Internetowy rozkład jazdy
Wyszukiwanie połączeń      Przystanki i dworce
Przystanek:
Pokaż odjazdy       Pokaż przyjazdy
[drukuj rozkład jazdy]
Wydrukowano ze strony:
Interaktywny rozkład jazdyInteraktywny rozkład jazdy
Iława Główna
INNY PRZYSTANEK
Godzina przyjazduNazwa liniiŚrodek transportuPrzyjazd z...Przewoźnik
07:46TLK 57104 JEZIORAKPociąg
07:46 Ostróda - 06:56 Olsztyn - Olsztyn Zachodni - 06:53 Olsztyn - Olsztyn Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Intercity
07:49TLK 31202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
07:49 Działdowo - 06:26 Mława - 05:56 Ciechanów - 05:23 Nasielsk - 05:07 Nowy Dwór Mazowiecki - 04:56 Legionowo - 04:41 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 04:21 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 03:00 Dęblin - Dęblin - 02:18 Radom - 01:47 Skarżysko-Kamienna - Skarżysko-Kamienna - 01:09 Kielce - KIELCE - 22:42 Tarnobrzeg - 22:15 Stalowa Wola Rozwadów - 22:10 Stalowa Wola Centrum - 22:00 Nisko - 21:46 Rudnik Nad Sanem - 21:24 Nowa Sarzyna - 21:15 Leżajsk - 20:41 Przeworsk - 20:30 Jarosław - 19:55 Przemyśl Zasanie
Dni kursowania: Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
07:49TLK 35202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
07:49 Działdowo - 06:26 Mława - 05:56 Ciechanów - 05:23 Nasielsk - 05:07 Nowy Dwór Mazowiecki - 04:56 Legionowo - 04:24 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 04:12 Warszawa - Warszawa Centralna - 04:06 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 02:27 Koluszki - 00:00 Miechów - 23:08 Kraków - Kraków Główny - 22:45 Kraków - KRAKÓW PŁASZÓW - 19:17 Zakopane - ZAKOPANE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 16.9.2013-20.9.2013; 30.9.2013-4.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
07:49TLK 35202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
07:49 Działdowo - 06:26 Mława - 05:56 Ciechanów - 05:23 Nasielsk - 05:07 Nowy Dwór Mazowiecki - 04:56 Legionowo - 04:24 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 04:12 Warszawa - Warszawa Centralna - 04:06 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 02:27 Koluszki - 00:00 Miechów - 23:08 Kraków - Kraków Główny - 22:45 Kraków - KRAKÓW PŁASZÓW - 22:01 Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona - 21:12 Sucha Beskidzka - 21:03 Maków Podhalański - 20:17 Chabówka - 19:40 Nowy Targ - 19:30 Biały Dunajec - 19:25 Poronin - 19:17 Zakopane - ZAKOPANE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 13.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (7); (Rozkład ważny od 14.9.2013 do 22.9.2013) (6), (7); 23.9.2013-29.9.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
08:23TLK 35202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
08:23 Działdowo - 07:04 Mława - 06:35 Ciechanów - 06:07 Nasielsk - 05:51 Nowy Dwór Mazowiecki - 05:39 Legionowo - 05:03 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 04:51 Warszawa - Warszawa Centralna - 04:45 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 03:16 Koluszki - 02:49 Piotrków Trybunalski - 02:02 Radomsko - Radomsko - 01:21 CZĘSTOCHOWA - 00:34 Koniecpol - 23:51 Miechów - 23:05 Kraków - Kraków Główny - 22:39 Kraków - KRAKÓW PŁASZÓW - 21:59 Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona - 21:11 Sucha Beskidzka - 21:02 Maków Podhalański - 20:15 Chabówka - 19:37 Nowy Targ - 19:27 Biały Dunajec - 19:22 Poronin - 19:14 Zakopane - ZAKOPANE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 19.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
08:23TLK 31202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
08:23 Działdowo - 07:04 Mława - 06:35 Ciechanów - 06:07 Nasielsk - 05:51 Nowy Dwór Mazowiecki - 05:39 Legionowo - 05:22 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 05:04 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 03:45 Dęblin - Dęblin - 03:03 Radom - 02:12 Starachowice Wschodnie - 01:48 Ostrowiec Świętokrzyski - 00:27 Sandomierz - 23:56 Stalowa Wola Rozwadów - 23:51 Stalowa Wola Centrum - 23:41 Nisko - 23:27 Rudnik Nad Sanem - 23:02 Nowa Sarzyna - 22:53 Leżajsk - 22:22 Przeworsk - 22:11 Jarosław - 21:36 Przemyśl Zasanie
Dni kursowania: Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
08:48TLK 35202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
08:48 Działdowo - 07:24 Mława - 06:52 Ciechanów - 06:18 Nasielsk - 06:01 Nowy Dwór Mazowiecki - 05:49 Legionowo - 05:12 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 05:00 Warszawa - Warszawa Centralna - 04:54 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 03:27 Koluszki - 00:00 Miechów - 23:08 Kraków - Kraków Główny - 22:45 Kraków - KRAKÓW PŁASZÓW - 22:01 Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona - 21:12 Sucha Beskidzka - 21:03 Maków Podhalański - 20:17 Chabówka - 19:40 Nowy Targ - 19:30 Biały Dunajec - 19:25 Poronin - 19:17 Zakopane - ZAKOPANE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 7.9.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
08:48TLK 31202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
08:48 Działdowo - 07:24 Mława - 06:52 Ciechanów - 06:18 Nasielsk - 06:01 Nowy Dwór Mazowiecki - 05:49 Legionowo - 05:30 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 04:28 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 03:11 Dęblin - Dęblin - 02:34 Radom - 02:04 Skarżysko-Kamienna - Skarżysko-Kamienna - 01:08 Kielce - KIELCE - 22:42 Tarnobrzeg - 22:15 Stalowa Wola Rozwadów - 22:10 Stalowa Wola Centrum - 22:00 Nisko - 21:46 Rudnik Nad Sanem - 21:24 Nowa Sarzyna - 21:15 Leżajsk - 20:41 Przeworsk - 20:30 Jarosław - 19:55 Przemyśl Zasanie
Dni kursowania: Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
08:51TLK 53106 NORWIDPociąg
08:51 Prabuty - 07:11 Malbork - 06:48 Tczew - TCZEW - 06:13 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 06:05 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 05:58 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 05:52 Sopot - SOPOT - 05:38 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 5.9.2013; 30.9.2013-3.10.2013; 13.10.2013-18.10.2013
PKP Intercity
08:51TLK 53106 NORWIDPociąg
08:51 Prabuty - 07:11 Malbork - 06:48 Tczew - TCZEW - 06:13 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 06:05 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 05:58 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 05:52 Sopot - SOPOT - 05:38 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 11.9.2013) (1), (2), (3), (5), (6), (7); 12.9.2013-29.9.2013; 4.10.2013-12.10.2013
PKP Intercity
11:34TLK 38108 POBRZEŻEPociąg
11:34 Działdowo - 10:15 Mława - 09:47 Ciechanów - 09:17 Nasielsk - 09:05 Nowy Dwór Mazowiecki - Modlin - 09:00 Nowy Dwór Mazowiecki - 08:49 Legionowo - 08:22 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 08:10 Warszawa - Warszawa Centralna - 08:04 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 06:07 Włoszczowa Północ - 05:23 Miechów - 04:48 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 10.9.2013-13.9.2013
PKP Intercity
11:34TLK 38108 POBRZEŻEPociąg
11:34 Działdowo - 10:15 Mława - 09:47 Ciechanów - 09:17 Nasielsk - 09:05 Nowy Dwór Mazowiecki - Modlin - 09:00 Nowy Dwór Mazowiecki - 08:49 Legionowo - 08:22 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 08:10 Warszawa - Warszawa Centralna - 08:04 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 06:07 Włoszczowa Północ - 05:23 Miechów - 04:48 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-9.9.2013; 14.9.2013-19.10.2013
PKP Intercity
12:02TLK 65105 SIELAWAPociąg
12:02 Jabłonowo Pomorskie - 11:12 Wąbrzeźno - 10:59 Kowalewo Pomorskie - 10:39 Toruń Wschodni - 10:35 Toruń Miasto - 10:22 Toruń - TORUŃ GŁÓWNY - 10:01 Gniewkowo - 09:38 Inowrocław - 09:15 Mogilno - 08:55 Gniezno - 08:17 Poznań - Poznań Główny - 07:11 Kościan - 06:37 Leszno - LESZNO - 06:12 Rawicz - 05:57 Żmigród - 05:38 Oborniki Śląskie - 05:07 Wrocław - Wrocław Mikołajów - 05:01 Wrocław - WROCŁAW GŁÓWNY
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Intercity
14:16TLK 56104 SIELAWAPociąg
14:16 Ostróda - 13:26 Olsztyn - Olsztyn Zachodni - 13:23 Olsztyn - Olsztyn Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Intercity
16:09TLK 83108 POBRZEŻEPociąg
16:09 Prabuty - 14:29 Malbork - 14:06 Tczew - TCZEW - 13:32 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 13:24 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 13:17 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 13:11 Sopot - SOPOT - 12:48 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 12:24 Wejherowo - WEJHEROWO - 11:59 Lębork - LĘBORK - 11:14 Słupsk - SŁUPSK - 10:52 Sławno - 10:24 Koszalin - 09:55 Ustronie Morskie - 09:40 Kołobrzeg - KOŁOBRZEG
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 12.10.2013-19.10.2013
PKP Intercity
16:09TLK 83108 POBRZEŻEPociąg
16:09 Prabuty - 14:29 Malbork - 14:06 Tczew - TCZEW - 13:32 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 13:24 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 13:17 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 13:11 Sopot - SOPOT - 12:48 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 12:24 Wejherowo - WEJHEROWO - 11:59 Lębork - LĘBORK - 11:07 Słupsk - SŁUPSK - 10:32 Sławno - 10:05 Koszalin - 09:35 Ustronie Morskie - 09:20 Kołobrzeg - KOŁOBRZEG
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 10.9.2013-13.9.2013
PKP Intercity
16:09TLK 83108 POBRZEŻEPociąg
16:09 Prabuty - 14:29 Malbork - 14:06 Tczew - TCZEW - 13:32 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 13:24 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 13:17 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 13:11 Sopot - SOPOT - 12:48 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 12:24 Wejherowo - WEJHEROWO - 11:59 Lębork - LĘBORK - 11:14 Słupsk - SŁUPSK - 10:52 Sławno - 10:24 Koszalin - 09:55 Ustronie Morskie - 09:40 Kołobrzeg - KOŁOBRZEG
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-9.9.2013; 14.9.2013-11.10.2013
PKP Intercity
21:13TLK 35106 NORWIDPociąg
21:13 Działdowo - 19:56 Mława - 19:30 Ciechanów - 19:05 Nasielsk - 18:53 Nowy Dwór Mazowiecki - Modlin - 18:47 Nowy Dwór Mazowiecki - 18:36 Legionowo - 18:07 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 17:55 Warszawa - Warszawa Centralna - 17:49 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 16:04 Włoszczowa Północ - 15:23 Miechów - 14:49 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 19.10.2013
PKP Intercity
21:23TLK 35106 NORWIDPociąg
21:23 Działdowo - 20:05 Mława - 19:36 Ciechanów - 19:05 Nasielsk - 18:53 Nowy Dwór Mazowiecki - Modlin - 18:47 Nowy Dwór Mazowiecki - 18:36 Legionowo - 18:07 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 17:55 Warszawa - Warszawa Centralna - 17:48 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 15:59 Włoszczowa Północ - 15:09 Miechów - 14:35 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-18.10.2013
PKP Intercity
22:09TLK 53202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
22:09 Prabuty - 21:03 Malbork - 20:41 Tczew - TCZEW - 20:02 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 19:54 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 19:48 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 19:41 Sopot - SOPOT - 19:28 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 19.10.2013
PKP Intercity
22:09TLK 53202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
22:09 Prabuty - 21:03 Malbork - 20:41 Tczew - TCZEW - 20:02 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 19:54 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 19:48 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 19:41 Sopot - SOPOT - 19:28 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 19.10.2013
PKP Intercity
22:23TLK 53202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
22:23 Prabuty - 20:25 Malbork - 19:52 Tczew - TCZEW - 19:11 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 19:03 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 18:56 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 18:49 Sopot - SOPOT - 18:35 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 15.9.2013-19.9.2013; 29.9.2013-3.10.2013
PKP Intercity
22:23TLK 53202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
22:23 Prabuty - 20:25 Malbork - 19:52 Tczew - TCZEW - 19:11 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 19:03 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 18:56 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 18:49 Sopot - SOPOT - 18:35 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 11.10.2013-18.10.2013
PKP Intercity
22:23TLK 53202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
22:23 Prabuty - 20:25 Malbork - 19:52 Tczew - TCZEW - 19:11 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 19:03 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 18:56 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 18:49 Sopot - SOPOT - 18:35 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 15.9.2013-19.9.2013; 29.9.2013-3.10.2013
PKP Intercity
22:23TLK 53202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
22:23 Prabuty - 20:25 Malbork - 19:52 Tczew - TCZEW - 19:11 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 19:03 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 18:56 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 18:49 Sopot - SOPOT - 18:35 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 11.10.2013-18.10.2013
PKP Intercity
22:23TLK 53202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
22:23 Prabuty - 20:25 Malbork - 19:52 Tczew - TCZEW - 19:11 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 19:03 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 18:56 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 18:49 Sopot - SOPOT - 18:35 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-14.9.2013; 20.9.2013-28.9.2013; 4.10.2013-10.10.2013
PKP Intercity
22:23TLK 53202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
22:23 Prabuty - 20:25 Malbork - 19:52 Tczew - TCZEW - 19:11 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 19:03 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 18:56 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 18:49 Sopot - SOPOT - 18:35 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 13.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (7); 14.9.2013; 20.9.2013-21.9.2013
PKP Intercity
22:23TLK 53202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
22:23 Prabuty - 20:25 Malbork - 19:52 Tczew - TCZEW - 19:11 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 19:03 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 18:56 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 18:49 Sopot - SOPOT - 18:35 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 7.9.2013
PKP Intercity

Wydrukowano ze strony:
2006 - 2013 © rozjazdy.pl