Internetowy rozkład jazdy
Wyszukiwanie połączeń      Przystanki i dworce
Przystanek:
Pokaż odjazdy       Pokaż przyjazdy
[drukuj rozkład jazdy]
Wydrukowano ze strony:
Interaktywny rozkład jazdyInteraktywny rozkład jazdy
Toruń - TORUŃ GŁÓWNY
DWORZEC KOLEJOWY
Godzina odjazduNazwa liniiŚrodek transportuWyjazd do...Przewoźnik
00:56TLK 54200 POGORIAPociąg
01:39 Włocławek - 02:17 Kutno - Kutno - 02:46 Łęczyca - 03:24 Zgierz - 03:39 Łódź Żabieniec - 03:46 Łódź - ŁÓDŹ KALISKA - 03:59 Łódź Chojny - 04:48 Piotrków Trybunalski - 05:19 Radomsko - Radomsko - 05:55 CZĘSTOCHOWA - 06:33 Myszków - 06:43 Zawiercie - 07:00 DĄBROWA GÓRNICZA - 07:09 Sosnowiec Główny - 07:20 KATOWICE - 07:44 TYCHY - 08:03 Pszczyna - 08:13 Czechowice-Dziedzice - Czechowice-Dziedzice - 08:32 Bielsko-Biała - Bielsko-Biała Główna
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 19.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
01:27TLK 54200 POGORIAPociąg
02:12 Włocławek - 02:55 Kutno - Kutno - 03:24 Łęczyca - 04:03 Zgierz - 04:19 Łódź Żabieniec - 04:26 Łódź - ŁÓDŹ KALISKA - 04:40 Łódź Chojny - 05:34 Piotrków Trybunalski - 06:04 Radomsko - Radomsko - 06:45 CZĘSTOCHOWA - 07:13 Myszków - 07:24 Zawiercie - 07:43 DĄBROWA GÓRNICZA - 07:54 Sosnowiec Główny - 08:06 KATOWICE - 08:32 TYCHY - 08:57 Pszczyna - 09:06 Czechowice-Dziedzice - Czechowice-Dziedzice - 09:25 Bielsko-Biała - Bielsko-Biała Główna
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-18.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
01:43TLK 38202 USTRONIEPociąg
02:42 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 03:36 Laskowice Pomorskie - 04:26 Tczew - TCZEW - 04:57 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 05:08 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 05:14 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 05:20 Sopot - SOPOT - 05:38 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 06:15 Wejherowo - WEJHEROWO - 06:45 Lębork - LĘBORK - 07:33 Słupsk - SŁUPSK - 08:13 Sławno - 08:51 Koszalin - 09:29 Ustronie Morskie - 09:53 Kołobrzeg - KOŁOBRZEG
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 10.9.2013-12.9.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
01:43TLK 38202 USTRONIEPociąg
02:42 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 03:36 Laskowice Pomorskie - 04:26 Tczew - TCZEW - 04:57 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 05:08 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 05:14 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 05:20 Sopot - SOPOT - 05:38 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 06:15 Wejherowo - WEJHEROWO - 06:45 Lębork - LĘBORK - 07:33 Słupsk - SŁUPSK
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 9.9.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
01:43TLK 38202 USTRONIEPociąg
02:48 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 03:36 Laskowice Pomorskie - 04:26 Tczew - TCZEW - 04:57 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 05:08 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 05:14 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 05:20 Sopot - SOPOT - 05:38 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 06:15 Wejherowo - WEJHEROWO - 06:45 Lębork - LĘBORK - 07:33 Słupsk - SŁUPSK - 07:55 Sławno - 08:33 Koszalin - 09:02 Ustronie Morskie - 09:18 Kołobrzeg - KOŁOBRZEG
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 6.10.2013-18.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
01:43TLK 38202 USTRONIEPociąg
02:42 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 03:36 Laskowice Pomorskie - 04:26 Tczew - TCZEW - 04:57 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 05:08 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 05:14 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 05:20 Sopot - SOPOT - 05:38 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 06:15 Wejherowo - WEJHEROWO - 06:45 Lębork - LĘBORK - 07:33 Słupsk - SŁUPSK - 07:55 Sławno - 08:33 Koszalin - 09:02 Ustronie Morskie - 09:18 Kołobrzeg - KOŁOBRZEG
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-8.9.2013; 13.9.2013-5.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
01:44TLK 38202 USTRONIEPociąg
02:43 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 03:30 Laskowice Pomorskie - 04:19 Tczew - TCZEW - 04:56 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 05:08 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 05:15 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 05:22 Sopot - SOPOT - 05:38 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 06:15 Wejherowo - WEJHEROWO - 06:45 Lębork - LĘBORK - 07:33 Słupsk - SŁUPSK - 07:55 Sławno - 08:34 Koszalin - 09:05 Ustronie Morskie - 09:22 Kołobrzeg - KOŁOBRZEG
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 19.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
02:39TLK 45200 POGORIAPociąg
03:43 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 04:33 Laskowice Pomorskie - 05:25 Tczew - TCZEW - 06:00 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 06:22 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 06:28 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 06:33 Sopot - SOPOT - 06:50 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 17.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6); 19.9.2013-21.9.2013; 23.9.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
02:39TLK 45200 POGORIAPociąg
03:43 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 04:33 Laskowice Pomorskie - 05:25 Tczew - TCZEW - 06:00 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 06:22 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 06:28 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 06:33 Sopot - SOPOT - 06:50 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 8.9.2013 do 22.9.2013) (7); 6.10.2013; 13.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
02:39TLK 45200 POGORIAPociąg
03:49 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 04:37 Laskowice Pomorskie - 05:27 Tczew - TCZEW - 06:00 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 06:22 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 06:28 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 06:33 Sopot - SOPOT - 06:50 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 29.9.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
02:39TLK 45200 POGORIAPociąg
03:49 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 04:37 Laskowice Pomorskie - 05:27 Tczew - TCZEW - 06:00 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 06:22 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 06:28 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 06:33 Sopot - SOPOT - 06:50 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 24.9.2013 do 5.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6) Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
02:46TLK 45200 POGORIAPociąg
03:43 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 04:33 Laskowice Pomorskie - 05:25 Tczew - TCZEW - 06:00 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 06:22 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 06:28 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 06:33 Sopot - SOPOT - 06:50 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 18.9.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
02:46TLK 83202 USTRONIEPociąg
03:34 Włocławek - 04:17 Kutno - Kutno - 04:45 Łowicz Główny - 05:03 Sochaczew - 05:39 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 05:45 Warszawa - Warszawa Centralna - 06:02 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 06:59 Pilawa - 07:34 Dęblin - Dęblin - 08:03 Pionki Zachodnie - 08:20 Radom - 08:44 Szydłowiec - 08:55 Skarżysko- Kamienna - 09:07 Suchedniów - 09:37 Kielce - KIELCE - 10:13 Jędrzejów - 10:28 Sędziszów - 11:01 Miechów - 11:40 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 10.9.2013-12.9.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
02:49TLK 83202 USTRONIEPociąg
03:34 Włocławek - 04:17 Kutno - Kutno - 04:45 Łowicz Główny - 05:03 Sochaczew - 05:39 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 05:45 Warszawa - Warszawa Centralna - 06:02 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 06:59 Pilawa - 07:34 Dęblin - Dęblin - 08:03 Pionki Zachodnie - 08:20 Radom - 08:44 Szydłowiec - 08:55 Skarżysko-Kamienna - Skarżysko-Kamienna - 09:07 Suchedniów - 09:37 Kielce - KIELCE - 10:13 Jędrzejów - 10:30 Sędziszów - 11:01 Miechów - 11:40 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-9.9.2013; 14.9.2013-23.9.2013; 6.10.2013-18.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
02:49TLK 83202 USTRONIEPociąg
03:34 Włocławek - 04:17 Kutno - Kutno - 04:45 Łowicz Główny - 05:03 Sochaczew - 05:39 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 05:45 Warszawa - Warszawa Centralna - 06:02 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 06:59 Pilawa - 07:34 Dęblin - Dęblin - 08:03 Pionki Zachodnie - 08:20 Radom - 08:44 Szydłowiec - 08:55 Skarżysko- Kamienna - 09:07 Suchedniów - 09:37 Kielce - KIELCE - 10:13 Jędrzejów - 10:30 Sędziszów - 11:01 Miechów - 11:40 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-23.9.2013; 6.10.2013-18.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
02:52TLK 83202 USTRONIEPociąg
03:38 Włocławek - 04:17 Kutno - Kutno - 04:45 Łowicz Główny - 05:03 Sochaczew - 05:39 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 05:45 Warszawa - Warszawa Centralna - 06:02 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 06:59 Pilawa - 07:34 Dęblin - Dęblin - 08:01 Pionki Zachodnie - 08:19 Radom - 08:43 Szydłowiec - 08:54 Skarżysko- Kamienna - 09:06 Suchedniów - 09:36 Kielce - KIELCE - 10:08 Jędrzejów - 10:23 Sędziszów - 10:48 Miechów - 11:25 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 19.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
02:52TLK 83202 USTRONIEPociąg
03:38 Włocławek - 04:17 Kutno - Kutno - 04:45 Łowicz Główny - 05:03 Sochaczew - 05:39 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 05:45 Warszawa - Warszawa Centralna - 06:02 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 06:59 Pilawa - 07:34 Dęblin - Dęblin - 08:01 Pionki Zachodnie - 08:19 Radom - 08:43 Szydłowiec - 08:54 Skarżysko-Kamienna - Skarżysko-Kamienna - 09:06 Suchedniów - 09:36 Kielce - KIELCE - 10:08 Jędrzejów - 10:23 Sędziszów - 10:48 Miechów - 11:25 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 19.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
02:57TLK 45200 POGORIAPociąg
03:56 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 04:45 Laskowice Pomorskie - 05:34 Tczew - TCZEW - 06:04 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 06:16 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 06:22 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 06:29 Sopot - SOPOT - 06:46 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 19.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
03:00Os 33021Pociąg
03:05 Toruń Miasto - 03:09 Toruń Wschodni - 03:20 Lubicz - 03:39 Czernikowo - 03:58 Lipno - 04:05 Karnkowo - 04:12 Skępe
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Arriva
03:22TLK 83202 USTRONIEPociąg
04:08 Włocławek - 04:52 Kutno - Kutno - 05:21 Łowicz Główny - 05:38 Sochaczew - 06:14 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 06:20 Warszawa - Warszawa Centralna - 06:32 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 07:32 Pilawa - 08:04 Dęblin - Dęblin - 08:32 Pionki Zachodnie - 08:50 Radom - 09:14 Szydłowiec - 09:25 Skarżysko-Kamienna - Skarżysko-Kamienna - 09:37 Suchedniów - 10:06 Kielce - KIELCE - 10:39 Jędrzejów - 10:54 Sędziszów - 11:19 Miechów - 11:56 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 24.9.2013-29.9.2013; 4.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
03:22TLK 83202 USTRONIEPociąg
04:08 Włocławek - 04:52 Kutno - Kutno - 05:21 Łowicz Główny - 05:38 Sochaczew - 06:14 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 06:20 Warszawa - Warszawa Centralna - 06:32 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 07:32 Pilawa - 08:04 Dęblin - Dęblin - 08:32 Pionki Zachodnie - 08:50 Radom - 09:14 Szydłowiec - 09:25 Skarżysko-Kamienna - Skarżysko-Kamienna - 09:37 Suchedniów - 10:06 Kielce - KIELCE - 10:54 Sędziszów - 11:19 Miechów - 11:56 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 5.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
03:22TLK 83202 USTRONIEPociąg
04:08 Włocławek - 04:52 Kutno - Kutno - 05:21 Łowicz Główny - 05:38 Sochaczew - 06:14 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 06:20 Warszawa - Warszawa Centralna - 06:32 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 07:32 Pilawa - 08:04 Dęblin - Dęblin - 08:32 Pionki Zachodnie - 08:50 Radom - 09:14 Szydłowiec - 09:25 Skarżysko- Kamienna - 09:37 Suchedniów - 10:06 Kielce - KIELCE - 10:39 Jędrzejów - 10:54 Sędziszów - 11:19 Miechów - 11:56 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 24.9.2013-29.9.2013; 4.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
03:22TLK 83202 USTRONIEPociąg
04:08 Włocławek - 04:52 Kutno - Kutno - 05:21 Łowicz Główny - 05:38 Sochaczew - 06:14 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 06:20 Warszawa - Warszawa Centralna - 06:32 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 07:32 Pilawa - 08:04 Dęblin - Dęblin - 08:32 Pionki Zachodnie - 08:50 Radom - 09:14 Szydłowiec - 09:25 Skarżysko- Kamienna - 09:37 Suchedniów - 10:06 Kielce - KIELCE - 10:54 Sędziszów - 11:19 Miechów - 11:56 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 5.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
03:23TLK 83202 USTRONIEPociąg
04:08 Włocławek - 04:52 Kutno - Kutno - 05:21 Łowicz Główny - 05:38 Sochaczew - 06:14 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 06:20 Warszawa - Warszawa Centralna - 06:32 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 07:32 Pilawa - 08:04 Dęblin - Dęblin - 08:32 Pionki Zachodnie - 08:50 Radom - 09:14 Szydłowiec - 09:25 Skarżysko-Kamienna - Skarżysko-Kamienna - 09:37 Suchedniów - 10:06 Kielce - KIELCE - 10:39 Jędrzejów - 10:54 Sędziszów - 11:19 Miechów - 11:56 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 30.9.2013-3.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
03:23TLK 83202 USTRONIEPociąg
04:08 Włocławek - 04:52 Kutno - Kutno - 05:21 Łowicz Główny - 05:38 Sochaczew - 06:14 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 06:20 Warszawa - Warszawa Centralna - 06:32 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 07:32 Pilawa - 08:04 Dęblin - Dęblin - 08:32 Pionki Zachodnie - 08:50 Radom - 09:14 Szydłowiec - 09:25 Skarżysko- Kamienna - 09:37 Suchedniów - 10:06 Kielce - KIELCE - 10:39 Jędrzejów - 10:54 Sędziszów - 11:19 Miechów - 11:56 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 30.9.2013-3.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
04:05R 4031Pociąg
04:10 Toruń Kluczyki - 04:16 Cierpice - 04:27 Przyłubie - 04:35 Solec Kujawski - 04:46 Bydgoszcz Łęgnowo - 04:52 Bydgoszcz Wschód - 04:56 Bydgoszcz Bielawy - 04:59 Bydgoszcz Leśna - 05:06 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 25.9.2013 do 5.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
04:16R 4031Pociąg
04:21 Toruń Kluczyki - 04:27 Cierpice - 04:38 Przyłubie - 04:46 Solec Kujawski - 04:57 Bydgoszcz Łęgnowo - 05:03 Bydgoszcz Wschód - 05:07 Bydgoszcz Bielawy - 05:10 Bydgoszcz Leśna - 05:17 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 24.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6); (Rozkład ważny od 7.10.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
05:11R 40141Pociąg
05:25 Toruń Miasto - 05:30 Toruń Wschodni
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
05:13R 30220Pociąg
05:25 Toruń Kluczyki - 05:32 Cierpice - 05:42 Przyłubie - 05:50 Solec Kujawski - 06:06 Bydgoszcz Łęgnowo - 06:12 Bydgoszcz Wschód - 06:16 Bydgoszcz Bielawy - 06:19 Bydgoszcz Leśna - 06:24 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
05:18R 51020Pociąg
05:24 Toruń Czerniewice - 05:26 Brzoza Toruńska - 05:33 Otłoczyn - 05:39 Aleksandrów Kujawski - 05:46 Turzno Kujawskie - 05:52 Nieszawa Waganiec - 05:58 Lubanie - 06:04 Brzezie - 06:09 Włocławek Zazamcze - 06:13 Włocławek - 06:20 Warząchewka - 06:24 Gołaszewo Kujawskie - 06:29 Czerniewice - 06:34 Wiktorowo - 06:40 Kaliska Kujawskie - 06:45 Rutkowice - 06:52 Ostrowy - 07:05 Kutno - Kutno - 07:18 Witonia - 07:30 Gawrony - 07:39 Łęczyca - 07:44 Sierpów - 07:51 Ozorków - 07:54 Ozorków Nowe Miasto - 08:00 Chociszew - 08:06 Grotniki - 08:11 Jedlicze Łódzkie - 08:16 Zgierz Północny - 08:22 Zgierz - 08:34 Łódź Żabieniec - 08:39 Łódź - ŁÓDŹ KALISKA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 25.9.2013-19.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
05:18R 51020Pociąg
05:24 Toruń Czerniewice - 05:26 Brzoza Toruńska - 05:33 Otłoczyn - 05:39 Aleksandrów Kujawski - 05:46 Turzno Kujawskie - 05:52 Nieszawa Waganiec - 05:58 Lubanie - 06:04 Brzezie - 06:09 Włocławek Zazamcze - 06:13 Włocławek - 06:39 Warząchewka - 06:43 Gołaszewo Kujawskie - 06:48 Czerniewice - 06:53 Wiktorowo - 06:59 Kaliska Kujawskie - 07:04 Rutkowice - 07:11 Ostrowy - 07:23 Kutno - Kutno - 08:03 Witonia - 08:10 Gawrony - 08:18 Łęczyca - 08:24 Sierpów - 08:30 Ozorków - 08:33 Ozorków Nowe Miasto - 08:39 Chociszew - 08:45 Grotniki - 08:50 Jedlicze Łódzkie - 09:00 Zgierz Północny - 09:09 Zgierz - 09:24 Łódź Żabieniec - 09:29 Łódź - ŁÓDŹ KALISKA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-24.9.2013
PKP Przewozy Regionalne
05:19R 30221Pociąg
05:25 Toruń Kluczyki - 05:32 Cierpice - 05:42 Przyłubie - 05:50 Solec Kujawski - 06:06 Bydgoszcz Łęgnowo - 06:12 Bydgoszcz Wschód - 06:16 Bydgoszcz Bielawy - 06:19 Bydgoszcz Leśna - 06:24 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
05:25TLK 51108 NIEMENPociąg
05:54 Aleksandrów Kujawski - 06:19 Włocławek - 07:00 Kutno - Kutno - 07:39 Łowicz Główny - 07:56 Sochaczew - 08:29 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 08:35 Warszawa - Warszawa Centralna - 09:03 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 09:50 Tłuszcz - 10:31 Małkinia - 10:46 Czyżew - 10:58 Szepietowo - 11:18 Łapy - 11:38 Białystok - Białystok
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-24.9.2013
PKP Intercity
05:35R 3020Pociąg
05:40 Toruń Kluczyki - 05:54 Suchatówka - 06:01 Gniewkowo - 06:07 Wierzchosławice - 06:15 Więcławice - 06:24 Inowrocław
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
05:46TLK 51108 NIEMENPociąg
06:11 Aleksandrów Kujawski - 06:36 Włocławek - 07:17 Kutno - Kutno - 07:56 Łowicz Główny - 08:13 Sochaczew - 08:47 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 08:52 Warszawa - Warszawa Centralna - 09:03 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 09:50 Tłuszcz - 10:31 Małkinia - 10:46 Czyżew - 10:58 Szepietowo - 11:18 Łapy - 11:38 Białystok - Białystok
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 25.9.2013
PKP Intercity
05:46TLK 51108 NIEMENPociąg
06:11 Aleksandrów Kujawski - 06:36 Włocławek - 07:25 Kutno - Kutno - 07:56 Łowicz Główny - 08:13 Sochaczew - 08:47 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 08:52 Warszawa - Warszawa Centralna - 09:03 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 09:50 Tłuszcz - 10:31 Małkinia - 10:46 Czyżew - 10:58 Szepietowo - 11:18 Łapy - 11:38 Białystok - Białystok
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 26.9.2013-19.10.2013
PKP Intercity
06:10R 40341Pociąg
06:24 Toruń Miasto - 06:29 Toruń Wschodni
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 20.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5); (Rozkład ważny od 25.9.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
06:10R 40341Pociąg
06:24 Toruń Miasto - 06:29 Toruń Wschodni
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 20.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5); (Rozkład ważny od 25.9.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
06:12R 30222Pociąg
06:20 Toruń Kluczyki - 06:27 Cierpice - 06:38 Przyłubie - 06:46 Solec Kujawski - 06:57 Bydgoszcz Łęgnowo - 07:03 Bydgoszcz Wschód - 07:07 Bydgoszcz Bielawy - 07:10 Bydgoszcz Leśna - 07:15 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 7.10.2013-19.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
06:12R 30222Pociąg
06:28 Toruń Kluczyki - 06:34 Cierpice - 06:45 Przyłubie - 06:53 Solec Kujawski - 07:04 Bydgoszcz Łęgnowo - 07:10 Bydgoszcz Wschód - 07:14 Bydgoszcz Bielawy - 07:17 Bydgoszcz Leśna - 07:23 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-24.9.2013
PKP Przewozy Regionalne
06:12R 30222Pociąg
06:35 Toruń Kluczyki - 06:42 Cierpice - 06:59 Przyłubie - 07:12 Solec Kujawski
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 25.9.2013 do 5.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
06:12R 30222Pociąg
06:35 Toruń Kluczyki - 06:42 Cierpice - 06:59 Przyłubie - 07:12 Solec Kujawski - 07:27 Bydgoszcz Łęgnowo - 07:33 Bydgoszcz Wschód - 07:37 Bydgoszcz Bielawy - 07:40 Bydgoszcz Leśna - 07:46 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 29.9.2013; 6.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
06:18R 40341Pociąg
06:32 Toruń Miasto - 06:37 Toruń Wschodni
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 23.9.2013-24.9.2013
PKP Przewozy Regionalne
06:18R 40341Pociąg
06:32 Toruń Miasto - 06:37 Toruń Wschodni
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 23.9.2013-24.9.2013
PKP Przewozy Regionalne
06:27Os 55215Pociąg
06:31 Toruń Miasto - 06:35 Toruń Wschodni - 06:43 Łysomice - 06:47 Ostaszewo Toruńskie - 06:53 Grzywna - 07:00 Chełmża - Chełmża
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.9.2013 do 19.10.2013) (6), (7)
Arriva
06:27R 30130Pociąg
06:40 Toruń Miasto - 06:44 Toruń Wschodni - 07:00 Papowo Toruńskie - 07:05 Turzno - 07:10 Kamionki Jezioro - 07:13 Rychnowo Wielkie - 07:19 Kowalewo Pomorskie - 07:25 Zieleń - 07:33 Wąbrzeźno - 07:41 Książki - 07:49 Jabłonowo Pomorskie - 08:13 Ostrowite Koło Jabłonowa - 08:18 Lipinki - 08:23 Biskupiec Pomorski - 08:30 Jamielnik - 08:39 Iława Główna - 08:51 Rudzienice Suskie - 08:56 Pikus - 09:01 Samborowo - 09:08 Ostróda - 09:14 Lubajny - 09:19 Stare Jabłonki - 09:26 Biesal - 09:32 Unieszewo - 09:37 Naterki - 09:43 Olsztyn Zachodni - 09:47 Olsztyn - Olsztyn Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-24.9.2013; 7.10.2013-19.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
06:36R 30131Pociąg
06:40 Toruń Miasto - 06:44 Toruń Wschodni - 07:00 Papowo Toruńskie - 07:05 Turzno - 07:10 Kamionki Jezioro - 07:13 Rychnowo Wielkie - 07:19 Kowalewo Pomorskie - 07:25 Zieleń - 07:33 Wąbrzeźno - 07:41 Książki - 07:49 Jabłonowo Pomorskie - 08:13 Ostrowite Koło Jabłonowa - 08:18 Lipinki - 08:23 Biskupiec Pomorski - 08:30 Jamielnik - 08:39 Iława Główna - 08:51 Rudzienice Suskie - 08:56 Pikus - 09:01 Samborowo - 09:08 Ostróda - 09:14 Lubajny - 09:19 Stare Jabłonki - 09:26 Biesal - 09:32 Unieszewo - 09:37 Naterki - 09:43 Olsztyn Zachodni - 09:47 Olsztyn - Olsztyn Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-28.9.2013; (Rozkład ważny od 30.9.2013 do 12.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6); 13.10.2013-19.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
06:37R 5727Pociąg
06:42 Toruń Kluczyki - 06:57 Suchatówka - 07:04 Gniewkowo - 07:10 Wierzchosławice - 07:17 Więcławice - 07:27 Inowrocław - 07:42 Janikowo - 07:48 Kołodziejewo - 07:55 Mogilno - 08:01 Wydartowo - 08:06 Trzemeszno - 08:12 Jankowo Dolne - 08:19 Gniezno - 08:25 Pierzyska - 08:29 Fałkowo - 08:33 Lednogóra - 08:38 Pobiedziska - 08:41 Pobiedziska Letnisko - 08:44 Promno - 08:47 Biskupice Wielkopolskie - 08:52 Kobylnica - 08:56 Ligowiec - 09:00 Poznań Wschód - 09:03 Poznań Garbary - 09:08 Poznań - Poznań Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
06:41R 40140Pociąg
06:47 Toruń Czerniewice - 06:49 Brzoza Toruńska - 06:56 Otłoczyn - 07:01 Aleksandrów Kujawski - 07:07 Turzno Kujawskie - 07:13 Nieszawa Waganiec - 07:20 Lubanie - 07:25 Brzezie - 07:34 Włocławek Zazamcze - 07:39 Włocławek
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 20.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
06:41R 40140Pociąg
06:47 Toruń Czerniewice - 06:49 Brzoza Toruńska - 06:56 Otłoczyn - 07:07 Aleksandrów Kujawski - 07:13 Turzno Kujawskie - 07:19 Nieszawa Waganiec - 07:26 Lubanie - 07:32 Brzezie - 07:40 Włocławek Zazamcze - 07:46 Włocławek
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 21.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
07:06R 30130Pociąg
07:11 Toruń Miasto - 07:15 Toruń Wschodni - 07:20 Papowo Toruńskie - 07:26 Turzno - 07:30 Kamionki Jezioro - 07:33 Rychnowo Wielkie - 07:38 Kowalewo Pomorskie - 07:45 Zieleń - 07:51 Wąbrzeźno - 07:58 Książki - 08:06 Jabłonowo Pomorskie - 08:13 Ostrowite Koło Jabłonowa - 08:18 Lipinki - 08:23 Biskupiec Pomorski - 08:30 Jamielnik - 08:39 Iława Główna - 08:51 Rudzienice Suskie - 08:56 Pikus - 09:01 Samborowo - 09:08 Ostróda - 09:14 Lubajny - 09:19 Stare Jabłonki - 09:26 Biesal - 09:32 Unieszewo - 09:37 Naterki - 09:43 Olsztyn Zachodni - 09:47 Olsztyn - Olsztyn Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 29.9.2013; 6.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
07:06TLK 54110 RAWAPociąg
07:47 Aleksandrów Kujawski - 08:11 Włocławek - 08:57 Kutno - Kutno - 09:23 Łęczyca - 10:00 Zgierz - 10:14 Łódź Żabieniec - 10:20 Łódź - ŁÓDŹ KALISKA - 10:37 Łódź Chojny - 11:30 Piotrków Trybunalski - 11:56 Radomsko - Radomsko - 12:37 CZĘSTOCHOWA - 13:05 Myszków - 13:15 Zawiercie - 13:32 DĄBROWA GÓRNICZA - 13:42 Sosnowiec Główny - 13:53 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 25.9.2013 do 5.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Intercity
07:07R 30131Pociąg
07:11 Toruń Miasto - 07:15 Toruń Wschodni - 07:20 Papowo Toruńskie - 07:26 Turzno - 07:30 Kamionki Jezioro - 07:33 Rychnowo Wielkie - 07:38 Kowalewo Pomorskie - 07:45 Zieleń - 07:51 Wąbrzeźno - 07:58 Książki - 08:06 Jabłonowo Pomorskie - 08:13 Ostrowite Koło Jabłonowa - 08:18 Lipinki - 08:23 Biskupiec Pomorski - 08:30 Jamielnik - 08:39 Iława Główna - 08:51 Rudzienice Suskie - 08:56 Pikus - 09:01 Samborowo - 09:08 Ostróda - 09:14 Lubajny - 09:19 Stare Jabłonki - 09:26 Biesal - 09:32 Unieszewo - 09:37 Naterki - 09:43 Olsztyn Zachodni - 09:47 Olsztyn - Olsztyn Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 29.9.2013; 6.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
07:11R 30224Pociąg
07:33 Toruń Kluczyki - 07:39 Cierpice - 07:50 Przyłubie - 08:03 Solec Kujawski
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 25.9.2013 do 4.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
07:11R 30224Pociąg
07:33 Toruń Kluczyki - 07:39 Cierpice - 07:49 Przyłubie - 07:57 Solec Kujawski - 08:08 Bydgoszcz Łęgnowo - 08:14 Bydgoszcz Wschód - 08:18 Bydgoszcz Bielawy - 08:21 Bydgoszcz Leśna - 08:27 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-7.9.2013
PKP Przewozy Regionalne
07:11R 30224Pociąg
07:27 Toruń Kluczyki - 07:33 Cierpice - 07:43 Przyłubie - 07:51 Solec Kujawski - 08:02 Bydgoszcz Łęgnowo - 08:08 Bydgoszcz Wschód - 08:12 Bydgoszcz Bielawy - 08:15 Bydgoszcz Leśna - 08:21 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 9.9.2013 do 24.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6); (Rozkład ważny od 7.10.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
07:11R 30224Pociąg
07:33 Toruń Kluczyki - 07:39 Cierpice - 07:50 Przyłubie - 08:03 Solec Kujawski - 08:16 Bydgoszcz Łęgnowo - 08:22 Bydgoszcz Wschód - 08:26 Bydgoszcz Bielawy - 08:29 Bydgoszcz Leśna - 08:35 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 28.9.2013; 5.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
07:16IR 51118 51128 FLISAKPociąg
07:33 Aleksandrów Kujawski - 08:02 Włocławek - 08:43 Kutno - Kutno - 09:56 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 10:02 Warszawa - Warszawa Centralna - 10:14 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-7.9.2013; (Rozkład ważny od 13.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
07:19IR 51118 51128 FLISAKPociąg
07:34 Aleksandrów Kujawski - 08:02 Włocławek - 08:43 Kutno - Kutno - 09:56 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 10:02 Warszawa - Warszawa Centralna - 10:14 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 9.9.2013-12.9.2013
PKP Przewozy Regionalne
07:21TLK 54110 RAWAPociąg
07:47 Aleksandrów Kujawski - 08:11 Włocławek - 08:57 Kutno - Kutno - 09:23 Łęczyca - 10:00 Zgierz - 10:14 Łódź Żabieniec - 10:20 Łódź - ŁÓDŹ KALISKA - 10:37 Łódź Chojny - 11:30 Piotrków Trybunalski - 11:56 Radomsko - Radomsko - 12:37 CZĘSTOCHOWA - 13:05 Myszków - 13:15 Zawiercie - 13:32 DĄBROWA GÓRNICZA - 13:42 Sosnowiec Główny - 13:53 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.10.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Intercity
07:22R 30225Pociąg
07:27 Toruń Kluczyki - 07:33 Cierpice - 07:43 Przyłubie - 07:51 Solec Kujawski - 08:02 Bydgoszcz Łęgnowo - 08:08 Bydgoszcz Wschód - 08:12 Bydgoszcz Bielawy - 08:15 Bydgoszcz Leśna - 08:21 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 8.9.2013-24.9.2013; 7.10.2013-19.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
07:27TLK 54110 RAWAPociąg
07:47 Aleksandrów Kujawski - 08:11 Włocławek - 08:57 Kutno - Kutno - 09:23 Łęczyca - 10:00 Zgierz - 10:14 Łódź Żabieniec - 10:20 Łódź - ŁÓDŹ KALISKA - 10:37 Łódź Chojny - 11:30 Piotrków Trybunalski - 11:56 Radomsko - Radomsko - 12:37 CZĘSTOCHOWA - 13:05 Myszków - 13:15 Zawiercie - 13:32 DĄBROWA GÓRNICZA - 13:42 Sosnowiec Główny - 13:53 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.9.2013 do 21.9.2013) (6)
PKP Intercity
07:27TLK 54110 RAWAPociąg
07:47 Aleksandrów Kujawski - 08:17 Włocławek - 08:57 Kutno - Kutno - 09:23 Łęczyca - 10:00 Zgierz - 10:14 Łódź Żabieniec - 10:20 Łódź - ŁÓDŹ KALISKA - 10:37 Łódź Chojny - 11:30 Piotrków Trybunalski - 11:56 Radomsko - Radomsko - 12:37 CZĘSTOCHOWA - 13:05 Myszków - 13:15 Zawiercie - 13:32 DĄBROWA GÓRNICZA - 13:42 Sosnowiec Główny - 13:53 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 24.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Intercity
07:28R 30225Pociąg
07:33 Toruń Kluczyki - 07:39 Cierpice - 07:50 Przyłubie - 08:03 Solec Kujawski
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 25.9.2013 do 4.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
07:28R 30225Pociąg
07:33 Toruń Kluczyki - 07:39 Cierpice - 07:49 Przyłubie - 07:57 Solec Kujawski - 08:08 Bydgoszcz Łęgnowo - 08:14 Bydgoszcz Wschód - 08:18 Bydgoszcz Bielawy - 08:21 Bydgoszcz Leśna - 08:27 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-7.9.2013
PKP Przewozy Regionalne
07:28R 30225Pociąg
07:33 Toruń Kluczyki - 07:39 Cierpice - 07:50 Przyłubie - 08:03 Solec Kujawski - 08:16 Bydgoszcz Łęgnowo - 08:22 Bydgoszcz Wschód - 08:26 Bydgoszcz Bielawy - 08:29 Bydgoszcz Leśna - 08:35 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 28.9.2013 do 6.10.2013) (6), (7)
PKP Przewozy Regionalne
07:39R 40230Pociąg
07:44 Toruń Miasto - 07:49 Toruń Wschodni
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-7.9.2013; (Rozkład ważny od 7.10.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
07:40R 40231Pociąg
07:44 Toruń Miasto - 07:49 Toruń Wschodni
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 24.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6); (Rozkład ważny od 7.10.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
07:46Os 5531Pociąg
07:51 Toruń Miasto - 07:54 Toruń Wschodni - 08:02 Łysomice - 08:06 Ostaszewo Toruńskie - 08:12 Grzywna - 08:19 Chełmża - Chełmża - 08:32 Wrocławki - 09:02 Kornatowo - 09:18 Gorzuchowo Chełmińskie - 09:26 Wałdowo Szlacheckie - 09:35 Grudziądz Mniszek - 09:43 Grudziądz Przedmieście - 09:48 Grudziądz - Grudziądz - 10:07 Rogóźno Pomorskie - 10:17 Gardeja - 10:27 Sadlinki - 10:37 Kwidzyn - 10:45 Brachlewo - 10:51 Ryjewo - 11:02 Sztum - 11:08 Gościszewo - 11:19 Malbork - Malbork
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Arriva
07:52TLK 83104 SOLINAPociąg
08:12 Aleksandrów Kujawski - 08:42 Włocławek - 09:19 Kutno - Kutno - 09:48 Łowicz Główny - 10:05 Sochaczew - 10:39 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 10:45 Warszawa - Warszawa Centralna - 10:57 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 11:47 Pilawa - 12:21 Dęblin - Dęblin - 12:37 Puławy Miasto - 12:51 Nałęczów - 13:11 Lublin - Lublin - 14:08 Kraśnik - 14:56 Pilchów - 15:30 Tarnobrzeg - 15:56 Nowa Dęba - 16:19 Kolbuszowa - 16:41 Głogów Małopolski - 16:57 Rzeszów - Rzeszów Główny - 17:28 Łańcut - 17:50 Przeworsk - 18:02 Jarosław - 18:49 Przemyśl Zasanie - 18:54 Przemyśl - PRZEMYŚL
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-7.9.2013
PKP Intercity
07:52TLK 83104 SOLINAPociąg
08:12 Aleksandrów Kujawski - 08:37 Włocławek - 09:23 Kutno - Kutno - 09:50 Łowicz Główny - 10:07 Sochaczew - 10:41 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 10:46 Warszawa - Warszawa Centralna - 10:57 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 11:47 Pilawa - 12:21 Dęblin - Dęblin - 12:37 Puławy Miasto - 12:51 Nałęczów - 13:11 Lublin - Lublin - 14:08 Kraśnik - 14:56 Pilchów - 15:30 Tarnobrzeg - 15:56 Nowa Dęba - 16:19 Kolbuszowa - 16:41 Głogów Małopolski - 16:57 Rzeszów - Rzeszów Główny - 17:37 Łańcut - 18:00 Przeworsk - 18:12 Jarosław - 18:49 Przemyśl Zasanie - 18:54 Przemyśl - PRZEMYŚL
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 7.10.2013-19.10.2013
PKP Intercity
07:54R 55264 55256Pociąg
08:01 Toruń Miasto - 08:05 Toruń Wschodni
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 25.9.2013 do 5.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
08:12R 40032Pociąg
08:23 Toruń Kluczyki - 08:30 Cierpice - 08:48 Solec Kujawski - 09:04 Bydgoszcz Wschód - 09:07 Bydgoszcz Bielawy - 09:10 Bydgoszcz Leśna - 09:16 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-7.9.2013; (Rozkład ważny od 25.9.2013 do 5.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
08:12R 40032Pociąg
08:18 Toruń Kluczyki - 08:24 Cierpice - 08:41 Solec Kujawski - 08:57 Bydgoszcz Wschód - 09:01 Bydgoszcz Bielawy - 09:04 Bydgoszcz Leśna - 09:10 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.10.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
08:22TLK 83104 SOLINAPociąg
08:51 Aleksandrów Kujawski - 09:23 Włocławek - 10:03 Kutno - Kutno - 10:30 Łowicz Główny - 10:46 Sochaczew - 11:22 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 11:28 Warszawa - Warszawa Centralna - 11:40 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 12:30 Pilawa - 13:01 Dęblin - Dęblin - 13:15 Puławy Miasto - 13:29 Nałęczów - 13:51 Lublin - Lublin - 14:51 Kraśnik - 15:59 Pilchów - 16:34 Tarnobrzeg - 16:56 Nowa Dęba - 17:19 Kolbuszowa - 17:37 Głogów Małopolski - 17:53 Rzeszów - Rzeszów Główny - 18:41 Łańcut - 19:03 Przeworsk - 19:15 Jarosław - 19:50 Przemyśl Zasanie - 19:55 Przemyśl - PRZEMYŚL
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 8.9.2013-11.9.2013
PKP Intercity
08:22TLK 83104 SOLINAPociąg
08:51 Aleksandrów Kujawski - 09:23 Włocławek - 10:03 Kutno - Kutno - 10:30 Łowicz Główny - 10:46 Sochaczew - 11:22 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 11:28 Warszawa - Warszawa Centralna - 11:40 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 12:30 Pilawa - 13:01 Dęblin - Dęblin - 13:15 Puławy Miasto - 13:29 Nałęczów - 13:51 Lublin - Lublin - 14:51 Kraśnik - 15:59 Pilchów - 16:34 Tarnobrzeg - 16:56 Nowa Dęba - 17:19 Kolbuszowa - 17:37 Głogów Małopolski - 17:53 Rzeszów - Rzeszów Główny - 18:35 Łańcut - 18:54 Przeworsk - 19:06 Jarosław - 19:41 Przemyśl Zasanie - 19:46 Przemyśl - PRZEMYŚL
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 12.9.2013-24.9.2013
PKP Intercity
08:29R 40032Pociąg
08:35 Toruń Kluczyki - 08:42 Cierpice - 09:00 Solec Kujawski - 09:16 Bydgoszcz Wschód - 09:21 Bydgoszcz Bielawy - 09:24 Bydgoszcz Leśna - 09:30 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 9.9.2013 do 24.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
08:31TLK 83104 SOLINAPociąg
08:51 Aleksandrów Kujawski - 09:16 Włocławek - 10:03 Kutno - Kutno - 10:30 Łowicz Główny - 10:46 Sochaczew - 11:22 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 11:28 Warszawa - Warszawa Centralna - 11:40 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 12:30 Pilawa - 13:01 Dęblin - Dęblin - 13:15 Puławy Miasto - 13:29 Nałęczów - 13:51 Lublin - Lublin - 14:51 Kraśnik - 15:59 Pilchów - 16:34 Tarnobrzeg - 16:56 Nowa Dęba - 17:19 Kolbuszowa - 17:37 Głogów Małopolski - 17:53 Rzeszów - Rzeszów Główny - 18:35 Łańcut - 18:54 Przeworsk - 19:06 Jarosław - 19:41 Przemyśl Zasanie - 19:46 Przemyśl - PRZEMYŚL
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 25.9.2013-6.10.2013
PKP Intercity
08:35R 4020Pociąg
08:47 Toruń Miasto - 08:52 Toruń Wschodni
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 24.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
08:45R 4020Pociąg
08:50 Toruń Miasto - 08:55 Toruń Wschodni
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.10.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
08:45R 55266Pociąg
08:50 Toruń Miasto - 08:54 Toruń Wschodni
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 25.9.2013 do 4.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
08:49R 51022Pociąg
08:55 Toruń Czerniewice - 08:57 Brzoza Toruńska - 09:04 Otłoczyn - 09:09 Aleksandrów Kujawski - 09:15 Turzno Kujawskie - 09:21 Nieszawa Waganiec - 09:28 Lubanie - 09:33 Brzezie - 09:42 Włocławek Zazamcze - 09:48 Włocławek - 09:55 Warząchewka - 09:59 Gołaszewo Kujawskie - 10:04 Czerniewice - 10:09 Wiktorowo - 10:15 Kaliska Kujawskie - 10:20 Rutkowice - 10:26 Ostrowy - 10:39 Kutno - Kutno - 10:54 Witonia - 11:09 Gawrony - 11:18 Łęczyca - 11:29 Sierpów - 11:36 Ozorków - 11:38 Ozorków Nowe Miasto - 11:44 Chociszew - 11:55 Grotniki - 12:00 Jedlicze Łódzkie - 12:05 Zgierz Północny - 12:11 Zgierz - 12:25 Łódź Żabieniec - 12:31 Łódź - ŁÓDŹ KALISKA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
09:39TLK 52102 LUBLINIANINPociąg
10:05 Aleksandrów Kujawski - 10:34 Włocławek - 11:11 Kutno - Kutno - 11:37 Łowicz Główny - 11:54 Sochaczew - 12:29 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 12:35 Warszawa - Warszawa Centralna - 12:47 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 13:45 Pilawa - 14:18 Dęblin - Dęblin - 14:33 Puławy Miasto - 14:47 Nałęczów - 15:08 Lublin - Lublin
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 24.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Intercity
09:39TLK 52102 LUBLINIANINPociąg
10:01 Aleksandrów Kujawski - 10:26 Włocławek - 11:11 Kutno - Kutno - 11:37 Łowicz Główny - 11:54 Sochaczew - 12:44 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 12:50 Warszawa - Warszawa Centralna - 13:02 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 13:50 Pilawa - 14:23 Dęblin - Dęblin - 14:38 Puławy Miasto - 14:52 Nałęczów - 15:13 Lublin - Lublin
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 12.10.2013-13.10.2013
PKP Intercity
09:39TLK 52102 LUBLINIANINPociąg
10:01 Aleksandrów Kujawski - 10:26 Włocławek - 11:11 Kutno - Kutno - 11:37 Łowicz Główny - 11:54 Sochaczew - 12:29 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 12:35 Warszawa - Warszawa Centralna - 12:47 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 13:45 Pilawa - 14:18 Dęblin - Dęblin - 14:33 Puławy Miasto - 14:47 Nałęczów - 15:08 Lublin - Lublin
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.9.2013 do 22.9.2013) (6), (7); (Rozkład ważny od 7.10.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5); 19.10.2013
PKP Intercity
09:41TLK 57104 JEZIORAKPociąg
10:06 Gniewkowo - 10:30 Inowrocław - 10:54 Mogilno - 11:15 Gniezno - 11:47 Poznań - Poznań Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Intercity
09:50TLK 15106 KOPERNIKPociąg
09:58 Toruń Kluczyki - 10:04 Cierpice - 10:22 Solec Kujawski - 10:39 Bydgoszcz - Bydgoszcz Wschód - 10:44 Bydgoszcz - Bydgoszcz Bielawy - 10:47 Bydgoszcz - Bydgoszcz Leśna - 10:54 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 8.9.2013-24.9.2013
PKP Intercity
09:50TLK 15106 KOPERNIKPociąg
10:29 Toruń Kluczyki - 10:37 Cierpice - 11:00 Solec Kujawski - 11:17 Bydgoszcz - Bydgoszcz Wschód - 11:21 Bydgoszcz - Bydgoszcz Bielawy - 11:25 Bydgoszcz - Bydgoszcz Leśna - 11:31 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 4.10.2013-6.10.2013
PKP Intercity
09:51R 30132Pociąg
10:15 Toruń Miasto - 10:19 Toruń Wschodni - 10:25 Papowo Toruńskie - 10:29 Turzno - 10:34 Kamionki Jezioro - 10:37 Rychnowo Wielkie - 10:42 Kowalewo Pomorskie - 10:48 Zieleń - 10:55 Wąbrzeźno - 11:02 Książki - 11:10 Jabłonowo Pomorskie - 11:17 Ostrowite Koło Jabłonowa - 11:22 Lipinki - 11:27 Biskupiec Pomorski - 11:34 Jamielnik - 11:43 Iława Główna - 11:52 Rudzienice Suskie - 11:56 Pikus - 12:01 Samborowo - 12:09 Ostróda - 12:14 Lubajny - 12:19 Stare Jabłonki - 12:25 Biesal - 12:31 Unieszewo - 12:36 Naterki - 12:42 Olsztyn Zachodni - 12:46 Olsztyn - Olsztyn Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 11.10.2013-19.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
09:51R 30132Pociąg
09:56 Toruń Miasto - 10:00 Toruń Wschodni - 10:06 Papowo Toruńskie - 10:11 Turzno - 10:16 Kamionki Jezioro - 10:19 Rychnowo Wielkie - 10:25 Kowalewo Pomorskie - 10:31 Zieleń - 10:39 Wąbrzeźno - 10:46 Książki - 10:54 Jabłonowo Pomorskie - 11:09 Ostrowite Koło Jabłonowa - 11:14 Lipinki - 11:19 Biskupiec Pomorski - 11:26 Jamielnik - 11:35 Iława Główna - 11:47 Rudzienice Suskie - 11:51 Pikus - 11:57 Samborowo - 12:04 Ostróda - 12:09 Lubajny - 12:15 Stare Jabłonki - 12:22 Biesal - 12:28 Unieszewo - 12:33 Naterki - 12:39 Olsztyn Zachodni - 12:43 Olsztyn - Olsztyn Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-24.9.2013; 7.10.2013-10.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
09:52R 30133Pociąg
09:56 Toruń Miasto - 10:00 Toruń Wschodni - 10:06 Papowo Toruńskie - 10:11 Turzno - 10:16 Kamionki Jezioro - 10:19 Rychnowo Wielkie - 10:25 Kowalewo Pomorskie - 10:31 Zieleń - 10:39 Wąbrzeźno - 10:46 Książki - 10:54 Jabłonowo Pomorskie - 11:09 Ostrowite Koło Jabłonowa - 11:14 Lipinki - 11:19 Biskupiec Pomorski - 11:26 Jamielnik - 11:35 Iława Główna - 11:47 Rudzienice Suskie - 11:51 Pikus - 11:57 Samborowo - 12:04 Ostróda - 12:09 Lubajny - 12:15 Stare Jabłonki - 12:22 Biesal - 12:28 Unieszewo - 12:33 Naterki - 12:39 Olsztyn Zachodni - 12:43 Olsztyn - Olsztyn Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-10.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
09:54TLK 15106 KOPERNIKPociąg
10:02 Toruń Kluczyki - 10:08 Cierpice - 10:22 Solec Kujawski - 10:39 Bydgoszcz - Bydgoszcz Wschód - 10:44 Bydgoszcz - Bydgoszcz Bielawy - 10:47 Bydgoszcz - Bydgoszcz Leśna - 10:54 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-7.9.2013; 7.10.2013-19.10.2013
PKP Intercity
10:01TLK 52102 LUBLINIANINPociąg
10:21 Aleksandrów Kujawski - 10:46 Włocławek - 11:26 Kutno - Kutno - 11:53 Łowicz Główny - 12:10 Sochaczew - 12:44 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 12:50 Warszawa - Warszawa Centralna - 13:02 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 13:50 Pilawa - 14:23 Dęblin - Dęblin - 14:38 Puławy Miasto - 14:52 Nałęczów - 15:13 Lublin - Lublin
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 25.9.2013-6.10.2013
PKP Intercity
10:02Os 5533 5535Pociąg
10:06 Toruń Miasto - 10:10 Toruń Wschodni - 10:17 Łysomice - 10:21 Ostaszewo Toruńskie - 10:27 Grzywna - 10:33 Chełmża - Chełmża - 10:46 Wrocławki - 11:14 Kornatowo - 11:26 Gorzuchowo Chełmińskie - 11:35 Wałdowo Szlacheckie - 11:44 Grudziądz Mniszek - 11:52 Grudziądz Przedmieście - 11:57 Grudziądz - Grudziądz - 12:15 Rogóźno Pomorskie - 12:25 Gardeja - 12:30 Dziwno - 12:37 Sadlinki - 12:46 Kwidzyn - 12:55 Brachlewo - 13:00 Ryjewo - 13:08 Sztumska Wieś - 13:13 Sztum - 13:19 Gościszewo - 13:30 Malbork - Malbork
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Arriva
10:11R 30133Pociąg
10:15 Toruń Miasto - 10:19 Toruń Wschodni - 10:25 Papowo Toruńskie - 10:29 Turzno - 10:34 Kamionki Jezioro - 10:37 Rychnowo Wielkie - 10:42 Kowalewo Pomorskie - 10:48 Zieleń - 10:55 Wąbrzeźno - 11:02 Książki - 11:10 Jabłonowo Pomorskie - 11:17 Ostrowite Koło Jabłonowa - 11:22 Lipinki - 11:27 Biskupiec Pomorski - 11:34 Jamielnik - 11:43 Iława Główna - 11:52 Rudzienice Suskie - 11:56 Pikus - 12:01 Samborowo - 12:09 Ostróda - 12:14 Lubajny - 12:19 Stare Jabłonki - 12:25 Biesal - 12:31 Unieszewo - 12:36 Naterki - 12:42 Olsztyn Zachodni - 12:46 Olsztyn - Olsztyn Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 11.10.2013-19.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
10:19TLK 15106 KOPERNIKPociąg
10:29 Toruń Kluczyki - 10:37 Cierpice - 11:00 Solec Kujawski - 11:17 Bydgoszcz - Bydgoszcz Wschód - 11:21 Bydgoszcz - Bydgoszcz Bielawy - 11:25 Bydgoszcz - Bydgoszcz Leśna - 11:31 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 25.9.2013-3.10.2013
PKP Intercity
10:22TLK 65105 SIELAWAPociąg
10:35 Toruń Miasto - 10:39 Toruń Wschodni - 10:59 Kowalewo Pomorskie - 11:12 Wąbrzeźno - 11:28 Jabłonowo Pomorskie - 12:02 Iława Główna - 12:26 Ostróda - 12:53 Olsztyn - Olsztyn Zachodni - 12:58 Olsztyn - Olsztyn Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Intercity
10:28R 3022Pociąg
10:43 Suchatówka - 10:50 Gniewkowo - 10:56 Wierzchosławice - 11:03 Więcławice - 11:13 Inowrocław
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
10:40IR 56106 SOKOLIKIPociąg
11:25 Inowrocław - 11:48 Mogilno - 12:08 Gniezno - 12:42 Poznań - Poznań Główny - 12:58 Poznań Dębiec - 13:02 Luboń Koło Poznania - 13:09 Puszczykowo - 13:13 Puszczykówko - 13:18 Mosina - 13:24 Drużyna Poznańska - 13:30 Iłowiec - 13:38 Czempiń - 13:43 Oborzyska Stare - 13:48 Kościan - 13:53 Przysieka Stara - 13:58 Stare Bojanowo - 14:03 Górka Duchowna - 14:07 Lipno Nowe - 14:16 Leszno - 14:24 Rydzyna - 14:28 Kaczkowo - 14:34 Bojanowo - 14:43 Rawicz - 14:50 Korzeńsko - 14:54 Garbce - 14:59 Żmigród - 15:09 Skokowa - 15:15 Osola - 15:24 Oborniki Śląskie - 15:32 Pęgów - 15:39 Szewce - 15:44 Wrocław Świniary - 15:53 Wrocław Osobowice - 16:10 Wrocław Popowice - 16:13 Wrocław Mikołajów - 16:20 Wrocław - WROCŁAW GŁÓWNY - 17:34 Żarów - 17:40 Jaworzyna Śląska - 17:57 Świebodzice - 18:08 Wałbrzych Szczawienko - 18:13 Wałbrzych Miasto - 18:25 Wałbrzych Główny - 18:37 Boguszów Gorce - 18:54 Sędzisław - 19:02 Marciszów - 19:13 Trzcińsko - 19:24 Jelenia Góra - JELENIA GÓRA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
10:52TLK 53102 STOCZNIOWIECPociąg
11:17 Aleksandrów Kujawski - 11:42 Włocławek - 12:28 Kutno - Kutno - 13:03 Łęczyca - 13:42 Zgierz - 13:56 Łódź Żabieniec - 14:02 Łódź - ŁÓDŹ KALISKA - 14:15 Łódź Chojny - 15:16 Piotrków Trybunalski - 15:49 Radomsko - Radomsko - 16:37 CZĘSTOCHOWA - 17:54 Koniecpol - 18:39 Miechów - 19:23 Kraków - Kraków Główny - 19:35 Kraków - KRAKÓW PŁASZÓW
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 12.10.2013-19.10.2013
PKP Intercity
10:52R 4032Pociąg
10:59 Toruń Kluczyki - 11:07 Cierpice - 11:25 Solec Kujawski - 11:42 Bydgoszcz Wschód - 11:46 Bydgoszcz Bielawy - 11:49 Bydgoszcz Leśna - 11:56 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
10:54R 4033Pociąg
10:59 Toruń Kluczyki - 11:07 Cierpice - 11:25 Solec Kujawski - 11:42 Bydgoszcz Wschód - 11:46 Bydgoszcz Bielawy - 11:49 Bydgoszcz Leśna - 11:56 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
10:57TLK 53102 STOCZNIOWIECPociąg
11:17 Aleksandrów Kujawski - 11:46 Włocławek - 12:28 Kutno - Kutno - 13:03 Łęczyca - 13:42 Zgierz - 13:56 Łódź Żabieniec - 14:02 Łódź - ŁÓDŹ KALISKA - 14:15 Łódź Chojny - 15:16 Piotrków Trybunalski - 15:49 Radomsko - Radomsko - 16:37 CZĘSTOCHOWA - 17:54 Koniecpol - 18:39 Miechów - 19:15 Kraków - Kraków Główny - 19:27 Kraków - KRAKÓW PŁASZÓW
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-11.10.2013
PKP Intercity
11:02R 4023Pociąg
11:06 Toruń Miasto - 11:11 Toruń Wschodni
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
11:36R 40142Pociąg
12:28 Toruń Czerniewice - 12:30 Brzoza Toruńska - 12:36 Otłoczyn - 12:41 Aleksandrów Kujawski - 12:47 Turzno Kujawskie - 12:53 Nieszawa Waganiec - 12:59 Lubanie - 13:05 Brzezie - 13:13 Włocławek Zazamcze - 13:18 Włocławek
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 25.9.2013 do 10.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
11:43R 30021Pociąg
11:47 Toruń Miasto - 11:51 Toruń Wschodni - 11:57 Papowo Toruńskie - 12:02 Turzno - 12:07 Kamionki Jezioro - 12:11 Rychnowo Wielkie - 12:16 Kowalewo Pomorskie - 12:22 Zieleń - 12:30 Wąbrzeźno - 12:38 Książki - 12:46 Jabłonowo Pomorskie - 12:53 Ostrowite Koło Jabłonowa - 12:58 Lipinki - 13:03 Biskupiec Pomorski - 13:10 Jamielnik - 13:19 Iława Główna
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
12:03R 40142Pociąg
12:28 Toruń Czerniewice - 12:30 Brzoza Toruńska - 12:36 Otłoczyn - 12:41 Aleksandrów Kujawski - 12:47 Turzno Kujawskie - 12:53 Nieszawa Waganiec - 12:59 Lubanie - 13:05 Brzezie - 13:13 Włocławek Zazamcze - 13:18 Włocławek
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 24.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5); 11.10.2013; 14.10.2013-18.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
12:11R 30322Pociąg
12:17 Toruń Kluczyki - 12:23 Cierpice - 12:34 Przyłubie - 12:42 Solec Kujawski - 12:53 Bydgoszcz Łęgnowo - 13:00 Bydgoszcz Wschód - 13:03 Bydgoszcz Bielawy - 13:06 Bydgoszcz Leśna - 13:13 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-24.9.2013; 7.10.2013-19.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
12:11R 30322Pociąg
12:44 Toruń Kluczyki - 12:51 Cierpice - 13:08 Przyłubie - 13:16 Solec Kujawski - 13:27 Bydgoszcz Łęgnowo - 13:33 Bydgoszcz Wschód - 13:36 Bydgoszcz Bielawy - 13:39 Bydgoszcz Leśna - 13:45 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 25.9.2013-6.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
12:18R 4024Pociąg
12:23 Toruń Miasto - 12:28 Toruń Wschodni
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-24.9.2013; 7.10.2013-19.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
12:37R 4024Pociąg
12:42 Toruń Miasto - 12:47 Toruń Wschodni
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 25.9.2013-6.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
13:00R 5730Pociąg
13:15 Suchatówka - 13:22 Gniewkowo - 13:28 Wierzchosławice - 13:35 Więcławice - 13:44 Inowrocław - 13:57 Janikowo - 14:04 Kołodziejewo - 14:11 Mogilno - 14:18 Wydartowo - 14:25 Trzemeszno - 14:31 Jankowo Dolne - 14:38 Gniezno - 14:45 Pierzyska - 14:49 Fałkowo - 14:53 Lednogóra - 14:58 Pobiedziska - 15:01 Pobiedziska Letnisko - 15:04 Promno - 15:08 Biskupice Wielkopolskie - 15:15 Kobylnica - 15:19 Ligowiec - 15:24 Poznań Wschód - 15:28 Poznań Garbary - 15:34 Poznań - Poznań Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
13:01TLK 25112 CZARTORYSKIPociąg
13:32 Solec Kujawski - 13:50 Bydgoszcz - Bydgoszcz Wschód - 13:57 Bydgoszcz - Bydgoszcz Leśna - 14:04 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 7.10.2013-19.10.2013
PKP Intercity
13:02TLK 25112 CZARTORYSKIPociąg
13:32 Solec Kujawski - 13:50 Bydgoszcz - Bydgoszcz Wschód - 13:57 Bydgoszcz - Bydgoszcz Leśna - 14:04 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-6.10.2013
PKP Intercity
13:13TLK 57102 BACHUSPociąg
13:40 Aleksandrów Kujawski - 14:10 Włocławek - 14:47 Kutno - Kutno - 15:14 Łowicz Główny - 15:31 Sochaczew - 16:08 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 16:15 Warszawa - Warszawa Centralna - 16:42 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 17:36 Pilawa - 18:16 Dęblin - Dęblin - 18:32 Puławy Miasto - 18:46 Nałęczów - 19:08 Lublin - Lublin - 20:17 Kraśnik - 21:05 Pilchów - 21:39 Tarnobrzeg - 21:59 Nowa Dęba - 22:22 Kolbuszowa - 22:41 Głogów Małopolski - 22:57 Rzeszów - Rzeszów Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 6.9.2013-19.10.2013
PKP Intercity
13:13TLK 57102 BACHUSPociąg
13:40 Aleksandrów Kujawski - 14:10 Włocławek - 14:47 Kutno - Kutno - 15:14 Łowicz Główny - 15:31 Sochaczew - 16:08 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 16:15 Warszawa - Warszawa Centralna - 16:42 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 17:36 Pilawa - 18:16 Dęblin - Dęblin - 18:32 Puławy Miasto - 18:46 Nałęczów - 19:08 Lublin - Lublin - 20:17 Kraśnik - 21:05 Pilchów - 21:39 Tarnobrzeg - 21:59 Nowa Dęba - 22:22 Kolbuszowa - 22:41 Głogów Małopolski - 22:57 Rzeszów - Rzeszów Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-5.9.2013
PKP Intercity
13:13TLK 53108 WIENIAWSKIPociąg
13:40 Aleksandrów Kujawski - 14:10 Włocławek - 14:47 Kutno - Kutno - 15:14 Łowicz Główny - 15:31 Sochaczew - 16:08 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 16:15 Warszawa - Warszawa Centralna - 16:42 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 17:36 Pilawa - 18:16 Dęblin - Dęblin - 18:32 Puławy Miasto - 18:46 Nałęczów - 19:08 Lublin - Lublin - 20:17 Kraśnik - 21:05 Pilchów - 21:39 Tarnobrzeg - 21:59 Nowa Dęba - 22:22 Kolbuszowa - 22:41 Głogów Małopolski - 22:57 Rzeszów - Rzeszów Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Intercity
13:30R 30122Pociąg
13:50 Toruń Kluczyki - 13:57 Cierpice - 14:07 Przyłubie - 14:20 Solec Kujawski
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 25.9.2013-6.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
13:30R 30122Pociąg
13:36 Toruń Kluczyki - 13:42 Cierpice - 13:53 Przyłubie - 14:01 Solec Kujawski - 14:16 Bydgoszcz Łęgnowo - 14:22 Bydgoszcz Wschód - 14:26 Bydgoszcz Bielawy - 14:29 Bydgoszcz Leśna - 14:35 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-24.9.2013; 7.10.2013-19.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
13:35R 40233Pociąg
13:39 Toruń Miasto - 13:44 Toruń Wschodni
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
13:44R 30233Pociąg
13:48 Toruń Miasto - 13:52 Toruń Wschodni - 13:57 Papowo Toruńskie - 14:03 Turzno - 14:07 Kamionki Jezioro - 14:11 Rychnowo Wielkie - 14:16 Kowalewo Pomorskie - 14:22 Zieleń - 14:30 Wąbrzeźno - 14:37 Książki - 14:46 Jabłonowo Pomorskie
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 10.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (7)
PKP Przewozy Regionalne
13:53Os 5537Pociąg
13:57 Toruń Miasto - 14:02 Toruń Wschodni - 14:10 Łysomice - 14:14 Ostaszewo Toruńskie - 14:21 Grzywna - 14:27 Chełmża - Chełmża - 14:40 Wrocławki - 15:10 Kornatowo - 15:24 Gorzuchowo Chełmińskie - 15:32 Wałdowo Szlacheckie - 15:41 Grudziądz Mniszek - 15:49 Grudziądz Przedmieście - 15:55 Grudziądz - Grudziądz - 16:20 Rogóźno Pomorskie - 16:30 Gardeja - 16:35 Dziwno - 16:42 Sadlinki - 16:51 Kwidzyn - 17:05 Brachlewo - 17:10 Ryjewo - 17:17 Sztumska Wieś - 17:22 Sztum - 17:28 Gościszewo - 17:38 Malbork - Malbork
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.9.2013 do 19.10.2013) (6), (7)
Arriva
13:55R 51024Pociąg
14:01 Toruń Czerniewice - 14:03 Brzoza Toruńska - 14:10 Otłoczyn - 14:15 Aleksandrów Kujawski - 14:21 Turzno Kujawskie - 14:27 Nieszawa Waganiec - 14:34 Lubanie - 14:39 Brzezie - 14:47 Włocławek Zazamcze - 14:52 Włocławek - 14:59 Warząchewka - 15:04 Gołaszewo Kujawskie - 15:09 Czerniewice - 15:14 Wiktorowo - 15:19 Kaliska Kujawskie - 15:25 Rutkowice - 15:31 Ostrowy - 15:44 Kutno - Kutno - 15:56 Witonia - 16:02 Gawrony - 16:11 Łęczyca - 16:16 Sierpów - 16:22 Ozorków - 16:25 Ozorków Nowe Miasto - 16:31 Chociszew - 16:37 Grotniki - 16:42 Jedlicze Łódzkie - 16:47 Zgierz Północny - 16:53 Zgierz - 17:06 Łódź Żabieniec - 17:12 Łódź - ŁÓDŹ KALISKA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-6.9.2013; 8.9.2013; 13.9.2013-3.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
13:55R 51024Pociąg
14:01 Toruń Czerniewice - 14:03 Brzoza Toruńska - 14:10 Otłoczyn - 14:14 Aleksandrów Kujawski - 14:21 Turzno Kujawskie - 14:27 Nieszawa Waganiec - 14:34 Lubanie - 14:39 Brzezie - 14:47 Włocławek Zazamcze - 14:52 Włocławek - 14:59 Warząchewka - 15:04 Gołaszewo Kujawskie - 15:09 Czerniewice - 15:14 Wiktorowo - 15:19 Kaliska Kujawskie - 15:25 Rutkowice - 15:31 Ostrowy - 15:44 Kutno - Kutno - 16:01 Witonia - 16:07 Gawrony - 16:16 Łęczyca - 16:21 Sierpów - 16:27 Ozorków - 16:30 Ozorków Nowe Miasto - 16:36 Chociszew - 16:42 Grotniki - 16:47 Jedlicze Łódzkie - 16:52 Zgierz Północny - 16:58 Zgierz - 17:11 Łódź Żabieniec - 17:17 Łódź - ŁÓDŹ KALISKA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 7.9.2013
PKP Przewozy Regionalne
13:57R 65114 MAMRYPociąg
14:09 Toruń Miasto - 14:13 Toruń Wschodni - 14:33 Kowalewo Pomorskie - 14:44 Wąbrzeźno - 14:58 Jabłonowo Pomorskie - 15:26 Iława Główna - 15:49 Ostróda - 16:15 Olsztyn Zachodni - 16:20 Olsztyn - Olsztyn Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
14:01R 51024Pociąg
14:07 Toruń Czerniewice - 14:10 Brzoza Toruńska - 14:16 Otłoczyn - 14:21 Aleksandrów Kujawski - 14:28 Turzno Kujawskie - 14:34 Nieszawa Waganiec - 14:41 Lubanie - 14:46 Brzezie - 14:54 Włocławek Zazamcze - 14:59 Włocławek - 15:06 Warząchewka - 15:10 Gołaszewo Kujawskie - 15:15 Czerniewice - 15:20 Wiktorowo - 15:25 Kaliska Kujawskie - 15:31 Rutkowice - 15:37 Ostrowy - 15:49 Kutno - Kutno - 16:01 Witonia - 16:07 Gawrony - 16:16 Łęczyca - 16:21 Sierpów - 16:27 Ozorków - 16:30 Ozorków Nowe Miasto - 16:36 Chociszew - 16:42 Grotniki - 16:47 Jedlicze Łódzkie - 16:52 Zgierz Północny - 16:58 Zgierz - 17:11 Łódź Żabieniec - 17:18 Łódź - ŁÓDŹ KALISKA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 9.9.2013-12.9.2013
PKP Przewozy Regionalne
14:01R 51024Pociąg
14:07 Toruń Czerniewice - 14:10 Brzoza Toruńska - 14:16 Otłoczyn - 14:22 Aleksandrów Kujawski - 14:29 Turzno Kujawskie - 14:35 Nieszawa Waganiec - 14:42 Lubanie - 14:48 Brzezie - 14:55 Włocławek Zazamcze - 15:01 Włocławek - 15:13 Warząchewka - 15:17 Gołaszewo Kujawskie - 15:23 Czerniewice - 15:33 Wiktorowo - 15:39 Kaliska Kujawskie - 15:44 Rutkowice - 15:50 Ostrowy - 16:02 Kutno - Kutno - 16:14 Witonia - 16:21 Gawrony - 16:30 Łęczyca - 16:35 Sierpów - 16:41 Ozorków - 16:44 Ozorków Nowe Miasto - 16:50 Chociszew - 16:56 Grotniki - 17:01 Jedlicze Łódzkie - 17:06 Zgierz Północny - 17:12 Zgierz - 17:25 Łódź Żabieniec - 17:31 Łódź - ŁÓDŹ KALISKA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 4.10.2013-19.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
14:19R 30233Pociąg
14:23 Toruń Miasto - 14:27 Toruń Wschodni - 14:32 Papowo Toruńskie - 14:38 Turzno - 14:43 Kamionki Jezioro - 14:46 Rychnowo Wielkie - 14:51 Kowalewo Pomorskie - 14:57 Zieleń - 15:05 Wąbrzeźno - 15:12 Książki - 15:21 Jabłonowo Pomorskie
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 11.10.2013; 13.10.2013-18.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
14:20R 4034Pociąg
14:39 Toruń Kluczyki - 14:47 Cierpice - 14:57 Przyłubie - 15:11 Solec Kujawski
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 25.9.2013 do 4.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
14:20R 4034Pociąg
14:39 Toruń Kluczyki - 14:46 Cierpice - 14:56 Przyłubie - 15:04 Solec Kujawski - 15:19 Bydgoszcz Łęgnowo - 15:25 Bydgoszcz Wschód - 15:29 Bydgoszcz Bielawy - 15:32 Bydgoszcz Leśna - 15:37 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 24.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5); (Rozkład ważny od 7.10.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
14:28IR 57110 MAMRYPociąg
15:11 Inowrocław - 15:34 Mogilno - 15:59 Gniezno - 16:39 Poznań - Poznań Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
14:38R 51236Pociąg
14:54 Toruń Czerniewice - 14:57 Brzoza Toruńska - 15:04 Otłoczyn - 15:09 Aleksandrów Kujawski - 15:16 Turzno Kujawskie - 15:22 Nieszawa Waganiec - 15:29 Lubanie - 15:34 Brzezie - 15:42 Włocławek Zazamcze - 15:48 Włocławek - 15:59 Warząchewka - 16:03 Gołaszewo Kujawskie - 16:08 Czerniewice - 16:13 Wiktorowo - 16:18 Kaliska Kujawskie - 16:24 Rutkowice - 16:30 Ostrowy - 16:43 Kutno - Kutno
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
14:39R 30022Pociąg
14:47 Toruń Miasto - 14:51 Toruń Wschodni - 15:03 Papowo Toruńskie - 15:08 Turzno - 15:13 Kamionki Jezioro - 15:17 Rychnowo Wielkie - 15:23 Kowalewo Pomorskie - 15:38 Zieleń - 15:46 Wąbrzeźno - 15:53 Książki - 16:02 Jabłonowo Pomorskie - 16:09 Ostrowite Koło Jabłonowa - 16:14 Lipinki - 16:19 Biskupiec Pomorski - 16:26 Jamielnik - 16:35 Iława Główna
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 24.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5); (Rozkład ważny od 7.10.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
14:39R 30022Pociąg
14:47 Toruń Miasto - 14:51 Toruń Wschodni
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 8.9.2013 do 22.9.2013) (7); 13.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
14:39R 30022Pociąg
14:47 Toruń Miasto - 14:51 Toruń Wschodni - 15:03 Papowo Toruńskie - 15:08 Turzno - 15:13 Kamionki Jezioro - 15:17 Rychnowo Wielkie - 15:23 Kowalewo Pomorskie - 15:38 Zieleń - 15:46 Wąbrzeźno - 15:53 Książki - 16:02 Jabłonowo Pomorskie
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.9.2013 do 21.9.2013) (6); 12.10.2013; 19.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
14:42R 3024Pociąg
14:47 Toruń Kluczyki - 15:01 Suchatówka - 15:08 Gniewkowo - 15:14 Wierzchosławice - 15:22 Więcławice - 15:31 Inowrocław
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
14:51Os 33341Pociąg
14:56 Toruń Miasto - 15:00 Toruń Wschodni - 15:06 Grębocin - 15:12 Lubicz - 15:20 Dobrzejewice - 15:27 Obrowo - 15:34 Czernikowo - 15:41 Ograszka - 15:48 Konotopie - 15:56 Lipno - 16:02 Karnkowo - 16:09 Skępe - 16:15 Czermno - 16:21 Koziołek - 16:28 Podwierzbie - 16:38 Sierpc
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.9.2013 do 19.10.2013) (6), (7)
Arriva
15:21R 40234Pociąg
15:27 Toruń Kluczyki - 15:35 Cierpice - 15:45 Przyłubie - 15:56 Solec Kujawski - 16:07 Bydgoszcz Łęgnowo - 16:13 Bydgoszcz Wschód - 16:17 Bydgoszcz Bielawy - 16:20 Bydgoszcz Leśna - 16:26 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.10.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
15:21R 40234Pociąg
15:42 Toruń Kluczyki - 15:48 Cierpice - 15:58 Przyłubie - 16:06 Solec Kujawski - 16:17 Bydgoszcz Łęgnowo - 16:23 Bydgoszcz Wschód - 16:27 Bydgoszcz Bielawy - 16:30 Bydgoszcz Leśna - 16:36 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 9.9.2013 do 24.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
15:22R 40235Pociąg
15:27 Toruń Kluczyki - 15:35 Cierpice - 15:45 Przyłubie - 15:56 Solec Kujawski - 16:07 Bydgoszcz Łęgnowo - 16:13 Bydgoszcz Wschód - 16:17 Bydgoszcz Bielawy - 16:20 Bydgoszcz Leśna - 16:26 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.10.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
15:36R 40234Pociąg
15:42 Toruń Kluczyki - 15:48 Cierpice - 15:58 Przyłubie - 16:06 Solec Kujawski - 16:17 Bydgoszcz Łęgnowo - 16:23 Bydgoszcz Wschód - 16:27 Bydgoszcz Bielawy - 16:30 Bydgoszcz Leśna - 16:36 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-6.9.2013
PKP Przewozy Regionalne
15:37Os 55293Pociąg
15:42 Toruń Miasto - 15:46 Toruń Wschodni - 15:56 Łysomice - 15:59 Ostaszewo Toruńskie - 16:06 Grzywna - 16:12 Chełmża - Chełmża - 16:51 Kornatowo - 17:06 Gorzuchowo Chełmińskie - 17:14 Wałdowo Szlacheckie - 17:23 Grudziądz Mniszek - 17:31 Grudziądz Przedmieście - 17:37 Grudziądz - Grudziądz
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Arriva
15:37R 40235Pociąg
15:42 Toruń Kluczyki - 15:48 Cierpice - 15:58 Przyłubie - 16:06 Solec Kujawski - 16:17 Bydgoszcz Łęgnowo - 16:23 Bydgoszcz Wschód - 16:27 Bydgoszcz Bielawy - 16:30 Bydgoszcz Leśna - 16:36 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 24.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
15:42R 30134Pociąg
15:48 Toruń Miasto - 15:52 Toruń Wschodni - 15:57 Papowo Toruńskie - 16:03 Turzno - 16:08 Kamionki Jezioro - 16:11 Rychnowo Wielkie - 16:16 Kowalewo Pomorskie - 16:28 Zieleń - 16:36 Wąbrzeźno - 16:43 Książki - 16:52 Jabłonowo Pomorskie - 16:59 Ostrowite Koło Jabłonowa - 17:04 Lipinki - 17:09 Biskupiec Pomorski - 17:16 Jamielnik - 17:25 Iława Główna - 17:38 Rudzienice Suskie - 17:43 Pikus - 17:48 Samborowo - 17:55 Ostróda - 18:01 Lubajny - 18:06 Stare Jabłonki - 18:12 Biesal - 18:18 Unieszewo - 18:23 Naterki - 18:29 Olsztyn Zachodni - 18:34 Olsztyn - Olsztyn Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-24.9.2013; 7.10.2013-19.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
15:46IR 51238Pociąg
15:52 Toruń Czerniewice - 15:54 Brzoza Toruńska - 16:01 Otłoczyn - 16:06 Aleksandrów Kujawski - 16:12 Turzno Kujawskie - 16:17 Nieszawa Waganiec - 16:24 Lubanie - 16:29 Brzezie - 16:37 Włocławek Zazamcze - 16:42 Włocławek - 16:49 Warząchewka - 16:53 Gołaszewo Kujawskie - 16:58 Czerniewice - 17:02 Wiktorowo - 17:07 Kaliska Kujawskie - 17:12 Rutkowice - 17:18 Ostrowy - 17:31 Kutno - Kutno
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-24.9.2013
PKP Przewozy Regionalne
15:46IR 51238Pociąg
15:52 Toruń Czerniewice - 15:54 Brzoza Toruńska - 16:01 Otłoczyn - 16:06 Aleksandrów Kujawski - 16:12 Turzno Kujawskie - 16:17 Nieszawa Waganiec - 16:24 Lubanie - 16:29 Brzezie - 16:37 Włocławek Zazamcze - 16:42 Włocławek - 16:54 Warząchewka - 16:58 Gołaszewo Kujawskie - 17:04 Czerniewice - 17:09 Wiktorowo - 17:14 Kaliska Kujawskie - 17:19 Rutkowice - 17:25 Ostrowy - 17:38 Kutno - Kutno
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 7.10.2013-19.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
15:48R 5736Pociąg
16:03 Suchatówka - 16:10 Gniewkowo - 16:16 Wierzchosławice - 16:23 Więcławice - 16:32 Inowrocław - 16:45 Janikowo - 16:52 Kołodziejewo - 17:00 Mogilno - 17:35 Wydartowo - 17:42 Trzemeszno - 17:48 Jankowo Dolne - 17:55 Gniezno - 18:02 Pierzyska - 18:06 Fałkowo - 18:10 Lednogóra - 18:15 Pobiedziska - 18:18 Pobiedziska Letnisko - 18:21 Promno - 18:24 Biskupice Wielkopolskie - 18:30 Kobylnica - 18:33 Ligowiec - 18:38 Poznań Wschód - 18:41 Poznań Garbary - 18:46 Poznań - Poznań Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 7.10.2013-8.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
15:48R 5736Pociąg
16:03 Suchatówka - 16:10 Gniewkowo - 16:16 Wierzchosławice - 16:23 Więcławice - 16:32 Inowrocław - 16:45 Janikowo - 16:52 Kołodziejewo - 17:00 Mogilno - 17:06 Wydartowo - 17:13 Trzemeszno - 17:19 Jankowo Dolne - 17:26 Gniezno - 17:55 Pierzyska - 17:59 Fałkowo - 18:04 Lednogóra - 18:11 Pobiedziska - 18:14 Pobiedziska Letnisko - 18:16 Promno - 18:20 Biskupice Wielkopolskie - 18:26 Kobylnica - 18:29 Ligowiec - 18:34 Poznań Wschód - 18:37 Poznań Garbary - 18:42 Poznań - Poznań Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-6.10.2013; 9.10.2013-19.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
15:52R 30134Pociąg
16:00 Toruń Miasto - 16:04 Toruń Wschodni - 16:09 Papowo Toruńskie - 16:15 Turzno - 16:19 Kamionki Jezioro - 16:22 Rychnowo Wielkie - 16:27 Kowalewo Pomorskie - 16:34 Zieleń - 16:40 Wąbrzeźno - 16:48 Książki - 16:56 Jabłonowo Pomorskie - 17:03 Ostrowite Koło Jabłonowa - 17:08 Lipinki - 17:13 Biskupiec Pomorski - 17:20 Jamielnik - 17:29 Iława Główna - 17:38 Rudzienice Suskie - 17:43 Pikus - 17:48 Samborowo - 17:55 Ostróda - 18:01 Lubajny - 18:06 Stare Jabłonki - 18:12 Biesal - 18:18 Unieszewo - 18:23 Naterki - 18:29 Olsztyn Zachodni - 18:34 Olsztyn - Olsztyn Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 28.9.2013 do 6.10.2013) (6), (7)
PKP Przewozy Regionalne
15:53TLK 35108 WIENIAWSKIPociągPKP Intercity
15:56IR 51238Pociąg
16:02 Toruń Czerniewice - 16:04 Brzoza Toruńska - 16:11 Otłoczyn - 16:16 Aleksandrów Kujawski - 16:22 Turzno Kujawskie - 16:27 Nieszawa Waganiec - 16:34 Lubanie - 16:39 Brzezie - 16:44 Włocławek Zazamcze - 16:48 Włocławek - 16:54 Warząchewka - 16:58 Gołaszewo Kujawskie - 17:04 Czerniewice - 17:09 Wiktorowo - 17:14 Kaliska Kujawskie - 17:19 Rutkowice - 17:25 Ostrowy - 17:38 Kutno - Kutno
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 25.9.2013-6.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
15:56R 40235Pociąg
16:00 Toruń Miasto - 16:04 Toruń Wschodni
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 9.9.2013 do 24.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
16:06TLK 56104 SIELAWAPociąg
16:32 Gniewkowo - 16:55 Inowrocław - 17:19 Mogilno - 17:40 Gniezno - 18:11 Poznań - Poznań Główny - 19:12 Kościan - 19:39 Leszno - LESZNO - 20:03 Rawicz - 20:30 Żmigród - 20:52 Oborniki Śląskie - 21:28 Wrocław - Wrocław Mikołajów - 21:36 Wrocław - WROCŁAW GŁÓWNY
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Intercity
16:42Os 5541Pociąg
16:46 Toruń Miasto - 16:50 Toruń Wschodni - 16:58 Łysomice - 17:01 Ostaszewo Toruńskie - 17:07 Grzywna - 17:13 Chełmża - Chełmża - 17:26 Wrocławki - 17:54 Kornatowo - 18:08 Gorzuchowo Chełmińskie - 18:16 Wałdowo Szlacheckie - 18:25 Grudziądz Mniszek - 18:33 Grudziądz Przedmieście - 18:38 Grudziądz - Grudziądz - 18:56 Rogóźno Pomorskie - 19:05 Gardeja - 19:15 Sadlinki - 19:24 Kwidzyn - 19:32 Brachlewo - 19:37 Ryjewo - 19:43 Sztumska Wieś - 19:49 Sztum - 19:54 Gościszewo - 20:06 Malbork - Malbork
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.9.2013 do 19.10.2013) (6), (7)
Arriva
16:54R 4026Pociąg
17:03 Toruń Miasto - 17:08 Toruń Wschodni
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 7.10.2013-19.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
16:56R 4026Pociąg
17:05 Toruń Miasto - 17:10 Toruń Wschodni
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 25.9.2013-6.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
16:58R 4026Pociąg
17:03 Toruń Miasto - 17:08 Toruń Wschodni
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-24.9.2013
PKP Przewozy Regionalne
16:59R 30324Pociąg
17:09 Toruń Kluczyki - 17:15 Cierpice - 17:26 Przyłubie - 17:34 Solec Kujawski - 17:45 Bydgoszcz Łęgnowo - 17:51 Bydgoszcz Wschód - 17:55 Bydgoszcz Bielawy - 17:59 Bydgoszcz Leśna - 18:05 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 9.9.2013 do 24.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5); (Rozkład ważny od 7.10.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
16:59R 30324Pociąg
17:19 Toruń Kluczyki - 17:26 Cierpice - 17:36 Przyłubie - 17:44 Solec Kujawski - 17:55 Bydgoszcz Łęgnowo - 18:01 Bydgoszcz Wschód - 18:05 Bydgoszcz Bielawy - 18:08 Bydgoszcz Leśna - 18:14 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-6.9.2013; (Rozkład ważny od 25.9.2013 do 4.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
17:04R 40144Pociąg
17:10 Toruń Czerniewice - 17:12 Brzoza Toruńska - 17:18 Otłoczyn - 17:23 Aleksandrów Kujawski - 17:29 Turzno Kujawskie - 17:35 Nieszawa Waganiec - 17:41 Lubanie - 17:47 Brzezie - 17:52 Włocławek Zazamcze - 17:56 Włocławek
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (7)
PKP Przewozy Regionalne
17:11TLK 52112 CZARTORYSKIPociąg
17:38 Aleksandrów Kujawski - 18:02 Włocławek - 18:40 Kutno - Kutno - 19:33 Łowicz Główny - 19:51 Sochaczew - 20:24 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 20:30 Warszawa - Warszawa Centralna - 20:47 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 21:47 Pilawa - 22:21 Dęblin - Dęblin - 22:38 Puławy Miasto - 22:55 Nałęczów - 23:15 Lublin - Lublin
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-24.9.2013
PKP Intercity
17:18TLK 52112 CZARTORYSKIPociąg
17:38 Aleksandrów Kujawski - 18:03 Włocławek - 18:47 Kutno - Kutno - 19:33 Łowicz Główny - 19:51 Sochaczew - 20:24 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 20:30 Warszawa - Warszawa Centralna - 20:47 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 21:47 Pilawa - 22:21 Dęblin - Dęblin - 22:38 Puławy Miasto - 22:55 Nałęczów - 23:15 Lublin - Lublin
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 7.10.2013-19.10.2013
PKP Intercity
17:40R 30228Pociąg
17:56 Toruń Miasto - 18:00 Toruń Wschodni - 18:06 Papowo Toruńskie - 18:11 Turzno - 18:16 Kamionki Jezioro - 18:20 Rychnowo Wielkie - 18:26 Kowalewo Pomorskie - 18:32 Zieleń - 18:40 Wąbrzeźno - 18:48 Książki - 18:57 Jabłonowo Pomorskie
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-7.9.2013; 7.10.2013-19.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
17:41TLK 52112 CZARTORYSKIPociąg
18:01 Aleksandrów Kujawski - 18:26 Włocławek - 19:06 Kutno - Kutno - 19:33 Łowicz Główny - 19:51 Sochaczew - 20:24 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 20:30 Warszawa - Warszawa Centralna - 20:47 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 21:47 Pilawa - 22:21 Dęblin - Dęblin - 22:38 Puławy Miasto - 22:55 Nałęczów - 23:15 Lublin - Lublin
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 25.9.2013-6.10.2013
PKP Intercity
17:52R 30229Pociąg
17:56 Toruń Miasto - 18:00 Toruń Wschodni - 18:06 Papowo Toruńskie - 18:11 Turzno - 18:16 Kamionki Jezioro - 18:20 Rychnowo Wielkie - 18:26 Kowalewo Pomorskie - 18:32 Zieleń - 18:40 Wąbrzeźno - 18:48 Książki - 18:57 Jabłonowo Pomorskie
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-7.9.2013; 25.9.2013-19.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
17:58TLK 25102 LUBLINIANINPociąg
18:27 Solec Kujawski - 18:46 Bydgoszcz - Bydgoszcz Wschód - 18:52 Bydgoszcz - Bydgoszcz Leśna - 18:59 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-24.9.2013
PKP Intercity
18:01TLK 25102 LUBLINIANINPociąg
18:30 Solec Kujawski - 18:49 Bydgoszcz - Bydgoszcz Wschód - 18:55 Bydgoszcz - Bydgoszcz Leśna - 19:02 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 7.10.2013-19.10.2013
PKP Intercity
18:02R 30124Pociąg
18:18 Toruń Kluczyki - 18:25 Cierpice - 18:36 Przyłubie - 18:44 Solec Kujawski - 18:55 Bydgoszcz Łęgnowo - 19:01 Bydgoszcz Wschód - 19:05 Bydgoszcz Bielawy - 19:08 Bydgoszcz Leśna - 19:15 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 11.10.2013-19.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
18:06R 30228Pociąg
18:13 Toruń Miasto - 18:17 Toruń Wschodni - 18:22 Papowo Toruńskie - 18:28 Turzno - 18:32 Kamionki Jezioro - 18:35 Rychnowo Wielkie - 18:40 Kowalewo Pomorskie - 18:47 Zieleń - 18:53 Wąbrzeźno - 19:01 Książki - 19:10 Jabłonowo Pomorskie
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 8.9.2013-24.9.2013
PKP Przewozy Regionalne
18:09R 30229Pociąg
18:13 Toruń Miasto - 18:17 Toruń Wschodni - 18:22 Papowo Toruńskie - 18:28 Turzno - 18:32 Kamionki Jezioro - 18:35 Rychnowo Wielkie - 18:40 Kowalewo Pomorskie - 18:47 Zieleń - 18:53 Wąbrzeźno - 19:01 Książki - 19:10 Jabłonowo Pomorskie
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 8.9.2013-24.9.2013
PKP Przewozy Regionalne
18:09R 30124Pociąg
18:36 Toruń Kluczyki - 18:42 Cierpice - 18:53 Przyłubie - 19:01 Solec Kujawski - 19:12 Bydgoszcz Łęgnowo - 19:19 Bydgoszcz Wschód - 19:23 Bydgoszcz Bielawy - 19:26 Bydgoszcz Leśna - 19:32 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 25.9.2013-6.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
18:09R 30124Pociąg
18:18 Toruń Kluczyki - 18:25 Cierpice - 18:36 Przyłubie - 18:44 Solec Kujawski - 18:55 Bydgoszcz Łęgnowo - 19:01 Bydgoszcz Wschód - 19:05 Bydgoszcz Bielawy - 19:08 Bydgoszcz Leśna - 19:15 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-24.9.2013; 7.10.2013-10.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
18:14R 51026Pociąg
18:20 Toruń Czerniewice - 18:23 Brzoza Toruńska - 18:29 Otłoczyn - 18:34 Aleksandrów Kujawski - 18:41 Turzno Kujawskie - 18:47 Nieszawa Waganiec - 18:54 Lubanie - 18:59 Brzezie - 19:05 Włocławek Zazamcze - 19:08 Włocławek - 19:15 Warząchewka - 19:19 Gołaszewo Kujawskie - 19:24 Czerniewice - 19:29 Wiktorowo - 19:35 Kaliska Kujawskie - 19:40 Rutkowice - 19:47 Ostrowy - 20:01 Kutno - Kutno - 20:24 Witonia - 20:36 Gawrony - 20:46 Łęczyca - 21:06 Sierpów - 21:13 Ozorków - 21:15 Ozorków Nowe Miasto - 21:21 Chociszew - 21:28 Grotniki - 21:33 Jedlicze Łódzkie - 21:37 Zgierz Północny - 21:43 Zgierz - 21:56 Łódź Żabieniec - 22:01 Łódź - ŁÓDŹ KALISKA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-3.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
18:14R 51026Pociąg
18:20 Toruń Czerniewice - 18:23 Brzoza Toruńska - 18:29 Otłoczyn - 18:34 Aleksandrów Kujawski - 18:41 Turzno Kujawskie - 18:47 Nieszawa Waganiec - 18:54 Lubanie - 18:59 Brzezie - 19:05 Włocławek Zazamcze - 19:09 Włocławek - 19:28 Warząchewka - 19:32 Gołaszewo Kujawskie - 19:37 Czerniewice - 19:42 Wiktorowo - 19:48 Kaliska Kujawskie - 19:53 Rutkowice - 20:00 Ostrowy - 20:12 Kutno - Kutno - 20:24 Witonia - 20:36 Gawrony - 20:46 Łęczyca - 21:06 Sierpów - 21:13 Ozorków - 21:15 Ozorków Nowe Miasto - 21:21 Chociszew - 21:28 Grotniki - 21:33 Jedlicze Łódzkie - 21:37 Zgierz Północny - 21:43 Zgierz - 21:56 Łódź Żabieniec - 22:01 Łódź - ŁÓDŹ KALISKA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 4.10.2013-19.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
18:25Os 55027 55253Pociąg
18:29 Toruń Miasto - 18:33 Toruń Wschodni - 18:40 Łysomice - 18:44 Ostaszewo Toruńskie - 18:51 Grzywna - 18:58 Chełmża - Chełmża - 19:11 Wrocławki - 19:41 Kornatowo - 19:56 Gorzuchowo Chełmińskie - 20:04 Wałdowo Szlacheckie - 20:15 Grudziądz Mniszek - 20:30 Grudziądz Przedmieście - 20:36 Grudziądz - Grudziądz
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
Arriva
18:27R 40234Pociąg
18:36 Toruń Miasto - 18:40 Toruń Wschodni
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-6.9.2013; (Rozkład ważny od 7.10.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
18:32R 40235Pociąg
18:36 Toruń Miasto - 18:40 Toruń Wschodni
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-6.9.2013; (Rozkład ważny od 25.9.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
18:58TLK 51106 KOPERNIKPociąg
19:20 Aleksandrów Kujawski - 19:45 Włocławek - 20:25 Kutno - Kutno - 20:51 Łowicz Główny - 21:07 Sochaczew - 21:40 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 21:46 Warszawa - Warszawa Centralna - 21:57 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 25.9.2013-19.10.2013
PKP Intercity
19:01R 5738Pociąg
19:06 Toruń Kluczyki - 19:21 Suchatówka - 19:28 Gniewkowo - 19:35 Wierzchosławice - 19:42 Więcławice - 19:52 Inowrocław - 20:04 Janikowo - 20:11 Kołodziejewo - 20:17 Mogilno - 20:22 Wydartowo - 20:28 Trzemeszno - 20:34 Jankowo Dolne - 20:41 Gniezno - 20:47 Pierzyska - 20:51 Fałkowo - 20:55 Lednogóra - 21:00 Pobiedziska - 21:03 Pobiedziska Letnisko - 21:06 Promno - 21:12 Biskupice Wielkopolskie - 21:17 Kobylnica - 21:21 Ligowiec - 21:26 Poznań Wschód - 21:29 Poznań Garbary - 21:34 Poznań - Poznań Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
19:17TLK 51106 KOPERNIKPociąg
19:45 Aleksandrów Kujawski - 20:09 Włocławek - 20:47 Kutno - Kutno - 21:14 Łowicz Główny - 21:41 Sochaczew - 22:14 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 22:20 Warszawa - Warszawa Centralna - 22:32 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-24.9.2013
PKP Intercity
19:24R 55376Pociąg
19:40 Toruń Kluczyki - 19:46 Cierpice - 19:57 Przyłubie - 20:06 Solec Kujawski - 20:17 Bydgoszcz Łęgnowo - 20:23 Bydgoszcz Wschód - 20:27 Bydgoszcz Bielawy - 20:30 Bydgoszcz Leśna - 20:36 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (7)
PKP Przewozy Regionalne
19:29R 30136Pociąg
19:47 Toruń Miasto - 19:52 Toruń Wschodni - 20:02 Papowo Toruńskie - 20:08 Turzno - 20:13 Kamionki Jezioro - 20:16 Rychnowo Wielkie - 20:21 Kowalewo Pomorskie - 20:27 Zieleń - 20:34 Wąbrzeźno - 20:42 Książki - 20:51 Jabłonowo Pomorskie
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-24.9.2013
PKP Przewozy Regionalne
19:36R 40146Pociąg
19:55 Toruń Czerniewice - 19:57 Brzoza Toruńska - 20:03 Otłoczyn - 20:08 Aleksandrów Kujawski - 20:14 Turzno Kujawskie - 20:20 Nieszawa Waganiec - 20:26 Lubanie - 20:32 Brzezie - 20:37 Włocławek Zazamcze - 20:41 Włocławek
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-24.9.2013; 7.10.2013-19.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
19:41R 30136Pociąg
19:47 Toruń Miasto - 19:52 Toruń Wschodni - 20:02 Papowo Toruńskie - 20:08 Turzno - 20:13 Kamionki Jezioro - 20:16 Rychnowo Wielkie - 20:21 Kowalewo Pomorskie - 20:27 Zieleń - 20:34 Wąbrzeźno - 20:42 Książki - 20:51 Jabłonowo Pomorskie
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 7.10.2013-19.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
19:44IR 57112 DRWĘCAPociąg
20:28 Inowrocław - 20:52 Mogilno - 21:12 Gniezno - 21:42 Poznań Garbary - 21:47 Poznań - Poznań Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 6.9.2013 do 18.10.2013) (5), (7)
PKP Przewozy Regionalne
19:51TLK 18108 NIEMENPociąg
19:59 Toruń Kluczyki - 20:05 Cierpice - 20:15 Przyłubie - 20:24 Solec Kujawski - 20:36 Bydgoszcz - Bydgoszcz Łęgnowo - 20:42 Bydgoszcz - Bydgoszcz Wschód - 20:47 Bydgoszcz - Bydgoszcz Bielawy - 20:51 Bydgoszcz - Bydgoszcz Leśna - 20:57 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 21:30 Nakło Nad Notecią - 21:47 Wyrzysk Osiek - 22:16 Piła - PIŁA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Intercity
19:58R 40146Pociąg
20:14 Toruń Czerniewice - 20:16 Brzoza Toruńska - 20:22 Otłoczyn - 20:27 Aleksandrów Kujawski - 20:33 Turzno Kujawskie - 20:39 Nieszawa Waganiec - 20:45 Lubanie - 20:51 Brzezie - 20:56 Włocławek Zazamcze - 21:00 Włocławek
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 25.9.2013-6.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
20:02R 30136Pociąg
20:12 Toruń Miasto - 20:16 Toruń Wschodni - 20:22 Papowo Toruńskie - 20:28 Turzno - 20:33 Kamionki Jezioro - 20:36 Rychnowo Wielkie - 20:41 Kowalewo Pomorskie - 20:47 Zieleń - 20:54 Wąbrzeźno - 21:02 Książki - 21:11 Jabłonowo Pomorskie
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 25.9.2013-6.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
20:07TLK 35102 STOCZNIOWIECPociąg
20:37 Solec Kujawski - 20:56 Bydgoszcz - Bydgoszcz Wschód - 21:03 Bydgoszcz - Bydgoszcz Leśna - 21:10 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 22:01 Laskowice Pomorskie - 22:53 Tczew - TCZEW - 23:23 Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY - 23:41 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 23:48 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 23:54 Sopot - SOPOT - 00:10 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Intercity
20:14Os 55029Pociąg
20:19 Toruń Miasto - 20:23 Toruń Wschodni - 20:31 Łysomice - 20:34 Ostaszewo Toruńskie - 20:41 Grzywna - 20:48 Chełmża - Chełmża - 21:03 Wrocławki - 21:33 Kornatowo - 21:48 Gorzuchowo Chełmińskie - 21:56 Wałdowo Szlacheckie - 22:05 Grudziądz Mniszek - 22:13 Grudziądz Przedmieście - 22:18 Grudziądz - Grudziądz
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Arriva
21:51R 30342Pociąg
21:56 Toruń Kluczyki - 22:10 Suchatówka - 22:17 Gniewkowo - 22:23 Wierzchosławice - 22:31 Więcławice - 22:40 Inowrocław
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.9.2013 do 21.9.2013) (6)
PKP Przewozy Regionalne
21:51R 30342Pociąg
21:56 Toruń Kluczyki - 22:10 Suchatówka - 22:17 Gniewkowo - 22:23 Wierzchosławice - 22:31 Więcławice - 22:40 Inowrocław - 22:53 Janikowo - 23:01 Kołodziejewo - 23:10 Mogilno
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 24.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (7)
PKP Przewozy Regionalne
21:54TLK 35104 SOLINAPociąg
22:42 Solec Kujawski - 23:15 Bydgoszcz - Bydgoszcz Wschód - 23:21 Bydgoszcz - Bydgoszcz Leśna - 23:27 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 21.9.2013
PKP Intercity
21:54TLK 35104 SOLINAPociąg
22:25 Solec Kujawski - 22:44 Bydgoszcz - Bydgoszcz Wschód - 22:50 Bydgoszcz - Bydgoszcz Leśna - 22:57 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-20.9.2013; 22.9.2013-19.10.2013
PKP Intercity
22:04R 30342Pociąg
22:09 Toruń Kluczyki - 22:23 Suchatówka - 22:30 Gniewkowo - 22:36 Wierzchosławice - 22:44 Więcławice - 22:53 Inowrocław - 23:06 Janikowo - 23:14 Kołodziejewo - 23:23 Mogilno
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 25.9.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (7)
PKP Przewozy Regionalne
22:04R 30342Pociąg
22:09 Toruń Kluczyki - 22:23 Suchatówka - 22:30 Gniewkowo - 22:36 Wierzchosławice - 22:44 Więcławice - 22:53 Inowrocław
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 28.9.2013 do 19.10.2013) (6)
PKP Przewozy Regionalne
22:28R 40148Pociąg
22:44 Toruń Czerniewice - 22:46 Brzoza Toruńska - 22:52 Otłoczyn - 22:57 Aleksandrów Kujawski - 23:04 Turzno Kujawskie - 23:09 Nieszawa Waganiec - 23:17 Lubanie - 23:23 Brzezie - 23:29 Włocławek Zazamcze - 23:33 Włocławek
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (7)
PKP Przewozy Regionalne
22:30Os 55033 55031Pociąg
22:35 Toruń Miasto - 22:39 Toruń Wschodni - 22:47 Łysomice - 22:51 Ostaszewo Toruńskie - 22:58 Grzywna - 23:04 Chełmża - Chełmża - 23:17 Wrocławki - 23:45 Kornatowo - 23:59 Gorzuchowo Chełmińskie - 00:07 Wałdowo Szlacheckie - 00:16 Grudziądz Mniszek - 00:24 Grudziądz Przedmieście - 00:29 Grudziądz - Grudziądz
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Arriva
22:54TLK 45110 RAWAPociąg
23:23 Solec Kujawski - 23:42 Bydgoszcz - Bydgoszcz Wschód - 23:49 Bydgoszcz - Bydgoszcz Leśna - 23:56 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 24.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (7); (Rozkład ważny od 7.10.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (7)
PKP Intercity
22:54TLK 45110 RAWAPociąg
23:40 Solec Kujawski - 23:58 Bydgoszcz - Bydgoszcz Wschód - 00:05 Bydgoszcz - Bydgoszcz Leśna - 00:12 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 25.9.2013 do 6.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (7)
PKP Intercity
23:00R 30231Pociąg
23:05 Toruń Miasto - 23:08 Toruń Wschodni - 23:14 Papowo Toruńskie - 23:19 Turzno - 23:26 Rychnowo Wielkie - 23:32 Kowalewo Pomorskie - 23:38 Zieleń - 23:46 Wąbrzeźno - 23:53 Książki - 00:02 Jabłonowo Pomorskie
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (7)
PKP Przewozy Regionalne

Wydrukowano ze strony:
2006 - 2013 © rozjazdy.pl