Internetowy rozkład jazdy
Wyszukiwanie połączeń      Przystanki i dworce
Przystanek:
Pokaż odjazdy       Pokaż przyjazdy
[drukuj rozkład jazdy]
Wydrukowano ze strony:
Interaktywny rozkład jazdyInteraktywny rozkład jazdy
Nowa Iwiczna
INNY PRZYSTANEK
Godzina odjazduNazwa liniiŚrodek transportuWyjazd do...Przewoźnik
00:20Os 21260Pociąg
00:23 Warszawa Jeziorki - 00:27 Warszawa Dawidy - 00:32 Warszawa Okęcie - 00:34 Warszawa Służewiec - 00:37 Warszawa Żwirki I Wigury - 00:39 Warszawa Rakowiec - 00:42 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 00:47 Warszawa Zachodnia - 00:50 Warszawa Ochota - 00:53 Warszawa Śródmieście - 00:56 Warszawa Powiśle - 00:59 Warszawa Stadion - 01:02 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 30.9.2013-19.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
Koleje Mazowieckie
00:20Os 21260Pociąg
00:23 Warszawa Jeziorki - 00:27 Warszawa Dawidy - 00:32 Warszawa Okęcie - 00:34 Warszawa Służewiec - 00:37 Warszawa Żwirki I Wigury - 00:39 Warszawa Rakowiec - 00:42 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 00:47 Warszawa Zachodnia - 00:58 Warszawa - Warszawa Centralna - 01:11 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-29.9.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
Koleje Mazowieckie
00:27Os 12326Pociąg
00:31 Piaseczno - 00:36 Zalesie Górne - 00:41 Ustanówek - 00:45 Czachówek Górny - 00:47 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 00:54 Sułkowice - 00:58 Chynów - 01:03 Krężel - 01:07 Michalczew - 01:12 Gośniewice - 01:17 Warka - Warka
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 6.9.2013 do 19.10.2013) (5), (6) Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
Koleje Mazowieckie
04:22Os 140Pociąg
04:26 Piaseczno - 04:31 Zalesie Górne - 04:36 Ustanówek - 04:43 Czachówek Wschodni - 04:55 Góra Kalwaria - Góra Kalwaria
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-30.9.2013
Koleje Mazowieckie
04:22Os 140Pociąg
04:26 Piaseczno - 04:31 Zalesie Górne - 04:36 Ustanówek - 04:43 Czachówek Wschodni - 04:55 Góra Kalwaria - Góra Kalwaria
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 1.10.2013-19.10.2013
Koleje Mazowieckie
05:00Os 21220Pociąg
05:04 Warszawa Jeziorki - 05:07 Warszawa Dawidy - 05:12 Warszawa Okęcie - 05:15 Warszawa Służewiec - 05:18 Warszawa Żwirki I Wigury - 05:20 Warszawa Rakowiec - 05:23 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 05:28 Warszawa Zachodnia - 05:35 Warszawa Ochota - 05:38 Warszawa Śródmieście - 05:41 Warszawa Powiśle - 05:44 Warszawa Stadion - 05:47 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
05:16Os 21540Pociąg
05:19 Warszawa Jeziorki - 05:23 Warszawa Dawidy - 05:28 Warszawa Okęcie - 05:30 Warszawa Służewiec - 05:33 Warszawa Żwirki I Wigury - 05:35 Warszawa Rakowiec - 05:38 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 05:43 Warszawa Zachodnia - 05:47 Warszawa Ochota - 05:49 Warszawa Śródmieście - 05:52 Warszawa Powiśle - 05:56 Warszawa Stadion - 05:58 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 06:04 Warszawa Olszynka Grochowska - 06:07 Warszawa Gocławek - 06:09 Warszawa Wawer - 06:12 Warszawa Anin - 06:14 Warszawa Międzylesie - 06:17 Warszawa Radość - 06:20 Warszawa Miedzeszyn - 06:22 Warszawa Falenica - 06:25 Michalin - 06:27 Józefów - 06:30 Świder - 06:34 Otwock - Otwock
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Mazowieckie
05:18Os 12220Pociąg
05:23 Piaseczno - 05:29 Zalesie Górne - 05:34 Ustanówek - 05:38 Czachówek Górny - 05:41 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 05:46 Sułkowice - 05:51 Chynów - 05:56 Krężel - 06:01 Michalczew - 06:05 Gośniewice - 06:10 Warka - Warka - 06:18 Grabów Nad Pilicą - 06:31 Strzyżyna - 06:50 Dobieszyn - 06:58 Kruszyna - 07:03 Wola Bierwiecka - 07:06 Bartodzieje - 07:13 Lesiów - 07:26 Radomsko - Radomsko
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
05:31Os 142Pociąg
05:36 Piaseczno - 05:43 Zalesie Górne - 05:48 Ustanówek - 05:55 Czachówek Wschodni - 06:07 Góra Kalwaria - Góra Kalwaria
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Mazowieckie
05:42Os 21820Pociąg
05:45 Warszawa Jeziorki - 05:49 Warszawa Dawidy - 05:54 Warszawa Okęcie - 05:56 Warszawa Służewiec - 05:59 Warszawa Żwirki I Wigury - 06:01 Warszawa Rakowiec - 06:04 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 06:09 Warszawa Zachodnia - 06:13 Warszawa Ochota - 06:15 Warszawa Śródmieście - 06:18 Warszawa Powiśle - 06:22 Warszawa Stadion - 06:24 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 06:34 Warszawa Rembertów - 06:38 Warszawa-wesoła - 06:41 Warszawa-wola Grzybowska - 06:44 Sulejówek - 06:46 Sulejówek Miłosna - 06:50 Halinów - 06:54 Cisie - 06:57 Dębe Wielkie - 06:59 Nowe Dębe Wielkie - 07:03 Wrzosów - 07:08 Mińsk Mazowiecki
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Mazowieckie
06:00Os 12720Pociąg
06:03 Warszawa Jeziorki - 06:07 Warszawa Dawidy - 06:12 Warszawa Okęcie - 06:14 Warszawa Służewiec - 06:17 Warszawa Żwirki I Wigury - 06:20 Warszawa Rakowiec - 06:23 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 06:28 Warszawa Zachodnia - 06:35 Warszawa Ochota - 06:38 Warszawa Śródmieście - 06:41 Warszawa Powiśle - 06:44 Warszawa Stadion - 06:47 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 06:52 Warszawa Olszynka Grochowska - 06:55 Warszawa Gocławek - 06:58 Warszawa Wawer - 07:00 Warszawa Anin - 07:03 Warszawa Międzylesie - 07:06 Warszawa Radość - 07:08 Warszawa Miedzeszyn - 07:11 Warszawa Falenica - 07:13 Michalin - 07:16 Józefów - 07:19 Świder - 07:22 Otwock - Otwock - 07:27 Śródborów - 07:31 Pogorzel Warszawska - 07:34 Stara Wieś - 07:39 Celestynów - 07:42 Kołbiel - 07:44 Chrosna - 07:48 Zabieżki - 07:52 Augustówka - 07:57 Pilawa - 08:12 Garwolin - 08:17 Ruda Talubska - 08:21 Wola Rowska - 08:25 Łaskarzew Przystanek - 08:29 Leokadia - 08:33 Sobolew - 08:38 Wygoda - 08:42 Mika - 08:46 Życzyn - 08:50 Rokitnia Stara - 08:56 Dęblin - Dęblin
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Mazowieckie
06:16Os 21226Pociąg
06:19 Warszawa Jeziorki - 06:23 Warszawa Dawidy - 06:28 Warszawa Okęcie - 06:30 Warszawa Służewiec - 06:33 Warszawa Żwirki I Wigury - 06:35 Warszawa Rakowiec - 06:38 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 06:43 Warszawa Zachodnia - 06:47 Warszawa Ochota - 06:49 Warszawa Śródmieście - 06:52 Warszawa Powiśle - 06:56 Warszawa Stadion - 06:58 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Mazowieckie
06:17Os 148Pociąg
06:22 Piaseczno - 06:27 Zalesie Górne - 06:32 Ustanówek - 06:37 Czachówek Górny - 06:40 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Mazowieckie
06:47Os 21210Pociąg
06:50 Warszawa Jeziorki - 06:53 Warszawa Dawidy - 06:58 Warszawa Okęcie - 07:00 Warszawa Służewiec - 07:03 Warszawa Żwirki I Wigury - 07:05 Warszawa Rakowiec - 07:08 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 07:13 Warszawa Zachodnia - 07:16 Warszawa Ochota - 07:19 Warszawa Śródmieście - 07:22 Warszawa Powiśle - 07:25 Warszawa Stadion - 07:28 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
06:48Os 12820Pociąg
06:52 Piaseczno - 06:57 Zalesie Górne - 07:02 Ustanówek - 07:06 Czachówek Górny - 07:08 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 07:15 Sułkowice - 07:19 Chynów - 07:24 Krężel - 07:28 Michalczew - 07:33 Gośniewice - 07:38 Warka - Warka - 07:46 Grabów Nad Pilicą - 07:53 Strzyżyna - 08:02 Dobieszyn - 08:23 Kruszyna - 08:28 Wola Bierwiecka - 08:31 Bartodzieje - 08:38 Lesiów - 08:51 Radomsko - Radomsko
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Mazowieckie
07:11Os 21228 RADOMIAKPociąg
07:22 Warszawa Służewiec - 07:25 Warszawa Żwirki I Wigury - 07:27 Warszawa Rakowiec - 07:34 Warszawa Zachodnia - 07:43 Warszawa - Warszawa Centralna - 07:53 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
Koleje Mazowieckie
07:27Os 9142Pociąg
07:30 Warszawa Jeziorki - 07:33 Warszawa Dawidy - 07:38 Warszawa Okęcie - 07:40 Warszawa Służewiec - 07:43 Warszawa Żwirki I Wigury - 07:45 Warszawa Rakowiec - 07:48 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 07:52 Warszawa Zachodnia - 07:56 Warszawa Ochota - 07:59 Warszawa Śródmieście - 08:02 Warszawa Powiśle - 08:05 Warszawa Stadion - 08:08 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
07:45Os 21230Pociąg
07:48 Warszawa Jeziorki - 07:52 Warszawa Dawidy - 07:57 Warszawa Okęcie - 07:59 Warszawa Służewiec - 08:02 Warszawa Żwirki I Wigury - 08:04 Warszawa Rakowiec - 08:07 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 08:12 Warszawa Zachodnia - 08:17 Warszawa Ochota - 08:19 Warszawa Śródmieście - 08:22 Warszawa Powiśle - 08:26 Warszawa Stadion - 08:28 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
08:15Os 70144Pociąg
08:20 Piaseczno - 08:25 Zalesie Górne - 08:30 Ustanówek - 08:38 Czachówek Wschodni - 08:51 Góra Kalwaria - Góra Kalwaria
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
08:16Os 9152Pociąg
08:19 Warszawa Jeziorki - 08:23 Warszawa Dawidy - 08:28 Warszawa Okęcie - 08:30 Warszawa Służewiec - 08:33 Warszawa Żwirki I Wigury - 08:35 Warszawa Rakowiec - 08:38 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 08:43 Warszawa Zachodnia - 08:47 Warszawa Ochota - 08:49 Warszawa Śródmieście - 08:52 Warszawa Powiśle - 08:56 Warszawa Stadion - 08:58 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Mazowieckie
08:32Os 9130Pociąg
08:35 Warszawa Jeziorki - 08:39 Warszawa Dawidy - 08:44 Warszawa Okęcie - 08:46 Warszawa Służewiec - 08:49 Warszawa Żwirki I Wigury - 08:51 Warszawa Rakowiec - 08:54 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 08:59 Warszawa Zachodnia - 09:02 Warszawa Ochota - 09:05 Warszawa Śródmieście - 09:08 Warszawa Powiśle - 09:11 Warszawa Stadion - 09:14 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
08:47Os 21232Pociąg
08:51 Warszawa Jeziorki - 08:54 Warszawa Dawidy - 08:59 Warszawa Okęcie - 09:02 Warszawa Służewiec - 09:04 Warszawa Żwirki I Wigury - 09:06 Warszawa Rakowiec - 09:09 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 09:14 Warszawa Zachodnia - 09:20 Warszawa Ochota - 09:23 Warszawa Śródmieście - 09:26 Warszawa Powiśle - 09:29 Warszawa Stadion - 09:32 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
08:47Os 12822Pociąg
08:51 Piaseczno - 08:56 Zalesie Górne - 09:01 Ustanówek - 09:05 Czachówek Górny - 09:07 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 09:14 Sułkowice - 09:18 Chynów - 09:24 Krężel - 09:29 Michalczew - 09:34 Gośniewice - 09:39 Warka - Warka - 09:47 Grabów Nad Pilicą - 09:54 Strzyżyna - 10:03 Dobieszyn - 10:11 Kruszyna - 10:16 Wola Bierwiecka - 10:19 Bartodzieje - 10:26 Lesiów - 10:40 Radomsko - Radomsko
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Mazowieckie
09:21Os 21234Pociąg
09:32 Warszawa Służewiec - 09:35 Warszawa Żwirki I Wigury - 09:37 Warszawa Rakowiec - 09:44 Warszawa Zachodnia - 09:50 Warszawa - Warszawa Centralna - 10:02 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
Koleje Mazowieckie
09:45Os 12532Pociąg
09:48 Piaseczno - 09:54 Zalesie Górne - 09:59 Ustanówek - 10:03 Czachówek Górny - 10:05 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 10:11 Sułkowice - 10:15 Chynów - 10:21 Krężel - 10:25 Michalczew - 10:30 Gośniewice - 10:35 Warka - Warka
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Mazowieckie
10:16Os 9132Pociąg
10:19 Warszawa Jeziorki - 10:23 Warszawa Dawidy - 10:28 Warszawa Okęcie - 10:30 Warszawa Służewiec - 10:33 Warszawa Żwirki I Wigury - 10:35 Warszawa Rakowiec - 10:38 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 10:43 Warszawa Zachodnia - 10:47 Warszawa Ochota - 10:49 Warszawa Śródmieście - 10:52 Warszawa Powiśle - 10:56 Warszawa Stadion - 10:58 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
10:44Os 12228Pociąg
10:49 Piaseczno - 10:54 Zalesie Górne - 10:59 Ustanówek - 11:03 Czachówek Górny - 11:05 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 11:12 Sułkowice - 11:16 Chynów - 11:21 Krężel - 11:25 Michalczew - 11:30 Gośniewice - 11:35 Warka - Warka - 11:43 Grabów Nad Pilicą - 11:50 Strzyżyna - 11:58 Dobieszyn - 12:06 Kruszyna - 12:11 Wola Bierwiecka - 12:14 Bartodzieje - 12:21 Lesiów - 12:34 Radomsko - Radomsko - 12:41 Radom Południowy - 12:45 Rożki - 12:50 Ruda Wielka - 12:53 Wola Lipieniecka - 12:58 Jastrząb - 13:01 Gąsawy Plebańskie - 13:05 Szydłowiec - 13:11 Lipowe Pole - 13:17 Skarżysko-Kamienna - Skarżysko-Kamienna
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
10:46Os 21238 21206Pociąg
10:50 Warszawa Jeziorki - 10:53 Warszawa Dawidy - 10:58 Warszawa Okęcie - 11:01 Warszawa Służewiec - 11:03 Warszawa Żwirki I Wigury - 11:05 Warszawa Rakowiec - 11:08 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 11:13 Warszawa Zachodnia - 11:17 Warszawa Ochota - 11:19 Warszawa Śródmieście - 11:22 Warszawa Powiśle - 11:26 Warszawa Stadion - 11:28 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
11:30Os 12230Pociąg
11:35 Piaseczno - 11:40 Zalesie Górne - 11:49 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 12:13 Warka - Warka - 12:35 Dobieszyn - 13:08 Radomsko - Radomsko
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Mazowieckie
11:46Os 12350Pociąg
11:51 Piaseczno - 11:56 Zalesie Górne - 12:01 Ustanówek - 12:05 Czachówek Górny - 12:07 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 12:14 Sułkowice - 12:18 Chynów - 12:23 Krężel - 12:27 Michalczew - 12:32 Gośniewice - 12:37 Warka - Warka
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Mazowieckie
11:47Os 21322Pociąg
11:50 Warszawa Jeziorki - 11:54 Warszawa Dawidy - 11:59 Warszawa Okęcie - 12:01 Warszawa Służewiec - 12:04 Warszawa Żwirki I Wigury - 12:06 Warszawa Rakowiec - 12:09 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 12:14 Warszawa Zachodnia - 12:20 Warszawa Ochota - 12:23 Warszawa Śródmieście - 12:26 Warszawa Powiśle - 12:29 Warszawa Stadion - 12:32 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
12:30Os 12232Pociąg
12:34 Piaseczno - 12:39 Zalesie Górne - 12:44 Ustanówek - 12:48 Czachówek Górny - 12:50 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 12:57 Sułkowice - 13:01 Chynów - 13:06 Krężel - 13:10 Michalczew - 13:15 Gośniewice - 13:20 Warka - Warka - 13:28 Grabów Nad Pilicą - 13:35 Strzyżyna - 13:50 Dobieszyn - 14:03 Kruszyna - 14:08 Wola Bierwiecka - 14:11 Bartodzieje - 14:18 Lesiów - 14:31 Radomsko - Radomsko - 14:42 Radom Południowy - 14:46 Rożki - 14:54 Wola Lipieniecka - 14:58 Jastrząb - 15:02 Gąsawy Plebańskie - 15:06 Szydłowiec - 15:11 Lipowe Pole - 15:18 Skarżysko-Kamienna - Skarżysko-Kamienna
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Mazowieckie
12:30Os 12232Pociąg
12:34 Piaseczno - 12:40 Zalesie Górne - 12:44 Ustanówek - 12:48 Czachówek Górny - 12:50 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 12:57 Sułkowice - 13:01 Chynów - 13:06 Krężel - 13:10 Michalczew - 13:15 Gośniewice - 13:20 Warka - Warka - 13:28 Grabów Nad Pilicą - 13:35 Strzyżyna - 13:50 Dobieszyn - 14:03 Kruszyna - 14:08 Wola Bierwiecka - 14:11 Bartodzieje - 14:18 Lesiów - 14:31 Radomsko - Radomsko
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.9.2013 do 19.10.2013) (6), (7)
Koleje Mazowieckie
12:59Os 21740Pociąg
13:02 Warszawa Jeziorki - 13:06 Warszawa Dawidy - 13:11 Warszawa Okęcie - 13:14 Warszawa Służewiec - 13:17 Warszawa Żwirki I Wigury - 13:19 Warszawa Rakowiec - 13:22 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 13:27 Warszawa Zachodnia - 13:32 Warszawa Ochota - 13:34 Warszawa Śródmieście - 13:37 Warszawa Powiśle - 13:41 Warszawa Stadion - 13:43 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 13:56 Warszawa Rembertów - 14:06 Zielonka Bankowa - 14:12 Zielonka - 14:16 Kobyłka Ossów - 14:19 Kobyłka - 14:22 Wołomin - 14:25 Wołomin Słoneczna - 14:28 Zagościniec - 14:32 Dobczyn - 14:36 Klembów - 14:41 Jasienica Mazowiecka - 14:45 Tłuszcz - Tłuszcz
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
13:43Os 21324Pociąg
13:47 Warszawa Jeziorki - 13:51 Warszawa Dawidy - 13:56 Warszawa Okęcie - 13:59 Warszawa Służewiec - 14:02 Warszawa Żwirki I Wigury - 14:05 Warszawa Rakowiec - 14:08 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 14:13 Warszawa Zachodnia - 14:20 Warszawa Ochota - 14:23 Warszawa Śródmieście - 14:26 Warszawa Powiśle - 14:29 Warszawa Stadion - 14:32 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
13:46Os 12330Pociąg
13:50 Piaseczno - 13:56 Zalesie Górne - 14:01 Ustanówek - 14:05 Czachówek Górny - 14:07 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 14:13 Sułkowice - 14:17 Chynów - 14:22 Krężel - 14:27 Michalczew - 14:32 Gośniewice - 14:36 Warka - Warka - 14:44 Grabów Nad Pilicą - 14:56 Strzyżyna - 15:05 Dobieszyn - 15:13 Kruszyna - 15:26 Wola Bierwiecka - 15:29 Bartodzieje - 15:36 Lesiów - 15:49 Radomsko - Radomsko
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 23.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Mazowieckie
13:46Os 12330Pociąg
13:50 Piaseczno - 13:56 Zalesie Górne - 14:01 Ustanówek - 14:05 Czachówek Górny - 14:07 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 14:13 Sułkowice - 14:17 Chynów - 14:22 Krężel - 14:27 Michalczew - 14:32 Gośniewice - 14:36 Warka - Warka - 14:44 Grabów Nad Pilicą - 14:56 Strzyżyna - 15:05 Dobieszyn - 15:13 Kruszyna - 15:17 Wola Bierwiecka - 15:21 Bartodzieje - 15:27 Lesiów - 15:41 Radomsko - Radomsko
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 24.9.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Mazowieckie
14:29Os 12200Pociąg
14:33 Piaseczno - 14:38 Zalesie Górne - 14:46 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 15:08 Warka - Warka - 15:31 Dobieszyn - 16:12 Radomsko - Radomsko
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 24.9.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (7)
Koleje Mazowieckie
14:29Os 12200Pociąg
14:33 Piaseczno - 14:38 Zalesie Górne - 14:46 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 15:08 Warka - Warka - 15:30 Dobieszyn - 16:04 Radomsko - Radomsko
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 23.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (7)
Koleje Mazowieckie
14:43Os 21742Pociąg
14:46 Warszawa Jeziorki - 14:49 Warszawa Dawidy - 14:54 Warszawa Okęcie - 14:57 Warszawa Służewiec - 14:59 Warszawa Żwirki I Wigury - 15:01 Warszawa Rakowiec - 15:04 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 15:09 Warszawa Zachodnia - 15:13 Warszawa Ochota - 15:15 Warszawa Śródmieście - 15:18 Warszawa Powiśle - 15:22 Warszawa Stadion - 15:24 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 15:39 Warszawa Rembertów - 15:48 Zielonka Bankowa - 15:53 Zielonka - 15:56 Kobyłka Ossów - 15:59 Kobyłka - 16:03 Wołomin - 16:06 Wołomin Słoneczna - 16:09 Zagościniec - 16:12 Dobczyn - 16:16 Klembów - 16:21 Jasienica Mazowiecka - 16:25 Tłuszcz - Tłuszcz
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
14:45Os 12238Pociąg
14:49 Piaseczno - 14:55 Zalesie Górne - 15:00 Ustanówek - 15:04 Czachówek Górny - 15:06 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 15:12 Sułkowice - 15:16 Chynów - 15:21 Krężel - 15:26 Michalczew - 15:31 Gośniewice - 15:36 Warka - Warka - 15:44 Grabów Nad Pilicą - 15:57 Strzyżyna - 16:06 Dobieszyn - 16:14 Kruszyna - 16:19 Wola Bierwiecka - 16:22 Bartodzieje - 16:35 Lesiów - 16:48 Radomsko - Radomsko
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-23.9.2013
Koleje Mazowieckie
14:45Os 12238Pociąg
14:49 Piaseczno - 14:55 Zalesie Górne - 15:00 Ustanówek - 15:04 Czachówek Górny - 15:06 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 15:11 Sułkowice - 15:15 Chynów - 15:20 Krężel - 15:25 Michalczew - 15:29 Gośniewice - 15:34 Warka - Warka - 15:42 Grabów Nad Pilicą - 15:48 Strzyżyna - 15:57 Dobieszyn - 16:05 Kruszyna - 16:09 Wola Bierwiecka - 16:13 Bartodzieje - 16:19 Lesiów - 16:42 Radomsko - Radomsko
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 24.9.2013-19.10.2013
Koleje Mazowieckie
15:01Os 21244Pociąg
15:12 Warszawa Służewiec - 15:15 Warszawa Żwirki I Wigury - 15:17 Warszawa Rakowiec - 15:25 Warszawa Zachodnia - 15:30 Warszawa - Warszawa Centralna - 15:42 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Mazowieckie
15:17Os 130Pociąg
15:22 Piaseczno - 15:27 Zalesie Górne - 15:32 Ustanówek - 15:36 Czachówek Górny - 15:39 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 15:53 Czachówek Wschodni - 16:06 Góra Kalwaria - Góra Kalwaria
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
15:43Os 21246Pociąg
15:46 Warszawa Jeziorki - 15:49 Warszawa Dawidy - 15:54 Warszawa Okęcie - 15:57 Warszawa Służewiec - 15:59 Warszawa Żwirki I Wigury - 16:01 Warszawa Rakowiec - 16:04 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 16:09 Warszawa Zachodnia - 16:13 Warszawa Ochota - 16:15 Warszawa Śródmieście - 16:18 Warszawa Powiśle - 16:22 Warszawa Stadion - 16:24 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
15:47Os 12240Pociąg
15:51 Piaseczno - 15:57 Zalesie Górne - 16:02 Ustanówek - 16:06 Czachówek Górny - 16:08 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 16:14 Sułkowice - 16:19 Chynów - 16:24 Krężel - 16:29 Michalczew - 16:34 Gośniewice - 16:39 Warka - Warka - 16:49 Grabów Nad Pilicą - 16:56 Strzyżyna - 17:07 Dobieszyn - 17:15 Kruszyna - 17:19 Wola Bierwiecka - 17:23 Bartodzieje - 17:29 Lesiów - 17:42 Radomsko - Radomsko
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
16:18Os 146Pociąg
16:22 Piaseczno - 16:27 Zalesie Górne - 16:32 Ustanówek - 16:40 Czachówek Wschodni - 16:53 Góra Kalwaria - Góra Kalwaria
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Mazowieckie
16:31Os 12242 RADOMIAKPociąg
16:37 Piaseczno - 16:43 Zalesie Górne - 16:52 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 17:18 Warka - Warka - 17:42 Dobieszyn - 18:15 Radomsko - Radomsko
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (7)
Koleje Mazowieckie
16:46Os 21248Pociąg
16:50 Warszawa Jeziorki - 16:53 Warszawa Dawidy - 16:58 Warszawa Okęcie - 17:01 Warszawa Służewiec - 17:03 Warszawa Żwirki I Wigury - 17:05 Warszawa Rakowiec - 17:08 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 17:13 Warszawa Zachodnia - 17:17 Warszawa Ochota - 17:19 Warszawa Śródmieście - 17:22 Warszawa Powiśle - 17:26 Warszawa Stadion - 17:28 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-23.9.2013
Koleje Mazowieckie
16:47Os 12244 12200Pociąg
16:51 Piaseczno - 16:57 Zalesie Górne - 17:03 Ustanówek - 17:07 Czachówek Górny - 17:09 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 17:16 Sułkowice - 17:20 Chynów - 17:25 Krężel - 17:30 Michalczew - 17:35 Gośniewice - 17:40 Warka - Warka - 17:49 Grabów Nad Pilicą - 17:56 Strzyżyna - 18:05 Dobieszyn - 18:13 Kruszyna - 18:23 Wola Bierwiecka - 18:26 Bartodzieje - 18:33 Lesiów - 18:46 Radomsko - Radomsko
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
16:54Os 21248Pociąg
16:57 Warszawa Jeziorki - 17:00 Warszawa Dawidy - 17:05 Warszawa Okęcie - 17:07 Warszawa Służewiec - 17:10 Warszawa Żwirki I Wigury - 17:12 Warszawa Rakowiec - 17:15 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 17:20 Warszawa Zachodnia - 17:24 Warszawa Ochota - 17:27 Warszawa Śródmieście - 17:30 Warszawa Powiśle - 17:33 Warszawa Stadion - 17:36 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 24.9.2013-19.10.2013
Koleje Mazowieckie
17:14Os 132Pociąg
17:18 Piaseczno - 17:24 Zalesie Górne - 17:29 Ustanówek - 17:33 Czachówek Górny - 17:35 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 17:49 Czachówek Wschodni - 18:02 Góra Kalwaria - Góra Kalwaria
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
17:16Os 9144Pociąg
17:19 Warszawa Jeziorki - 17:23 Warszawa Dawidy - 17:28 Warszawa Okęcie - 17:30 Warszawa Służewiec - 17:33 Warszawa Żwirki I Wigury - 17:35 Warszawa Rakowiec - 17:38 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 17:43 Warszawa Zachodnia - 17:47 Warszawa Ochota - 17:49 Warszawa Śródmieście - 17:52 Warszawa Powiśle - 17:56 Warszawa Stadion - 17:58 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
17:30Os 12246Pociąg
17:35 Piaseczno - 17:40 Zalesie Górne - 17:49 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 18:13 Warka - Warka - 18:36 Dobieszyn - 19:10 Radomsko - Radomsko
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (7)
Koleje Mazowieckie
17:45Os 12248Pociąg
17:49 Piaseczno - 17:54 Zalesie Górne - 17:59 Ustanówek - 18:03 Czachówek Górny - 18:05 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 18:12 Sułkowice - 18:16 Chynów - 18:21 Krężel - 18:26 Michalczew - 18:31 Gośniewice - 18:36 Warka - Warka - 18:44 Grabów Nad Pilicą - 18:51 Strzyżyna - 19:00 Dobieszyn - 19:09 Kruszyna - 19:14 Wola Bierwiecka - 19:18 Bartodzieje - 19:25 Lesiów - 19:38 Radomsko - Radomsko
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
18:01Os 21250Pociąg
18:05 Warszawa Jeziorki - 18:08 Warszawa Dawidy - 18:13 Warszawa Okęcie - 18:16 Warszawa Służewiec - 18:18 Warszawa Żwirki I Wigury - 18:20 Warszawa Rakowiec - 18:23 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 18:28 Warszawa Zachodnia - 18:34 Warszawa Ochota - 18:36 Warszawa Śródmieście - 18:39 Warszawa Powiśle - 18:43 Warszawa Stadion - 18:45 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 24.9.2013-19.10.2013
Koleje Mazowieckie
18:01Os 21250Pociąg
18:05 Warszawa Jeziorki - 18:08 Warszawa Dawidy - 18:13 Warszawa Okęcie - 18:16 Warszawa Służewiec - 18:18 Warszawa Żwirki I Wigury - 18:20 Warszawa Rakowiec - 18:23 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 18:28 Warszawa Zachodnia - 18:34 Warszawa Ochota - 18:36 Warszawa Śródmieście - 18:39 Warszawa Powiśle - 18:43 Warszawa Stadion - 18:45 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 23.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Mazowieckie
18:01Os 21250Pociąg
18:05 Warszawa Jeziorki - 18:08 Warszawa Dawidy - 18:13 Warszawa Okęcie - 18:16 Warszawa Służewiec - 18:18 Warszawa Żwirki I Wigury - 18:20 Warszawa Rakowiec - 18:23 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 18:28 Warszawa Zachodnia - 18:34 Warszawa Ochota - 18:36 Warszawa Śródmieście - 18:39 Warszawa Powiśle - 18:43 Warszawa Stadion - 18:45 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-23.9.2013
Koleje Mazowieckie
18:01Os 21250Pociąg
18:05 Warszawa Jeziorki - 18:08 Warszawa Dawidy - 18:13 Warszawa Okęcie - 18:16 Warszawa Służewiec - 18:18 Warszawa Żwirki I Wigury - 18:20 Warszawa Rakowiec - 18:23 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 18:28 Warszawa Zachodnia - 18:34 Warszawa Ochota - 18:36 Warszawa Śródmieście - 18:39 Warszawa Powiśle - 18:43 Warszawa Stadion - 18:45 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 24.9.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Mazowieckie
18:18Os 134Pociąg
18:22 Piaseczno - 18:28 Zalesie Górne - 18:33 Ustanówek - 18:37 Czachówek Górny - 18:39 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 18:53 Czachówek Wschodni - 19:06 Góra Kalwaria - Góra Kalwaria
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Mazowieckie
18:31Os 10730Pociąg
18:34 Warszawa Jeziorki - 18:38 Warszawa Dawidy - 18:43 Warszawa Okęcie - 18:45 Warszawa Służewiec - 18:48 Warszawa Żwirki I Wigury - 18:50 Warszawa Rakowiec - 18:53 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 18:58 Warszawa Zachodnia - 19:05 Warszawa Ochota - 19:08 Warszawa Śródmieście - 19:11 Warszawa Powiśle - 19:14 Warszawa Stadion - 19:17 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 19:26 Warszawa Rembertów - 19:36 Zielonka Bankowa - 19:41 Zielonka - 19:44 Kobyłka Ossów - 19:47 Kobyłka - 19:51 Wołomin - 19:54 Wołomin Słoneczna - 19:57 Zagościniec - 20:00 Dobczyn - 20:04 Klembów - 20:09 Jasienica Mazowiecka - 20:13 Tłuszcz - Tłuszcz
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Mazowieckie
18:45Os 12440Pociąg
18:49 Piaseczno - 18:54 Zalesie Górne - 18:59 Ustanówek - 19:03 Czachówek Górny - 19:05 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 19:12 Sułkowice - 19:16 Chynów - 19:21 Krężel - 19:26 Michalczew - 19:31 Gośniewice - 19:36 Warka - Warka - 19:45 Grabów Nad Pilicą - 19:58 Strzyżyna - 20:07 Dobieszyn - 20:16 Kruszyna - 20:21 Wola Bierwiecka - 20:25 Bartodzieje - 20:31 Lesiów - 20:45 Radomsko - Radomsko - 20:52 Radom Południowy - 20:56 Rożki - 21:01 Ruda Wielka - 21:04 Wola Lipieniecka - 21:09 Jastrząb - 21:12 Gąsawy Plebańskie - 21:16 Szydłowiec - 21:22 Lipowe Pole - 21:28 Skarżysko-Kamienna - Skarżysko-Kamienna
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
19:03Os 21252Pociąg
19:07 Warszawa Jeziorki - 19:10 Warszawa Dawidy - 19:15 Warszawa Okęcie - 19:18 Warszawa Służewiec - 19:20 Warszawa Żwirki I Wigury - 19:22 Warszawa Rakowiec - 19:25 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 19:30 Warszawa Zachodnia - 19:35 Warszawa Ochota - 19:38 Warszawa Śródmieście - 19:41 Warszawa Powiśle - 19:44 Warszawa Stadion - 19:47 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
19:29Os 9148Pociąg
19:32 Warszawa Jeziorki - 19:36 Warszawa Dawidy - 19:41 Warszawa Okęcie - 19:44 Warszawa Służewiec - 19:47 Warszawa Żwirki I Wigury - 19:49 Warszawa Rakowiec - 19:53 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 19:58 Warszawa Zachodnia - 20:05 Warszawa Ochota - 20:08 Warszawa Śródmieście - 20:11 Warszawa Powiśle - 20:14 Warszawa Stadion - 20:17 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
19:46Os 12250Pociąg
19:50 Piaseczno - 19:56 Zalesie Górne - 20:01 Ustanówek - 20:05 Czachówek Górny - 20:07 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 20:14 Sułkowice - 20:18 Chynów - 20:23 Krężel - 20:28 Michalczew - 20:33 Gośniewice - 20:37 Warka - Warka - 20:46 Grabów Nad Pilicą - 20:53 Strzyżyna - 21:07 Dobieszyn - 21:15 Kruszyna - 21:20 Wola Bierwiecka - 21:23 Bartodzieje - 21:30 Lesiów - 21:43 Radomsko - Radomsko
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
20:00Os 21254Pociąg
20:03 Warszawa Jeziorki - 20:07 Warszawa Dawidy - 20:12 Warszawa Okęcie - 20:14 Warszawa Służewiec - 20:17 Warszawa Żwirki I Wigury - 20:20 Warszawa Rakowiec - 20:23 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 20:28 Warszawa Zachodnia - 20:32 Warszawa Ochota - 20:34 Warszawa Śródmieście - 20:37 Warszawa Powiśle - 20:41 Warszawa Stadion - 20:43 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
20:16Os 9170Pociąg
20:20 Warszawa Jeziorki - 20:23 Warszawa Dawidy - 20:28 Warszawa Okęcie - 20:31 Warszawa Służewiec - 20:33 Warszawa Żwirki I Wigury - 20:35 Warszawa Rakowiec - 20:39 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 20:44 Warszawa Zachodnia - 20:50 Warszawa Ochota - 20:53 Warszawa Śródmieście - 20:56 Warszawa Powiśle - 20:59 Warszawa Stadion - 21:02 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Mazowieckie
20:17Os 136Pociąg
20:21 Piaseczno - 20:27 Zalesie Górne - 20:31 Ustanówek - 20:35 Czachówek Górny - 20:38 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 20:52 Czachówek Wschodni - 21:05 Góra Kalwaria - Góra Kalwaria
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
20:38Os 21208Pociąg
20:47 Warszawa Służewiec - 20:50 Warszawa Żwirki I Wigury - 20:52 Warszawa Rakowiec - 20:58 Warszawa Zachodnia - 21:05 Warszawa - Warszawa Centralna - 21:17 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (7)
Koleje Mazowieckie
20:45Os 12622Pociąg
20:49 Piaseczno - 20:54 Zalesie Górne - 20:59 Ustanówek - 21:03 Czachówek Górny - 21:05 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 21:12 Sułkowice - 21:16 Chynów - 21:21 Krężel - 21:25 Michalczew - 21:30 Gośniewice - 21:35 Warka - Warka - 21:43 Grabów Nad Pilicą - 21:50 Strzyżyna - 21:59 Dobieszyn - 22:07 Kruszyna - 22:12 Wola Bierwiecka - 22:15 Bartodzieje - 22:22 Lesiów - 22:40 Radomsko - Radomsko
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Mazowieckie
21:01Os 9150Pociąg
21:05 Warszawa Jeziorki - 21:08 Warszawa Dawidy - 21:13 Warszawa Okęcie - 21:16 Warszawa Służewiec - 21:18 Warszawa Żwirki I Wigury - 21:20 Warszawa Rakowiec - 21:23 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 21:28 Warszawa Zachodnia - 21:32 Warszawa Ochota - 21:34 Warszawa Śródmieście - 21:37 Warszawa Powiśle - 21:41 Warszawa Stadion - 21:43 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
Koleje Mazowieckie
21:47Os 12254Pociąg
21:51 Piaseczno - 21:57 Zalesie Górne - 22:02 Ustanówek - 22:06 Czachówek Górny - 22:08 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 22:13 Sułkowice - 22:17 Chynów - 22:22 Krężel - 22:27 Michalczew - 22:32 Gośniewice - 22:36 Warka - Warka - 22:45 Grabów Nad Pilicą - 22:52 Strzyżyna - 23:01 Dobieszyn - 23:09 Kruszyna - 23:13 Wola Bierwiecka - 23:17 Bartodzieje - 23:23 Lesiów - 23:37 Radomsko - Radomsko
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
22:01Os 21258Pociąg
22:05 Warszawa Jeziorki - 22:08 Warszawa Dawidy - 22:13 Warszawa Okęcie - 22:16 Warszawa Służewiec - 22:18 Warszawa Żwirki I Wigury - 22:20 Warszawa Rakowiec - 22:23 Warszawa Aleje Jerozolimskie - 22:28 Warszawa Zachodnia - 22:32 Warszawa Ochota - 22:34 Warszawa Śródmieście - 22:37 Warszawa Powiśle - 22:41 Warszawa Stadion - 22:43 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
22:49Os 12256Pociąg
22:53 Piaseczno - 22:58 Zalesie Górne - 23:03 Ustanówek - 23:07 Czachówek Górny - 23:09 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 23:16 Sułkowice - 23:20 Chynów - 23:25 Krężel - 23:29 Michalczew - 23:34 Gośniewice - 23:39 Warka - Warka - 23:47 Grabów Nad Pilicą - 23:54 Strzyżyna - 00:03 Dobieszyn - 00:11 Kruszyna - 00:16 Wola Bierwiecka - 00:19 Bartodzieje - 00:26 Lesiów - 00:40 Radomsko - Radomsko
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
22:49Os 12257Pociąg
22:53 Piaseczno - 22:58 Zalesie Górne - 23:03 Ustanówek - 23:07 Czachówek Górny - 23:09 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 23:16 Sułkowice - 23:20 Chynów - 23:25 Krężel - 23:29 Michalczew - 23:34 Gośniewice - 23:39 Warka - Warka - 23:47 Grabów Nad Pilicą - 23:54 Strzyżyna - 00:03 Dobieszyn - 00:11 Kruszyna - 00:16 Wola Bierwiecka - 00:19 Bartodzieje - 00:26 Lesiów - 00:40 Radomsko - Radomsko
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
Koleje Mazowieckie
23:48Os 12325Pociąg
23:52 Piaseczno - 23:57 Zalesie Górne - 00:02 Ustanówek - 00:06 Czachówek Górny - 00:08 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 00:15 Sułkowice - 00:19 Chynów - 00:24 Krężel - 00:28 Michalczew - 00:33 Gośniewice - 00:38 Warka - Warka
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (7)
Koleje Mazowieckie
23:48Os 12324Pociąg
23:52 Piaseczno - 23:57 Zalesie Górne - 00:02 Ustanówek - 00:06 Czachówek Górny - 00:08 Czachówek Południowy - Czachówek Południowy - 00:15 Sułkowice - 00:19 Chynów - 00:24 Krężel - 00:28 Michalczew - 00:33 Gośniewice - 00:38 Warka - Warka
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (7)
Koleje Mazowieckie

Wydrukowano ze strony:
2006 - 2013 © rozjazdy.pl