 22:05 Czerwionka Dębieńsko - 22:03 Czerwionka - 21:58 Orzesze Jaśkowice - 21:53 Orzesze - 21:48 Łaziska Górne Brada - 21:45 Łaziska Górne - 21:40 Mikołów - 21:36 Mikołów Jamna - 21:32 Katowice Piotrowice - 21:28 Katowice Ligota - 21:18 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (7)
Koleje Śląskie

Wydrukowano ze strony:
2006 - 2013 © rozjazdy.pl