Internetowy rozkład jazdy
Wyszukiwanie połączeń      Przystanki i dworce
Przystanek:
Pokaż odjazdy       Pokaż przyjazdy
[drukuj rozkład jazdy]
Wydrukowano ze strony:
Interaktywny rozkład jazdyInteraktywny rozkład jazdy
Krzywda
INNY PRZYSTANEK
Godzina przyjazduNazwa liniiŚrodek transportuPrzyjazd z...Przewoźnik
04:32R 12031Pociąg
04:32 Borowina - 04:23 Sarnów - 04:15 Łuków Łapiguz - 04:10 Łuków - Łuków
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
05:02R 21030Pociąg
05:02 Hordzieżka - 04:54 Okrzeja - 04:49 Grabów Szlachecki - 04:44 Leopoldów - 04:36 Ryki - 04:31 Stawy - 04:25 Dęblin - Dęblin
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
06:44R 22211Pociąg
06:44 Borowina - 06:35 Sarnów - 06:27 Łuków Łapiguz - 06:22 Łuków - Łuków
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
07:13R 21032Pociąg
07:13 Hordzieżka - 07:04 Okrzeja - 06:59 Grabów Szlachecki - 06:54 Leopoldów - 06:46 Ryki - 06:41 Stawy - 06:24 Dęblin - Dęblin - 06:18 Zarzeka - 06:12 Gołąb - 06:08 Puławy Azoty - 06:04 Puławy Chemia - 06:01 Puławy Miasto - 05:58 Puławy - 05:55 Pożóg - 05:50 Klementowice - 05:45 Łopatki - 05:41 Nałęczów - 05:37 Czesławice - 05:33 Sadurki - 05:30 Miłocin Lubelski - 05:26 Motycz Leśny - 05:21 Motycz - 05:17 Stasin Polny - 05:05 Lublin - Lublin - 05:02 Lublin Północny - 04:55 Świdnik Miasto - 04:52 Świdnik Wschód - 04:48 Minkowice - 04:45 Podzamcze - 04:41 Dominów - 04:36 Jaszczów - 04:30 Biskupice Lubelskie - 04:25 Trawniki - 04:20 Wólka Kańska - 04:17 Kanie - 04:13 Zalesie Kraszeńskie - 04:08 Rejowiec - 04:01 Zawadówka - 03:55 Chełm Miasto - 03:52 Chełm - CHEŁM
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
07:13R 21032 POGRANICZEPociąg
07:13 Hordzieżka - 07:04 Okrzeja - 06:59 Grabów Szlachecki - 06:54 Leopoldów - 06:46 Ryki - 06:41 Stawy - 06:35 Dęblin - Dęblin
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.9.2013 do 19.10.2013) (6), (7)
PKP Przewozy Regionalne
07:13R 21032Pociąg
07:13 Hordzieżka - 07:04 Okrzeja - 06:59 Grabów Szlachecki - 06:54 Leopoldów - 06:46 Ryki - 06:41 Stawy - 06:35 Dęblin - Dęblin
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
08:47R 12032Pociąg
08:47 Borowina - 08:39 Sarnów - 08:31 Łuków Łapiguz - 08:21 Łuków - Łuków - 08:16 Łuków Zapowiednik - 08:10 Matysy - 08:06 Szaniawy - 08:01 Brzozowica - 07:56 Misie - 07:50 Międzyrzec Podlaski - 07:43 Sitno - 07:39 Szachy - 07:36 Sokule - 07:30 Porosiuki - 07:24 Biała Podlaska - 07:19 Biała Podlaska Rozrządowa - 07:11 Ogrodniki - 07:08 Perkowice - 07:03 Chotyłów - 06:58 Dobrynka - 06:50 Małaszewicze - 06:46 Kobylany - 06:41 Terespol
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
09:52R 21034Pociąg
09:52 Hordzieżka - 09:43 Okrzeja - 09:39 Grabów Szlachecki - 09:34 Leopoldów - 09:26 Ryki - 09:22 Stawy - 09:09 Dęblin - Dęblin - 09:03 Zarzeka - 08:57 Gołąb - 08:53 Puławy Azoty - 08:49 Puławy Chemia - 08:46 Puławy Miasto - 08:43 Puławy - 08:40 Pożóg - 08:35 Klementowice - 08:30 Łopatki - 08:26 Nałęczów - 08:22 Czesławice - 08:18 Sadurki - 08:15 Miłocin Lubelski - 08:11 Motycz Leśny - 08:06 Motycz - 08:02 Stasin Polny - 07:18 Lublin - Lublin - 07:15 Lublin Północny - 07:08 Świdnik Miasto - 07:05 Świdnik Wschód - 07:01 Minkowice - 06:58 Podzamcze - 06:54 Dominów - 06:49 Jaszczów - 06:44 Biskupice Lubelskie - 06:40 Trawniki - 06:35 Wólka Kańska - 06:31 Kanie - 06:27 Zalesie Kraszeńskie - 06:22 Rejowiec - 06:15 Zawadówka - 06:09 Chełm Miasto - 06:06 Chełm - CHEŁM
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
13:32R 12034 POLESIEPociąg
13:32 Borowina - 13:23 Sarnów - 13:15 Łuków Łapiguz - 13:05 Łuków - Łuków - 13:00 Łuków Zapowiednik - 12:54 Matysy - 12:49 Szaniawy - 12:45 Brzozowica - 12:40 Misie - 12:33 Międzyrzec Podlaski - 12:26 Sitno - 12:23 Szachy - 12:19 Sokule - 12:13 Porosiuki - 12:07 Biała Podlaska - 12:02 Biała Podlaska Rozrządowa - 11:55 Ogrodniki - 11:51 Perkowice - 11:47 Chotyłów - 11:42 Dobrynka - 11:34 Małaszewicze - 11:30 Kobylany - 11:25 Terespol
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
15:05R 21036Pociąg
15:05 Hordzieżka - 14:56 Okrzeja - 14:52 Grabów Szlachecki - 14:47 Leopoldów - 14:39 Ryki - 14:35 Stawy - 14:26 Dęblin - Dęblin - 14:20 Zarzeka - 14:14 Gołąb - 14:10 Puławy Azoty - 14:06 Puławy Chemia - 14:03 Puławy Miasto - 14:00 Puławy - 13:57 Pożóg - 13:52 Klementowice - 13:47 Łopatki - 13:42 Nałęczów - 13:38 Czesławice - 13:35 Sadurki - 13:32 Miłocin Lubelski - 13:28 Motycz Leśny - 13:23 Motycz - 13:19 Stasin Polny - 13:12 Lublin - Lublin
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
15:44R 12036 PODKOWAPociąg
15:44 Borowina - 15:35 Sarnów - 15:27 Łuków Łapiguz - 15:16 Łuków - Łuków - 15:11 Łuków Zapowiednik - 15:05 Matysy - 15:00 Szaniawy - 14:56 Brzozowica - 14:51 Misie - 14:44 Międzyrzec Podlaski - 14:37 Sitno - 14:34 Szachy - 14:30 Sokule - 14:24 Porosiuki - 14:18 Biała Podlaska - 14:13 Biała Podlaska Rozrządowa - 14:06 Ogrodniki - 14:02 Perkowice - 13:58 Chotyłów - 13:53 Dobrynka - 13:45 Małaszewicze - 13:41 Kobylany - 13:36 Terespol
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
16:50R 21038 POLESIEPociąg
16:50 Hordzieżka - 16:42 Okrzeja - 16:37 Grabów Szlachecki - 16:32 Leopoldów - 16:24 Ryki - 16:19 Stawy - 16:10 Dęblin - Dęblin - 16:04 Zarzeka - 15:58 Gołąb - 15:54 Puławy Azoty - 15:50 Puławy Chemia - 15:47 Puławy Miasto - 15:44 Puławy - 15:41 Pożóg - 15:36 Klementowice - 15:31 Łopatki - 15:27 Nałęczów - 15:23 Czesławice - 15:19 Sadurki - 15:16 Miłocin Lubelski - 15:12 Motycz Leśny - 15:07 Motycz - 15:03 Stasin Polny - 14:20 Lublin - Lublin - 14:16 Lublin Północny - 14:09 Świdnik Miasto - 14:07 Świdnik Wschód - 14:03 Minkowice - 14:00 Podzamcze - 13:56 Dominów - 13:52 Jaszczów - 13:47 Biskupice Lubelskie - 13:42 Trawniki - 13:38 Wólka Kańska - 13:35 Kanie - 13:31 Zalesie Kraszeńskie - 13:26 Rejowiec - 13:19 Zawadówka - 13:13 Chełm Miasto - 13:10 Chełm - CHEŁM
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
17:48R 12038 POGRANICZEPociąg
17:48 Borowina - 17:39 Sarnów - 17:31 Łuków Łapiguz - 17:21 Łuków - Łuków - 17:16 Łuków Zapowiednik - 17:10 Matysy - 17:06 Szaniawy - 17:01 Brzozowica - 16:56 Misie - 16:50 Międzyrzec Podlaski - 16:43 Sitno - 16:39 Szachy - 16:36 Sokule - 16:30 Porosiuki - 16:24 Biała Podlaska - 16:19 Biała Podlaska Rozrządowa - 16:11 Ogrodniki - 16:08 Perkowice - 16:03 Chotyłów - 15:58 Dobrynka - 15:50 Małaszewicze - 15:47 Kobylany - 15:41 Terespol
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
20:39R 22212Pociąg
20:39 Hordzieżka - 20:31 Okrzeja - 20:27 Grabów Szlachecki - 20:21 Leopoldów - 20:14 Ryki - 20:09 Stawy - 20:03 Dęblin - Dęblin
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne

Wydrukowano ze strony:
2006 - 2013 © rozjazdy.pl