Internetowy rozkład jazdy
Wyszukiwanie połączeń      Przystanki i dworce
Przystanek:
Pokaż odjazdy       Pokaż przyjazdy
[drukuj rozkład jazdy]
Wydrukowano ze strony:
Interaktywny rozkład jazdyInteraktywny rozkład jazdy
Jelenia Góra - JELENIA GÓRA
DWORZEC KOLEJOWY
Godzina przyjazduNazwa liniiŚrodek transportuPrzyjazd z...Przewoźnik
07:13Os 69640Pociąg
07:13 Jeżów Sudecki - Jeżów Sudecki - 06:55 Siedlęcin - Siedlęcin - 06:46 Pilchowice - Pilchowice Zapora - 06:37 Pilchowice - Pilchowice Nielestno - 06:30 Wleń - Wleń - 06:18 Marczów - Marczów - 06:09 Dębowy Gaj - Dębowy Gaj - 05:56 Lwówek Śląski - LWÓWEK ŚLĄSKI
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Dolnośląskie
07:14Os 69621Pociąg
07:14 Rybnica - 06:55 Stara Kamienica - 06:50 Kwieciszowice - 06:44 Rębiszów - 06:36 Młyńsko - 06:29 Gryfów Śląski - 06:25 Ubocze - 06:21 Olszyna Lubańska - 06:06 Lubań Śląski - 05:56 Zaręba - 05:50 Batowice Lubańskie - 05:46 Mikułowa - 05:39 Jerzmanki - 05:23 Zgorzelec - ZGORZELEC - 05:19 Zgorzelec - Zgorzelec Miasto - 05:16 Jędrzychowice - Jędrzychowice - 05:11 Lasów - Lasów - 05:08 Pieńsk - Pieńsk - 04:59 Węgliniec - Węgliniec
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Dolnośląskie
07:25R 66221 IZERYPociąg
07:25 Wojanów - 07:13 Trzcińsko - 07:10 Janowice Wielkie - 07:04 Ciechanowice - 07:01 Marciszów - 06:53 Sędzisław - 06:47 Witków Śląski - 06:42 Boguszów Gorce Zachód - 06:36 Boguszów Gorce - 06:33 Boguszów Gorce Wschód - 06:26 Wałbrzych Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
09:01R 66225 CHOJNIKPociąg
09:01 Wojanów - 08:50 Trzcińsko - 08:47 Janowice Wielkie - 08:41 Ciechanowice - 08:38 Marciszów - 08:31 Sędzisław - 08:25 Witków Śląski - 08:20 Boguszów Gorce Zachód - 08:14 Boguszów Gorce - 08:11 Boguszów Gorce Wschód - 08:01 Wałbrzych Główny - 07:50 Wałbrzych Miasto - 07:45 Wałbrzych Szczawienko - 07:35 Świebodzice - 07:14 Jaworzyna Śląska - 07:08 Żarów - 07:03 Imbramowice - 06:58 Mietków - 06:48 Kąty Wrocławskie - 06:41 Sadowice Wrocławskie - 06:37 Smolec - 06:32 Wrocław Zachodni - 06:25 Wrocław - WROCŁAW GŁÓWNY
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
09:07TLK 56200 ROZEWIEPociąg
09:07 Marciszów - 08:36 Sędzisław - 08:17 Wałbrzych - WAŁBRZYCH GŁÓWNY - 08:05 Wałbrzych Miasto - 07:49 Świebodzice - 07:35 Jaworzyna Śląska - Jaworzyna Śląska - 06:56 Wrocław - WROCŁAW GŁÓWNY - 06:14 Wrocław - Wrocław Mikołajów - 06:02 Wrocław - Wrocław Nadodrze - 05:23 Oleśnica Rataje - 04:13 Ostrów Wielkopolski - Ostrów Wielkopolski - 03:39 Jarocin - Jarocin - 02:24 Poznań - Poznań Główny - 01:50 Gniezno - 01:12 Inowrocław - 00:34 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 23:58 Laskowice Pomorskie - 23:11 Tczew - TCZEW - 22:35 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 22:27 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 22:21 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 22:14 Sopot - SOPOT - 22:03 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 19.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
09:07TLK 16200 KARKONOSZEPociąg
09:07 Marciszów - 08:36 Sędzisław - 08:17 Wałbrzych - WAŁBRZYCH GŁÓWNY - 08:05 Wałbrzych Miasto - 07:49 Świebodzice - 07:35 Jaworzyna Śląska - Jaworzyna Śląska - 06:23 Wrocław - WROCŁAW GŁÓWNY - 06:01 Oława - 05:46 Brzeg - Brzeg - 05:14 Opole - OPOLE GŁÓWNE - 04:38 Zdzieszowice - 04:24 Kędzierzyn-Koźle - Kędzierzyn-Koźle - 03:54 Gliwice - GLIWICE - 03:41 Zabrze - 03:10 KATOWICE - 02:59 Sosnowiec Główny - 02:50 DĄBROWA GÓRNICZA - 02:33 Zawiercie - 01:58 CZĘSTOCHOWA - 01:23 Radomsko - Radomsko - 00:54 Piotrków Trybunalski - 00:29 Koluszki - 22:59 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 22:40 Warszawa - Warszawa Centralna - 22:33 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 19.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
09:25Os 69623PociągKoleje Dolnośląskie
10:12TLK 56200 ROZEWIEPociąg
10:12 Marciszów - 09:43 Sędzisław - 09:19 Wałbrzych - WAŁBRZYCH GŁÓWNY - 09:07 Wałbrzych Miasto - 08:51 Świebodzice - 08:32 Jaworzyna Śląska - Jaworzyna Śląska - 07:50 Wrocław - WROCŁAW GŁÓWNY - 06:59 Wrocław - Wrocław Mikołajów - 06:48 Wrocław - Wrocław Nadodrze - 06:13 Oleśnica Rataje - 04:49 Krotoszyn - Krotoszyn - 04:21 Ostrów Wielkopolski - Ostrów Wielkopolski - 03:46 Jarocin - Jarocin - 02:48 Poznań - Poznań Główny - 02:13 Gniezno - 01:22 Inowrocław - 00:43 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 00:04 Laskowice Pomorskie - 23:15 Tczew - TCZEW - 22:40 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 22:31 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 22:25 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 22:19 Sopot - SOPOT - 22:06 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 17.10.2013) (1), (2), (3), (4), (6) Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
10:12TLK 16200 KARKONOSZEPociąg
10:12 Marciszów - 09:43 Sędzisław - 09:19 Wałbrzych - WAŁBRZYCH GŁÓWNY - 09:07 Wałbrzych Miasto - 08:51 Świebodzice - 08:32 Jaworzyna Śląska - Jaworzyna Śląska - 07:16 Wrocław - WROCŁAW GŁÓWNY - 06:54 Oława - 06:42 Brzeg - Brzeg - 06:08 Opole - OPOLE GŁÓWNE - 05:21 Zdzieszowice - 05:04 Kędzierzyn-Koźle - Kędzierzyn-Koźle - 04:31 Gliwice - GLIWICE - 04:19 Zabrze - 03:49 KATOWICE - 03:38 Sosnowiec Główny - 03:28 DĄBROWA GÓRNICZA - 03:11 Zawiercie - 02:20 CZĘSTOCHOWA - 01:46 Widzów Teklinów - 01:32 Radomsko - Radomsko - 00:33 Koluszki - 22:59 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 22:41 Warszawa - Warszawa Centralna - 22:33 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 7.9.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
10:12TLK 16200 KARKONOSZEPociąg
10:12 Marciszów - 09:43 Sędzisław - 09:19 Wałbrzych - WAŁBRZYCH GŁÓWNY - 09:07 Wałbrzych Miasto - 08:51 Świebodzice - 08:32 Jaworzyna Śląska - Jaworzyna Śląska - 07:16 Wrocław - WROCŁAW GŁÓWNY - 06:54 Oława - 06:42 Brzeg - Brzeg - 06:08 Opole - OPOLE GŁÓWNE - 05:21 Zdzieszowice - 05:04 Kędzierzyn-Koźle - Kędzierzyn-Koźle - 04:31 Gliwice - GLIWICE - 04:19 Zabrze - 03:49 KATOWICE - 03:38 Sosnowiec Główny - 03:28 DĄBROWA GÓRNICZA - 03:11 Zawiercie - 00:37 Koluszki - 22:59 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 22:41 Warszawa - Warszawa Centralna - 22:33 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 13.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (7); 14.9.2013-18.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
10:30Os 66265Pociąg
10:30 Wojanów - 10:19 Trzcińsko - 10:15 Janowice Wielkie - 10:07 Marciszów - 10:00 Sędzisław - 09:45 Boguszów Gorce - 09:33 Wałbrzych - WAŁBRZYCH GŁÓWNY - 09:22 Wałbrzych Miasto - 09:17 Wałbrzych Szczawienko - 09:06 Świebodzice - 08:53 Jaworzyna Śląska - Jaworzyna Śląska - 08:48 Żarów - 08:31 Kąty Wrocławskie - 08:12 Wrocław - WROCŁAW GŁÓWNY
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.9.2013 do 19.10.2013) (6), (7)
Koleje Dolnośląskie
12:14Os 69642PociągKoleje Dolnośląskie
13:10R 7620 KAMIEŃCZYKPociąg
13:10 Wojanów - 12:58 Trzcińsko - 12:54 Janowice Wielkie - 12:46 Marciszów - 12:39 Sędzisław - 12:29 Boguszów Gorce Zachód - 12:23 Boguszów Gorce - 12:11 Wałbrzych Główny - 12:05 Wałbrzych Fabryczny - 11:58 Wałbrzych Miasto - 11:51 Wałbrzych Szczawienko - 11:39 Świebodzice - 11:25 Jaworzyna Śląska - 11:16 Żarów - 11:10 Imbramowice - 11:03 Mietków - 10:53 Kąty Wrocławskie - 10:47 Sadowice Wrocławskie - 10:42 Smolec - 10:37 Wrocław Zachodni - 10:04 Wrocław - WROCŁAW GŁÓWNY - 09:57 Wrocław Mikołajów - 09:55 Wrocław Popowice - 09:47 Wrocław Osobowice - 09:41 Wrocław Świniary - 09:37 Szewce - 09:32 Pęgów - 09:25 Oborniki Śląskie - 09:20 Osola - 09:15 Skokowa - 08:59 Żmigród - 08:50 Garbce - 08:45 Korzeńsko - 08:34 Rawicz - 08:23 Bojanowo - 08:17 Kaczkowo - 08:13 Rydzyna - 08:05 Leszno - 07:55 Lipno Nowe - 07:51 Górka Duchowna - 07:47 Stare Bojanowo - 07:42 Przysieka Stara - 07:37 Kościan - 07:31 Oborzyska Stare - 07:26 Czempiń - 07:18 Iłowiec - 07:12 Drużyna Poznańska - 07:01 Mosina - 06:53 Puszczykówko - 06:49 Puszczykowo - 06:42 Luboń Koło Poznania - 06:37 Poznań Dębiec - 06:31 Poznań - Poznań Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
14:25Os 69511PociągKoleje Dolnośląskie
16:59TLK 16100 ŚNIEŻKAPociągPKP Intercity
17:11Os 69625Pociąg
17:11 Rybnica - 16:52 Stara Kamienica - 16:45 Kwieciszowice - 16:39 Rębiszów - 16:30 Młyńsko - 16:23 Gryfów Śląski - 16:19 Ubocze - 16:14 Olszyna Lubańska - 15:59 Lubań Śląski - 15:49 Zaręba - 15:44 Batowice Lubańskie - 15:39 Mikułowa - 15:33 Jerzmanki - 15:17 Zgorzelec - ZGORZELEC - 15:14 Zgorzelec - Zgorzelec Miasto - 15:11 Jędrzychowice - Jędrzychowice - 15:06 Lasów - Lasów - 15:03 Pieńsk - Pieńsk - 14:53 Węgliniec - Węgliniec
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Dolnośląskie
17:11Os 69644 66248PociągKoleje Dolnośląskie
17:26IR 36120 GALICJAPociąg
17:26 Wojanów - 17:15 Trzcińsko - 17:11 Janowice Wielkie - 17:05 Ciechanowice - 17:02 Marciszów - 16:55 Sędzisław - 16:49 Witków Śląski - 16:44 Boguszów Gorce Zachód - 16:38 Boguszów Gorce - 16:35 Boguszów Gorce Wschód - 16:25 Wałbrzych Główny - 16:19 Wałbrzych Fabryczny - 16:13 Wałbrzych Miasto - 16:07 Wałbrzych Szczawienko - 15:56 Świebodzice - 15:43 Jaworzyna Śląska - 15:37 Żarów - 15:31 Imbramowice - 15:25 Mietków - 15:16 Kąty Wrocławskie - 15:10 Sadowice Wrocławskie - 15:06 Smolec - 15:01 Wrocław Zachodni - 14:36 Wrocław - WROCŁAW GŁÓWNY - 14:13 Oława - 14:02 Brzeg - Brzeg - 13:35 Opole - OPOLE GŁÓWNE - 12:52 Strzelce Opolskie - 11:59 Gliwice - GLIWICE - 11:47 Zabrze - 11:20 KATOWICE - 11:04 Mysłowice - 10:37 Jaworzno Szczakowa - 10:04 Trzebinia - 09:33 Krzeszowice - 08:50 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
19:24IR 56106 SOKOLIKIPociąg
19:24 Trzcińsko - 19:02 Marciszów - 18:54 Sędzisław - 18:37 Boguszów Gorce - 18:25 Wałbrzych Główny - 18:13 Wałbrzych Miasto - 18:08 Wałbrzych Szczawienko - 17:57 Świebodzice - 17:40 Jaworzyna Śląska - 17:34 Żarów - 16:20 Wrocław - WROCŁAW GŁÓWNY - 16:13 Wrocław Mikołajów - 16:10 Wrocław Popowice - 15:53 Wrocław Osobowice - 15:44 Wrocław Świniary - 15:39 Szewce - 15:32 Pęgów - 15:24 Oborniki Śląskie - 15:15 Osola - 15:09 Skokowa - 14:59 Żmigród - 14:54 Garbce - 14:50 Korzeńsko - 14:43 Rawicz - 14:34 Bojanowo - 14:28 Kaczkowo - 14:24 Rydzyna - 14:16 Leszno - 14:07 Lipno Nowe - 14:03 Górka Duchowna - 13:58 Stare Bojanowo - 13:53 Przysieka Stara - 13:48 Kościan - 13:43 Oborzyska Stare - 13:38 Czempiń - 13:30 Iłowiec - 13:24 Drużyna Poznańska - 13:18 Mosina - 13:13 Puszczykówko - 13:09 Puszczykowo - 13:02 Luboń Koło Poznania - 12:58 Poznań Dębiec - 12:42 Poznań - Poznań Główny - 12:08 Gniezno - 11:48 Mogilno - 11:25 Inowrocław - 10:40 Toruń - TORUŃ GŁÓWNY - 10:34 Toruń Miasto - 10:30 Toruń Wschodni - 10:05 Kowalewo Pomorskie - 09:51 Wąbrzeźno - 09:33 Jabłonowo Pomorskie - 09:04 Iława Główna - 08:40 Ostróda - 08:13 Olsztyn Zachodni - 08:11 Olsztyn - Olsztyn Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
20:34Os 69646Pociąg
20:34 Jeżów Sudecki - Jeżów Sudecki - 20:16 Siedlęcin - Siedlęcin - 20:07 Pilchowice - Pilchowice Zapora - 19:58 Pilchowice - Pilchowice Nielestno - 19:51 Wleń - Wleń - 19:39 Marczów - Marczów - 19:30 Dębowy Gaj - Dębowy Gaj - 19:17 Lwówek Śląski - LWÓWEK ŚLĄSKI
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Dolnośląskie
20:40Os 76728PociągKoleje Dolnośląskie
21:14R 16123 SZKLARKAPociąg
21:14 Wojanów - 21:03 Trzcińsko - 20:59 Janowice Wielkie - 20:53 Ciechanowice - 20:50 Marciszów - 20:43 Sędzisław - 20:36 Witków Śląski - 20:31 Boguszów Gorce Zachód - 20:25 Boguszów Gorce - 20:22 Boguszów Gorce Wschód - 20:12 Wałbrzych Główny - 20:00 Wałbrzych Miasto - 19:54 Wałbrzych Szczawienko - 19:43 Świebodzice - 19:33 Jaworzyna Śląska - 19:27 Żarów - 19:21 Imbramowice - 19:15 Mietków - 19:07 Kąty Wrocławskie - 19:01 Sadowice Wrocławskie - 18:56 Smolec - 18:51 Wrocław Zachodni - 18:34 Wrocław - WROCŁAW GŁÓWNY - 18:28 Wrocław Mikołajów - 18:17 Wrocław Nadodrze - 18:10 Wrocław Sołtysowice - 18:06 Wrocław Psie Pole - 17:39 Oleśnica Rataje - 17:32 Dobroszyce - 17:25 Grabowno Wielkie - 17:17 Twardogóra Sycowska - 17:03 Bukowina Sycowska - 16:44 Międzybórz Sycowski - 16:39 Pawłów Wielkopolski - 16:33 Sośnie Ostrowskie - 16:28 Granowiec - 16:25 Garki - 16:21 Odolanów - 16:17 Tarchały Wielkie - 16:13 Topola Osiedle - 16:04 Ostrów Wielkopolski - Ostrów Wielkopolski - 15:56 Czekanów - 15:51 Ociąż - 15:46 Nowe Skalmierzyce - 15:42 Kalisz Szczypiorno - 15:37 Kalisz - 15:26 Kalisz Winiary - 15:21 Opatówek - 15:13 Radliczyce - 15:08 Skalmierz - 15:04 Błaszki - 14:57 Sędzice - 14:48 Sieradz - 14:45 Sieradz Warta - 14:41 Sieradz Męka - 14:36 Męcka Wola - 14:30 Zduńska Wola - 14:23 Borszewice - 14:15 Łask - 14:08 Kolumna - 14:02 Dobroń - 13:57 Chechło - 13:53 Pabianice - 13:43 Lublinek - 13:35 Łódź - ŁÓDŹ KALISKA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne

Wydrukowano ze strony:
2006 - 2013 © rozjazdy.pl