Internetowy rozkład jazdy
Wyszukiwanie połączeń      Przystanki i dworce
Przystanek:
Pokaż odjazdy       Pokaż przyjazdy
[drukuj rozkład jazdy]
Wydrukowano ze strony:
Interaktywny rozkład jazdyInteraktywny rozkład jazdy
Warlubie
INNY PRZYSTANEK
Godzina odjazduNazwa liniiŚrodek transportuWyjazd do...Przewoźnik
04:24R 20123Pociąg
04:34 Twarda Góra - 04:40 Smętowo - 04:46 Majewo - 04:50 Morzeszczyn - 04:54 Kulice Tczewskie - 04:59 Pelplin - 05:06 Subkowy - 05:12 Czarlin - 05:19 Tczew - 05:27 Miłobądz - 05:32 Pszczółki - 05:36 Skowarcz - 05:39 Różyny - 05:43 Cieplewo - 05:48 Pruszcz Gdański - 05:55 Gdańsk Lipce - 05:59 Gdańsk Orunia - 06:06 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.9.2013 do 19.10.2013) (6), (7)
PKP Przewozy Regionalne
04:24R 20123Pociąg
04:34 Twarda Góra - 04:40 Smętowo - 04:46 Majewo - 04:50 Morzeszczyn - 04:54 Kulice Tczewskie - 04:59 Pelplin - 05:06 Subkowy - 05:12 Czarlin - 05:19 Tczew - 05:27 Miłobądz - 05:32 Pszczółki - 05:36 Skowarcz - 05:39 Różyny - 05:43 Cieplewo - 05:48 Pruszcz Gdański - 05:55 Gdańsk Lipce - 05:59 Gdańsk Orunia - 06:06 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 06:12 Gdańsk Wrzeszcz - 06:18 Gdańsk Oliwa - 06:24 Sopot - 06:30 Gdynia Orłowo - 06:37 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 06:48 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
05:11R 20125Pociąg
05:20 Twarda Góra - 05:26 Smętowo - 05:32 Majewo - 05:36 Morzeszczyn - 05:40 Kulice Tczewskie - 05:45 Pelplin - 05:52 Subkowy - 05:58 Czarlin - 06:06 Tczew - 06:13 Miłobądz - 06:18 Pszczółki - 06:21 Skowarcz - 06:24 Różyny - 06:28 Cieplewo - 06:31 Pruszcz Gdański - 06:41 Gdańsk Lipce - 06:44 Gdańsk Orunia - 06:51 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 06:59 Gdańsk Wrzeszcz - 07:05 Gdańsk Oliwa - 07:09 Sopot - 07:16 Gdynia Orłowo - 07:24 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 07:35 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
05:35R 2020Pociąg
05:46 Laskowice Pomorskie - 06:27 Terespol Pomorski - 06:33 Parlin - 06:38 Pruszcz Pomorski - 06:45 Kotomierz - 06:52 Maksymilianowo - 06:58 Rynkowo Wiadukt - 07:03 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 2.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6); 14.10.2013-19.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
05:35R 2020Pociąg
05:46 Laskowice Pomorskie - 06:37 Terespol Pomorski - 06:43 Parlin - 06:48 Pruszcz Pomorski - 06:54 Kotomierz - 07:01 Maksymilianowo - 07:07 Rynkowo Wiadukt - 07:12 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 3.10.2013 do 12.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
06:04R 20127Pociąg
06:14 Twarda Góra - 06:20 Smętowo - 06:26 Majewo - 06:30 Morzeszczyn - 06:34 Kulice Tczewskie - 06:39 Pelplin - 06:46 Subkowy - 06:52 Czarlin - 07:00 Tczew - 07:10 Miłobądz - 07:15 Pszczółki - 07:17 Skowarcz - 07:21 Różyny - 07:24 Cieplewo - 07:28 Pruszcz Gdański - 07:40 Gdańsk Lipce - 07:43 Gdańsk Orunia - 07:50 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 07:57 Gdańsk Wrzeszcz - 08:03 Gdańsk Oliwa - 08:07 Sopot - 08:14 Gdynia Orłowo - 08:22 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 08:41 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
06:44R 2021Pociąg
06:53 Twarda Góra - 06:59 Smętowo - 07:05 Majewo - 07:09 Morzeszczyn - 07:14 Kulice Tczewskie - 07:19 Pelplin - 07:25 Subkowy - 07:31 Czarlin - 07:39 Tczew - 07:55 Pszczółki - 08:01 Cieplewo - 08:05 Pruszcz Gdański - 08:18 Gdańsk Orunia - 08:25 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 08:33 Gdańsk Wrzeszcz - 08:39 Gdańsk Oliwa - 08:43 Sopot - 08:50 Gdynia Orłowo - 08:58 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 09:09 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
08:11R 20120Pociąg
08:24 Laskowice Pomorskie
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
08:18R 55297Pociąg
08:26 Twarda Góra - 08:38 Smętowo - 08:43 Majewo - 08:47 Morzeszczyn - 08:51 Kulice Tczewskie - 08:56 Pelplin - 09:02 Subkowy - 09:07 Czarlin - 09:14 Tczew - 09:21 Miłobądz - 09:25 Pszczółki - 09:28 Skowarcz - 09:31 Różyny - 09:34 Cieplewo - 09:37 Pruszcz Gdański - 09:44 Gdańsk Lipce - 09:47 Gdańsk Orunia - 10:00 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 10:08 Gdańsk Wrzeszcz - 10:14 Gdańsk Oliwa - 10:18 Sopot - 10:25 Gdynia Orłowo - 10:33 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
09:24R 2022Pociąg
09:36 Laskowice Pomorskie - 10:00 Terespol Pomorski - 10:07 Parlin - 10:13 Pruszcz Pomorski - 10:19 Kotomierz - 10:27 Maksymilianowo - 10:34 Rynkowo Wiadukt - 10:39 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 26.9.2013-19.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
09:39R 2022Pociąg
09:51 Laskowice Pomorskie - 10:00 Terespol Pomorski - 10:07 Parlin - 10:13 Pruszcz Pomorski - 10:19 Kotomierz - 10:27 Maksymilianowo - 10:34 Rynkowo Wiadukt - 10:39 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-25.9.2013
PKP Przewozy Regionalne
10:09R 20129Pociąg
10:19 Twarda Góra - 10:25 Smętowo - 10:31 Majewo - 10:35 Morzeszczyn - 10:39 Kulice Tczewskie - 10:44 Pelplin - 10:51 Subkowy - 10:57 Czarlin - 11:05 Tczew - 11:14 Pszczółki - 11:23 Pruszcz Gdański - 11:37 Gdańsk Orunia - 11:44 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 11:58 Gdańsk Wrzeszcz - 12:04 Gdańsk Oliwa - 12:09 Sopot - 12:16 Gdynia Orłowo - 12:24 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 12:43 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
12:10R 2024Pociąg
12:23 Laskowice Pomorskie - 12:38 Terespol Pomorski - 12:49 Parlin - 12:55 Pruszcz Pomorski - 13:02 Kotomierz - 13:09 Maksymilianowo - 13:16 Rynkowo Wiadukt - 13:21 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.9.2013 do 19.10.2013) (6), (7)
PKP Przewozy Regionalne
12:10R 2024Pociąg
12:23 Laskowice Pomorskie - 12:38 Terespol Pomorski - 12:49 Parlin - 12:55 Pruszcz Pomorski - 13:02 Kotomierz - 13:09 Maksymilianowo - 13:16 Rynkowo Wiadukt - 13:21 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
12:40R 2025Pociąg
12:49 Twarda Góra - 12:55 Smętowo - 13:01 Majewo - 13:06 Morzeszczyn - 13:10 Kulice Tczewskie - 13:16 Pelplin - 13:22 Subkowy - 13:29 Czarlin - 13:37 Tczew - 13:53 Miłobądz - 13:58 Pszczółki - 14:06 Skowarcz - 14:10 Różyny - 14:13 Cieplewo - 14:18 Pruszcz Gdański - 14:25 Gdańsk Lipce - 14:28 Gdańsk Orunia - 14:36 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.9.2013 do 19.10.2013) (6), (7)
PKP Przewozy Regionalne
12:40R 2025Pociąg
12:49 Twarda Góra - 12:56 Smętowo - 13:01 Majewo - 13:06 Morzeszczyn - 13:10 Kulice Tczewskie - 13:16 Pelplin - 13:22 Subkowy - 13:29 Czarlin - 13:37 Tczew - 13:53 Miłobądz - 13:58 Pszczółki - 14:06 Skowarcz - 14:10 Różyny - 14:13 Cieplewo - 14:18 Pruszcz Gdański - 14:25 Gdańsk Lipce - 14:28 Gdańsk Orunia - 14:36 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 14:42 Gdańsk Wrzeszcz - 14:48 Gdańsk Oliwa - 14:54 Sopot - 15:01 Gdynia Orłowo - 15:08 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 15:18 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
13:56R 2026Pociąg
14:08 Laskowice Pomorskie - 14:28 Terespol Pomorski - 14:34 Parlin - 14:39 Pruszcz Pomorski - 14:45 Kotomierz - 14:53 Maksymilianowo - 14:59 Rynkowo Wiadukt - 15:05 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
16:24R 55290Pociąg
16:37 Laskowice Pomorskie - 16:49 Terespol Pomorski - 16:55 Parlin - 17:00 Pruszcz Pomorski - 17:07 Kotomierz - 17:14 Maksymilianowo - 17:21 Rynkowo Wiadukt - 17:25 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
16:50R 2027Pociąg
16:59 Twarda Góra - 17:06 Smętowo - 17:11 Majewo - 17:15 Morzeszczyn - 17:20 Kulice Tczewskie - 17:25 Pelplin - 17:31 Subkowy - 17:37 Czarlin - 17:45 Tczew - 17:57 Pszczółki - 18:06 Pruszcz Gdański - 18:15 Gdańsk Orunia - 18:28 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 18:41 Gdańsk Wrzeszcz - 18:47 Gdańsk Oliwa - 18:54 Sopot - 19:01 Gdynia Orłowo - 19:09 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
17:29R 20124Pociąg
17:41 Laskowice Pomorskie
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (7)
PKP Przewozy Regionalne
18:00R 2030Pociąg
18:12 Laskowice Pomorskie - 18:51 Terespol Pomorski - 18:57 Parlin - 19:03 Pruszcz Pomorski - 19:10 Kotomierz - 19:17 Maksymilianowo - 19:24 Rynkowo Wiadukt - 19:29 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.9.2013 do 19.10.2013) (6), (7)
PKP Przewozy Regionalne
18:00R 2030Pociąg
18:12 Laskowice Pomorskie - 18:51 Terespol Pomorski - 18:57 Parlin - 19:03 Pruszcz Pomorski - 19:10 Kotomierz - 19:17 Maksymilianowo - 19:24 Rynkowo Wiadukt - 19:29 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
19:00R 2029Pociąg
19:09 Twarda Góra - 19:14 Smętowo - 19:19 Majewo - 19:23 Morzeszczyn - 19:27 Kulice Tczewskie - 19:32 Pelplin - 19:37 Subkowy - 19:43 Czarlin - 19:50 Tczew - 20:08 Miłobądz - 20:12 Pszczółki - 20:15 Skowarcz - 20:18 Różyny - 20:21 Cieplewo - 20:24 Pruszcz Gdański - 20:31 Gdańsk Lipce - 20:34 Gdańsk Orunia - 20:41 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 20:58 Gdańsk Wrzeszcz - 21:04 Gdańsk Oliwa - 21:10 Sopot - 21:16 Gdynia Orłowo - 21:24 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 21:34 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 11.9.2013 do 20.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
19:00R 2029Pociąg
19:09 Twarda Góra - 19:14 Smętowo - 19:19 Majewo - 19:23 Morzeszczyn - 19:27 Kulice Tczewskie - 19:32 Pelplin - 19:37 Subkowy - 19:43 Czarlin - 19:50 Tczew - 20:08 Miłobądz - 20:12 Pszczółki - 20:15 Skowarcz - 20:18 Różyny - 20:21 Cieplewo - 20:24 Pruszcz Gdański - 20:31 Gdańsk Lipce - 20:34 Gdańsk Orunia - 20:41 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 20:58 Gdańsk Wrzeszcz - 21:04 Gdańsk Oliwa - 21:10 Sopot - 21:16 Gdynia Orłowo - 21:30 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 21:38 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 7.9.2013-8.9.2013
PKP Przewozy Regionalne
19:00R 2029Pociąg
19:09 Twarda Góra - 19:14 Smętowo - 19:19 Majewo - 19:23 Morzeszczyn - 19:27 Kulice Tczewskie - 19:32 Pelplin - 19:37 Subkowy - 19:43 Czarlin - 19:50 Tczew - 20:08 Miłobądz - 20:12 Pszczółki - 20:15 Skowarcz - 20:18 Różyny - 20:21 Cieplewo - 20:24 Pruszcz Gdański - 20:31 Gdańsk Lipce - 20:34 Gdańsk Orunia - 20:41 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 20:58 Gdańsk Wrzeszcz - 21:04 Gdańsk Oliwa - 21:10 Sopot - 21:16 Gdynia Orłowo - 21:30 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 21:38 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 14.9.2013-15.9.2013
PKP Przewozy Regionalne
19:00R 2029Pociąg
19:09 Twarda Góra - 19:14 Smętowo - 19:19 Majewo - 19:23 Morzeszczyn - 19:27 Kulice Tczewskie - 19:32 Pelplin - 19:37 Subkowy - 19:43 Czarlin - 19:50 Tczew - 20:08 Miłobądz - 20:12 Pszczółki - 20:15 Skowarcz - 20:18 Różyny - 20:21 Cieplewo - 20:24 Pruszcz Gdański - 20:31 Gdańsk Lipce - 20:34 Gdańsk Orunia - 20:41 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 21:15 Gdańsk Wrzeszcz - 21:21 Gdańsk Oliwa - 21:26 Sopot - 21:42 Gdynia Orłowo - 21:49 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 22:08 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 21.9.2013
PKP Przewozy Regionalne
19:00R 2029Pociąg
19:09 Twarda Góra - 19:14 Smętowo - 19:19 Majewo - 19:23 Morzeszczyn - 19:27 Kulice Tczewskie - 19:32 Pelplin - 19:37 Subkowy - 19:43 Czarlin - 19:50 Tczew - 20:08 Miłobądz - 20:12 Pszczółki - 20:15 Skowarcz - 20:18 Różyny - 20:21 Cieplewo - 20:24 Pruszcz Gdański - 20:31 Gdańsk Lipce - 20:34 Gdańsk Orunia - 20:41 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 21:15 Gdańsk Wrzeszcz - 21:21 Gdańsk Oliwa - 21:26 Sopot - 21:42 Gdynia Orłowo - 21:49 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 22:08 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 22.9.2013 do 19.10.2013) (6), (7)
PKP Przewozy Regionalne
19:00R 2029Pociąg
19:09 Twarda Góra - 19:14 Smętowo - 19:19 Majewo - 19:23 Morzeszczyn - 19:27 Kulice Tczewskie - 19:32 Pelplin - 19:37 Subkowy - 19:43 Czarlin - 19:50 Tczew - 20:08 Miłobądz - 20:12 Pszczółki - 20:15 Skowarcz - 20:18 Różyny - 20:21 Cieplewo - 20:24 Pruszcz Gdański - 20:31 Gdańsk Lipce - 20:34 Gdańsk Orunia - 20:41 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 20:58 Gdańsk Wrzeszcz - 21:04 Gdańsk Oliwa - 21:10 Sopot - 21:16 Gdynia Orłowo - 21:24 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 21:34 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 10.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5); (Rozkład ważny od 23.9.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
20:17R 20126Pociąg
20:30 Laskowice Pomorskie
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (7)
PKP Przewozy Regionalne
21:00R 2031Pociąg
21:09 Twarda Góra - 21:16 Smętowo - 21:21 Majewo - 21:25 Morzeszczyn - 21:30 Kulice Tczewskie - 21:35 Pelplin - 21:41 Subkowy - 21:47 Czarlin - 21:55 Tczew
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (7)
PKP Przewozy Regionalne
21:35R 20128Pociąg
21:47 Laskowice Pomorskie
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne

Wydrukowano ze strony:
2006 - 2013 © rozjazdy.pl