Internetowy rozkład jazdy
Wyszukiwanie połączeń      Przystanki i dworce
Przystanek:
Pokaż odjazdy       Pokaż przyjazdy
[drukuj rozkład jazdy]
Wydrukowano ze strony:
Interaktywny rozkład jazdyInteraktywny rozkład jazdy
Racibórz - Racibórz
DWORZEC KOLEJOWY
Godzina odjazduNazwa liniiŚrodek transportuWyjazd do...Przewoźnik
04:34Os 90910PociągKoleje Śląskie
04:38Os 90910PociągKoleje Śląskie
05:10R 44258Pociąg
05:15 Racibórz Markowice - 05:21 Nędza - 05:28 Kuźnia Raciborska - 05:35 Dziergowice - 05:44 Bierawa - 05:47 Kędzierzyn-koźle Azoty - 05:54 Kędzierzyn-koźle
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
05:34Os 90912PociągKoleje Śląskie
05:37Os 90912PociągKoleje Śląskie
05:53Os 44335Pociąg
06:04 Tworków - 06:12 Krzyżanowice - 06:18 Roszków Raciborski - 06:23 Rudyszwałd - 06:27 Chałupki - Chałupki
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
Koleje Śląskie
06:02R 44304Pociąg
06:07 Racibórz Markowice - 06:13 Nędza - 06:21 Kuźnia Raciborska - 06:28 Dziergowice - 06:37 Bierawa - 06:40 Kędzierzyn-koźle Azoty - 06:46 Kędzierzyn-koźle
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
06:38Os 90914PociągKoleje Śląskie
06:55Os 90914PociągKoleje Śląskie
07:13R 46202Pociąg
07:18 Racibórz Markowice - 07:24 Nędza - 07:32 Kuźnia Raciborska - 07:38 Dziergowice - 07:47 Bierawa - 07:50 Kędzierzyn-koźle Azoty - 07:57 Kędzierzyn-koźle - 08:08 Raszowa - 08:16 Zdzieszowice - 08:24 Jasiona - 08:29 Gogolin - 08:36 Górażdże - 08:43 Przywory Opolskie - 08:48 Opole Grotowice - 08:53 Opole Groszowice - 08:59 Opole - OPOLE GŁÓWNE - 09:03 Opole Zachodnie - 09:08 Chróścina Opolska - 09:13 Dąbrowa Niemodlińska - 09:19 Przecza - 09:23 Lewin Brzeski - 09:28 Łosiów - 09:36 Brzeg - Brzeg - 09:43 Lipki - 09:49 Oława - 09:55 Lizawice - 10:00 Zębice Wrocławskie - 10:04 Święta Katarzyna - 10:09 Wrocław Brochów - 10:18 Wrocław - WROCŁAW GŁÓWNY
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 21.9.2013-19.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
07:13R 46202Pociąg
07:18 Racibórz Markowice - 07:24 Nędza - 07:32 Kuźnia Raciborska - 07:38 Dziergowice - 07:47 Bierawa - 07:50 Kędzierzyn-koźle Azoty - 07:57 Kędzierzyn-koźle - 08:18 Raszowa - 08:25 Zdzieszowice - 08:32 Jasiona - 08:37 Gogolin - 08:43 Górażdże - 08:53 Przywory Opolskie - 08:58 Opole Grotowice - 09:04 Opole Groszowice - 09:21 Opole - OPOLE GŁÓWNE - 09:25 Opole Zachodnie - 09:30 Chróścina Opolska - 09:35 Dąbrowa Niemodlińska - 09:41 Przecza - 09:45 Lewin Brzeski - 09:50 Łosiów - 09:58 Brzeg - Brzeg - 10:05 Lipki - 10:11 Oława - 10:17 Lizawice - 10:22 Zębice Wrocławskie - 10:26 Święta Katarzyna - 10:31 Wrocław Brochów - 10:39 Wrocław - WROCŁAW GŁÓWNY
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-20.9.2013
PKP Przewozy Regionalne
07:30Os 90916Pociąg
07:35 Racibórz Markowice - 07:40 Nędza - 07:44 Nędza Wieś - 07:53 Górki Śląskie - 07:56 Sumina - 08:08 Sumina Wieś - 08:15 Rydułtowy - 08:21 Rybnik Niewiadom - 08:24 Rybnik Niedobczyce - 08:27 Rybnik Towarowy - 08:32 Rybnik - RYBNIK - 08:34 Rybnik - RYBNIK - 08:42 94010 Leszczyny - 08:50 Czerwionka - 08:54 Orzesze Jaśkowice - 09:01 Orzesze - 09:08 Łaziska Górne - 09:13 Mikołów - 09:20 Katowice Piotrowice - 09:24 Katowice Ligota
Dni kursowania:
Koleje Śląskie
07:42Os 90916Pociąg
07:47 Racibórz Markowice - 07:52 Nędza - 07:55 Nędza Wieś - 08:03 Górki Śląskie - 08:05 Sumina - 08:08 Sumina Wieś - 08:15 Rydułtowy - 08:21 Rybnik Niewiadom - 08:24 Rybnik Niedobczyce - 08:27 Rybnik Towarowy - 08:32 Rybnik - RYBNIK - 08:34 Rybnik - RYBNIK - 08:42 94010 Leszczyny - 08:50 Czerwionka - 08:54 Orzesze Jaśkowice - 09:01 Orzesze - 09:08 Łaziska Górne - 09:13 Mikołów - 09:20 Katowice Piotrowice - 09:24 Katowice Ligota
Dni kursowania:
Koleje Śląskie
07:56R 44294Pociąg
08:01 Racibórz Markowice - 08:07 Nędza - 08:15 Kuźnia Raciborska - 08:22 Dziergowice - 08:31 Bierawa - 08:34 Kędzierzyn-koźle Azoty - 08:40 Kędzierzyn-koźle
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
08:33Os 90918Pociąg
08:38 Racibórz Markowice - 08:44 Nędza - 08:47 Nędza Wieś - 08:51 Szymocice - 08:56 Górki Śląskie - 08:59 Sumina - 09:07 Sumina Wieś - 09:10 Łuków Śląski - 09:16 Rydułtowy - 09:21 Rybnik Niewiadom - 09:25 Rybnik Niedobczyce - 09:28 Rybnik Towarowy - 09:34 Rybnik - RYBNIK - 09:38 Rybnik Paruszowiec - 09:46 Leszczyny - 09:52 Czerwionka Dębieńsko - 09:54 Czerwionka - 09:59 Orzesze Jaśkowice - 10:04 Orzesze - 10:09 Łaziska Górne Brada - 10:12 Łaziska Górne - 10:17 Mikołów - 10:21 Mikołów Jamna - 10:25 Katowice Piotrowice - 10:29 Katowice Ligota - 10:37 Katowice Brynów - 10:42 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-6.9.2013; 18.9.2013; (Rozkład ważny od 30.9.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Śląskie
08:57Os 90918Pociąg
09:02 Racibórz Markowice - 09:08 Nędza - 09:15 Nędza Wieś - 09:20 Szymocice - 09:26 Górki Śląskie - 09:28 Sumina - 09:31 Sumina Wieś - 09:34 Łuków Śląski - 09:40 Rydułtowy - 09:45 Rybnik Niewiadom - 09:49 Rybnik Niedobczyce - 09:52 Rybnik Towarowy - 09:58 Rybnik - RYBNIK - 10:01 Rybnik Paruszowiec - 10:09 Leszczyny - 10:15 Czerwionka Dębieńsko - 10:17 Czerwionka - 10:22 Orzesze Jaśkowice - 10:26 Orzesze - 10:32 Łaziska Górne Brada - 10:35 Łaziska Górne - 10:39 Mikołów - 10:43 Mikołów Jamna - 10:48 Katowice Piotrowice - 10:52 Katowice Ligota - 10:55 Katowice Brynów - 11:00 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 9.9.2013 do 17.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5); (Rozkład ważny od 19.9.2013 do 27.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Śląskie
10:02R 44296Pociąg
10:07 Racibórz Markowice - 10:13 Nędza - 10:21 Kuźnia Raciborska - 10:27 Dziergowice - 10:36 Bierawa - 10:39 Kędzierzyn-koźle Azoty - 10:46 Kędzierzyn-koźle
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
10:26Os 90920PociągKoleje Śląskie
10:28Os 90920PociągKoleje Śląskie
12:03Os 99133Pociąg
12:14 Tworków - 12:21 Krzyżanowice - 12:27 Roszków Raciborski - 12:33 Rudyszwałd - 12:37 Chałupki - Chałupki
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Śląskie
13:11R 46204Pociąg
13:16 Racibórz Markowice - 13:22 Nędza - 13:30 Kuźnia Raciborska - 13:37 Dziergowice - 13:46 Bierawa - 13:49 Kędzierzyn-koźle Azoty - 13:55 Kędzierzyn-koźle - 14:04 Raszowa - 14:12 Zdzieszowice - 14:18 Jasiona - 14:24 Gogolin - 14:29 Górażdże - 14:40 Przywory Opolskie - 14:45 Opole Grotowice - 14:50 Opole Groszowice - 14:56 Opole - OPOLE GŁÓWNE - 15:00 Opole Zachodnie - 15:05 Chróścina Opolska - 15:10 Dąbrowa Niemodlińska - 15:16 Przecza - 15:20 Lewin Brzeski - 15:25 Łosiów - 15:33 Brzeg - Brzeg - 15:40 Lipki - 15:46 Oława - 16:00 Lizawice - 16:05 Zębice Wrocławskie - 16:09 Święta Katarzyna - 16:14 Wrocław Brochów - 16:22 Wrocław - WROCŁAW GŁÓWNY
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
13:35Os 90924Pociąg
13:40 Racibórz Markowice - 13:46 Nędza - 13:50 Nędza Wieś - 13:55 Szymocice - 14:01 Górki Śląskie - 14:03 Sumina - 14:06 Sumina Wieś - 14:09 Łuków Śląski - 14:14 Rydułtowy - 14:20 Rybnik Niewiadom - 14:23 Rybnik Niedobczyce - 14:26 Rybnik Towarowy - 14:32 Rybnik - RYBNIK - 14:36 Rybnik Paruszowiec - 14:44 Leszczyny - 14:50 Czerwionka Dębieńsko - 14:52 Czerwionka - 14:57 Orzesze Jaśkowice - 15:01 Orzesze - 15:08 Łaziska Górne - 15:13 Mikołów - 15:21 Katowice Piotrowice - 15:26 Katowice Ligota - 15:33 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 9.9.2013 do 17.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5); (Rozkład ważny od 19.9.2013 do 27.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Śląskie
13:39Os 90924Pociąg
13:44 Racibórz Markowice - 13:50 Nędza - 13:53 Nędza Wieś - 13:56 Szymocice - 14:01 Górki Śląskie - 14:03 Sumina - 14:06 Sumina Wieś - 14:09 Łuków Śląski - 14:14 Rydułtowy - 14:20 Rybnik Niewiadom - 14:23 Rybnik Niedobczyce - 14:26 Rybnik Towarowy - 14:32 Rybnik - RYBNIK - 14:36 Rybnik Paruszowiec - 14:44 Leszczyny - 14:50 Czerwionka Dębieńsko - 14:52 Czerwionka - 14:57 Orzesze Jaśkowice - 15:01 Orzesze - 15:08 Łaziska Górne - 15:13 Mikołów - 15:21 Katowice Piotrowice - 15:26 Katowice Ligota - 15:33 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-6.9.2013; 18.9.2013; (Rozkład ważny od 30.9.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Śląskie
14:12R 44232Pociąg
14:17 Racibórz Markowice - 14:23 Nędza - 14:31 Kuźnia Raciborska - 14:37 Dziergowice - 14:46 Bierawa - 14:49 Kędzierzyn-koźle Azoty - 14:56 Kędzierzyn-koźle
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
14:37Os 90926Pociąg
14:42 Racibórz Markowice - 14:48 Nędza - 14:51 Nędza Wieś - 14:55 Szymocice - 15:00 Górki Śląskie - 15:02 Sumina - 15:05 Sumina Wieś - 15:12 Rydułtowy - 15:17 Rybnik Niewiadom - 15:21 Rybnik Niedobczyce - 15:23 Rybnik Towarowy - 15:29 Rybnik - RYBNIK - 15:32 Rybnik Paruszowiec - 15:40 Leszczyny - 15:46 Czerwionka Dębieńsko - 15:48 Czerwionka - 15:53 Orzesze Jaśkowice - 15:57 Orzesze - 16:03 Łaziska Górne Brada - 16:05 Łaziska Górne - 16:10 Mikołów - 16:14 Mikołów Jamna - 16:18 Katowice Piotrowice - 16:22 Katowice Ligota - 16:25 Katowice Brynów - 16:32 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-6.9.2013; 18.9.2013; (Rozkład ważny od 30.9.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Śląskie
14:53Os 44371Pociąg
15:04 Tworków - 15:11 Krzyżanowice - 15:19 Roszków Raciborski - 15:25 Rudyszwałd - 15:29 Chałupki - Chałupki
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Śląskie
14:56Os 90926Pociąg
15:01 Racibórz Markowice - 15:07 Nędza - 15:14 Nędza Wieś - 15:19 Szymocice - 15:25 Górki Śląskie - 15:27 Sumina - 15:30 Sumina Wieś - 15:36 Rydułtowy - 15:42 Rybnik Niewiadom - 15:47 Rybnik Niedobczyce - 15:50 Rybnik Towarowy - 15:56 Rybnik - RYBNIK - 16:02 Rybnik Paruszowiec - 16:10 Leszczyny - 16:23 Czerwionka Dębieńsko - 16:26 Czerwionka - 16:30 Orzesze Jaśkowice - 16:35 Orzesze - 16:40 Łaziska Górne Brada - 16:43 Łaziska Górne - 16:48 Mikołów - 16:52 Mikołów Jamna - 16:56 Katowice Piotrowice - 17:01 Katowice Ligota - 17:04 Katowice Brynów - 17:09 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 9.9.2013 do 17.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5); (Rozkład ważny od 19.9.2013 do 27.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Śląskie
15:06R 44236Pociąg
15:11 Racibórz Markowice - 15:17 Nędza - 15:25 Kuźnia Raciborska - 15:31 Dziergowice - 15:40 Bierawa - 15:43 Kędzierzyn-koźle Azoty - 15:50 Kędzierzyn-koźle
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
15:36Os 90928Pociąg
15:41 Racibórz Markowice - 15:47 Nędza - 15:51 Nędza Wieś - 15:56 Szymocice - 16:01 Górki Śląskie - 16:03 Sumina - 16:06 Sumina Wieś - 16:09 Łuków Śląski - 16:14 Rydułtowy - 16:20 Rybnik Niewiadom - 16:23 Rybnik Niedobczyce - 16:26 Rybnik Towarowy - 16:32 Rybnik - RYBNIK - 16:34 Rybnik - RYBNIK - 16:36 94018 Rybnik Paruszowiec - 16:44 Leszczyny - 16:50 Czerwionka Dębieńsko - 16:52 Czerwionka - 16:57 Orzesze Jaśkowice - 17:06 Orzesze - 17:13 Łaziska Górne - 17:17 Mikołów - 17:25 Katowice Piotrowice - 17:29 Katowice Ligota
Dni kursowania:
Koleje Śląskie
15:39Os 90928Pociąg
15:44 Racibórz Markowice - 15:50 Nędza - 15:53 Nędza Wieś - 15:57 Szymocice - 16:01 Górki Śląskie - 16:03 Sumina - 16:06 Sumina Wieś - 16:09 Łuków Śląski - 16:14 Rydułtowy - 16:20 Rybnik Niewiadom - 16:23 Rybnik Niedobczyce - 16:26 Rybnik Towarowy - 16:32 Rybnik - RYBNIK - 16:34 Rybnik - RYBNIK - 16:36 94018 Rybnik Paruszowiec - 16:44 Leszczyny - 16:50 Czerwionka Dębieńsko - 16:52 Czerwionka - 16:57 Orzesze Jaśkowice - 17:06 Orzesze - 17:13 Łaziska Górne - 17:17 Mikołów - 17:25 Katowice Piotrowice - 17:29 Katowice Ligota
Dni kursowania:
Koleje Śląskie
16:12R 44300Pociąg
16:17 Racibórz Markowice - 16:23 Nędza - 16:31 Kuźnia Raciborska - 16:38 Dziergowice - 16:47 Bierawa - 16:50 Kędzierzyn-koźle Azoty - 16:56 Kędzierzyn-koźle
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
16:40Os 90930Pociąg
16:45 Racibórz Markowice - 16:51 Nędza - 16:54 Nędza Wieś - 16:57 Szymocice - 17:02 Górki Śląskie - 17:05 Sumina - 17:08 Sumina Wieś - 17:15 Rydułtowy - 17:21 Rybnik Niewiadom - 17:24 Rybnik Niedobczyce - 17:27 Rybnik Towarowy - 17:33 Rybnik - RYBNIK
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-6.9.2013; 18.9.2013; (Rozkład ważny od 30.9.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Śląskie
16:41Os 44345Pociąg
16:52 Tworków - 16:59 Krzyżanowice - 17:05 Roszków Raciborski - 17:11 Rudyszwałd - 17:15 Chałupki - Chałupki
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Śląskie
16:56Os 90930Pociąg
17:01 Racibórz Markowice - 17:07 Nędza - 17:14 Nędza Wieś - 17:19 Szymocice - 17:24 Górki Śląskie - 17:26 Sumina - 17:29 Sumina Wieś - 17:36 Rydułtowy - 17:42 Rybnik Niewiadom - 17:48 Rybnik Niedobczyce - 17:51 Rybnik Towarowy - 17:57 Rybnik - RYBNIK
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 9.9.2013 do 17.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5); (Rozkład ważny od 19.9.2013 do 27.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Śląskie
17:38Os 90932Pociąg
17:43 Racibórz Markowice - 17:48 Nędza - 17:52 Nędza Wieś - 17:57 Szymocice - 18:02 Górki Śląskie - 18:04 Sumina - 18:07 Sumina Wieś - 18:10 Łuków Śląski - 18:17 Rydułtowy - 18:23 Rybnik Niewiadom - 18:26 Rybnik Niedobczyce - 18:29 Rybnik Towarowy - 18:34 Rybnik - RYBNIK - 18:37 Rybnik - RYBNIK - 18:45 94020 Leszczyny - 18:53 Czerwionka - 18:57 Orzesze Jaśkowice - 19:05 Orzesze - 19:12 Łaziska Górne - 19:16 Mikołów - 19:24 Katowice Piotrowice - 19:28 Katowice Ligota
Dni kursowania:
Koleje Śląskie
17:40Os 90932Pociąg
17:45 Racibórz Markowice - 17:50 Nędza - 17:53 Nędza Wieś - 17:57 Szymocice - 18:02 Górki Śląskie - 18:04 Sumina - 18:07 Sumina Wieś - 18:10 Łuków Śląski - 18:17 Rydułtowy - 18:23 Rybnik Niewiadom - 18:26 Rybnik Niedobczyce - 18:29 Rybnik Towarowy - 18:34 Rybnik - RYBNIK - 18:37 Rybnik - RYBNIK - 18:45 94020 Leszczyny - 18:53 Czerwionka - 18:57 Orzesze Jaśkowice - 19:05 Orzesze - 19:12 Łaziska Górne - 19:16 Mikołów - 19:24 Katowice Piotrowice - 19:28 Katowice Ligota
Dni kursowania:
Koleje Śląskie
18:02R 44302Pociąg
18:07 Racibórz Markowice - 18:13 Nędza - 18:21 Kuźnia Raciborska - 18:28 Dziergowice - 18:37 Bierawa - 18:40 Kędzierzyn-koźle Azoty - 18:46 Kędzierzyn-koźle
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
18:40Os 90934Pociąg
18:45 Racibórz Markowice - 18:51 Nędza - 18:54 Nędza Wieś - 18:57 Szymocice - 19:02 Górki Śląskie - 19:04 Sumina - 19:07 Sumina Wieś - 19:15 Rydułtowy - 19:20 Rybnik Niewiadom - 19:24 Rybnik Niedobczyce - 19:27 Rybnik Towarowy - 19:33 Rybnik - RYBNIK - 19:34 Rybnik - RYBNIK - 19:36 44830 Rybnik Paruszowiec - 19:44 Leszczyny - 19:50 Czerwionka Dębieńsko - 19:52 Czerwionka - 19:57 Orzesze Jaśkowice - 20:03 Orzesze - 20:08 Łaziska Górne Brada - 20:11 Łaziska Górne - 20:16 Mikołów - 20:20 Mikołów Jamna - 20:24 Katowice Piotrowice - 20:29 Katowice Ligota
Dni kursowania:
Koleje Śląskie
18:57Os 90934Pociąg
19:02 Racibórz Markowice - 19:08 Nędza - 19:15 Nędza Wieś - 19:20 Szymocice - 19:25 Górki Śląskie - 19:27 Sumina - 19:30 Sumina Wieś - 19:38 Rydułtowy - 19:43 Rybnik Niewiadom - 19:47 Rybnik Niedobczyce - 19:50 Rybnik Towarowy - 19:56 Rybnik - RYBNIK - 19:57 Rybnik - RYBNIK - 19:59 44830 Rybnik Paruszowiec - 20:07 Leszczyny - 20:13 Czerwionka Dębieńsko - 20:15 Czerwionka - 20:20 Orzesze Jaśkowice - 20:24 Orzesze - 20:30 Łaziska Górne Brada - 20:33 Łaziska Górne - 20:37 Mikołów - 20:41 Mikołów Jamna - 20:46 Katowice Piotrowice - 20:50 Katowice Ligota
Dni kursowania:
Koleje Śląskie
19:31Os 44355Pociąg
19:42 Tworków - 19:49 Krzyżanowice - 19:57 Roszków Raciborski - 20:03 Rudyszwałd - 20:07 Chałupki - Chałupki
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Śląskie
19:40Os 90936Pociąg
19:45 Racibórz Markowice - 19:51 Nędza - 19:54 Nędza Wieś - 19:59 Szymocice - 20:04 Górki Śląskie - 20:07 Sumina - 20:10 Sumina Wieś - 20:13 Łuków Śląski - 20:19 Rydułtowy - 20:25 Rybnik Niewiadom - 20:28 Rybnik Niedobczyce - 20:31 Rybnik Towarowy - 20:37 Rybnik - RYBNIK
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Śląskie
20:12R 44206Pociąg
20:17 Racibórz Markowice - 20:23 Nędza - 20:30 Kuźnia Raciborska - 20:37 Dziergowice - 20:46 Bierawa - 20:49 Kędzierzyn-koźle Azoty - 20:55 Kędzierzyn-koźle
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne

Wydrukowano ze strony:
2006 - 2013 © rozjazdy.pl