Internetowy rozkład jazdy
Wyszukiwanie połączeń      Przystanki i dworce
Przystanek:
Pokaż odjazdy       Pokaż przyjazdy
[drukuj rozkład jazdy]
Wydrukowano ze strony:
Interaktywny rozkład jazdyInteraktywny rozkład jazdy
Gdańsk - GDAŃSK GŁÓWNY
DWORZEC KOLEJOWY
Godzina odjazduNazwa liniiŚrodek transportuWyjazd do...Przewoźnik
00:08TLK 35106 NORWIDPociąg
00:20 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 00:27 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 00:32 Sopot - SOPOT - 00:48 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-18.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
04:09R 2020Pociąg
04:18 Gdańsk Orunia - 04:27 Pruszcz Gdański - 04:34 Pszczółki - 04:43 Tczew - 04:50 Czarlin - 04:56 Subkowy - 05:02 Pelplin - 05:07 Kulice Tczewskie - 05:11 Morzeszczyn - 05:14 Majewo - 05:19 Smętowo - 05:25 Twarda Góra - 05:35 Warlubie - 05:46 Laskowice Pomorskie - 06:27 Terespol Pomorski - 06:33 Parlin - 06:38 Pruszcz Pomorski - 06:45 Kotomierz - 06:52 Maksymilianowo - 06:58 Rynkowo Wiadukt - 07:03 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 2.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6); 14.10.2013-19.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
04:09R 2020Pociąg
04:18 Gdańsk Orunia - 04:27 Pruszcz Gdański - 04:34 Pszczółki - 04:43 Tczew - 04:50 Czarlin - 04:56 Subkowy - 05:02 Pelplin - 05:07 Kulice Tczewskie - 05:11 Morzeszczyn - 05:14 Majewo - 05:19 Smętowo - 05:25 Twarda Góra - 05:35 Warlubie - 05:46 Laskowice Pomorskie - 06:37 Terespol Pomorski - 06:43 Parlin - 06:48 Pruszcz Pomorski - 06:54 Kotomierz - 07:01 Maksymilianowo - 07:07 Rynkowo Wiadukt - 07:12 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 3.10.2013 do 12.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
04:46R 70140 MOTŁAWAPociąg
05:19 Gdańsk Orunia - 05:27 Pruszcz Gdański - 05:35 Pszczółki - 05:44 Tczew - 05:59 Szymankowo - 06:11 Malbork - 06:54 Mikołajki Pomorskie - 07:05 Prabuty - 07:19 Susz - 07:25 Redaki - 07:34 Ząbrowo - 07:43 Iława Miasto - 07:49 Iława Główna - 08:19 Ostróda - 08:28 Stare Jabłonki - 08:47 Olsztyn Zachodni - 08:52 Olsztyn - Olsztyn Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.9.2013 do 19.10.2013) (6), (7)
PKP Przewozy Regionalne
04:47R 20121Pociąg
04:53 Gdańsk Wrzeszcz - 04:58 Gdańsk Oliwa - 05:02 Sopot - 05:09 Gdynia Orłowo - 05:17 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
04:56TLK 38202 USTRONIEPociąg
05:08 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 05:15 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 05:22 Sopot - SOPOT - 05:38 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 06:15 Wejherowo - WEJHEROWO - 06:45 Lębork - LĘBORK - 07:33 Słupsk - SŁUPSK - 07:55 Sławno - 08:34 Koszalin - 09:05 Ustronie Morskie - 09:22 Kołobrzeg - KOŁOBRZEG
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 19.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
04:57TLK 38202 USTRONIEPociąg
05:08 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 05:14 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 05:20 Sopot - SOPOT - 05:38 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 06:15 Wejherowo - WEJHEROWO - 06:45 Lębork - LĘBORK - 07:33 Słupsk - SŁUPSK - 07:55 Sławno - 08:33 Koszalin - 09:02 Ustronie Morskie - 09:18 Kołobrzeg - KOŁOBRZEG
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 6.10.2013-18.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
04:57TLK 38202 USTRONIEPociąg
05:08 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 05:14 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 05:20 Sopot - SOPOT - 05:38 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 06:15 Wejherowo - WEJHEROWO - 06:45 Lębork - LĘBORK - 07:33 Słupsk - SŁUPSK - 07:55 Sławno - 08:33 Koszalin - 09:02 Ustronie Morskie - 09:18 Kołobrzeg - KOŁOBRZEG
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-8.9.2013; 13.9.2013-5.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
04:57TLK 38202 USTRONIEPociąg
05:08 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 05:14 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 05:20 Sopot - SOPOT - 05:38 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 06:15 Wejherowo - WEJHEROWO - 06:45 Lębork - LĘBORK - 07:33 Słupsk - SŁUPSK
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 9.9.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
04:57TLK 38202 USTRONIEPociąg
05:08 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 05:14 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 05:20 Sopot - SOPOT - 05:38 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 06:15 Wejherowo - WEJHEROWO - 06:45 Lębork - LĘBORK - 07:33 Słupsk - SŁUPSK - 08:13 Sławno - 08:51 Koszalin - 09:29 Ustronie Morskie - 09:53 Kołobrzeg - KOŁOBRZEG
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 10.9.2013-12.9.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
04:58TLK 51102 KASZUBPociąg
05:27 Tczew - TCZEW - 06:45 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 08:55 Kutno - Kutno - 10:00 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 10:06 Warszawa - Warszawa Centralna - 10:18 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Intercity
05:06R 70140 MOTŁAWAPociąg
05:19 Gdańsk Orunia - 05:27 Pruszcz Gdański - 05:35 Pszczółki - 05:44 Tczew - 05:59 Szymankowo - 06:11 Malbork - 06:54 Mikołajki Pomorskie - 07:05 Prabuty - 07:19 Susz - 07:25 Redaki - 07:34 Ząbrowo - 07:43 Iława Miasto - 07:49 Iława Główna - 08:19 Ostróda - 08:28 Stare Jabłonki - 08:47 Olsztyn Zachodni - 08:52 Olsztyn - Olsztyn Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
05:11R 6021Pociąg
05:18 Gdańsk Wrzeszcz - 05:24 Gdańsk Oliwa - 05:28 Sopot - 05:35 Gdynia Orłowo - 05:43 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
05:20TLK 56102 POMORZANINPociąg
05:51 Tczew - TCZEW - 06:41 Laskowice Pomorskie - 07:20 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 07:55 Inowrocław - 08:19 Mogilno - 08:40 Gniezno - 09:21 Poznań - Poznań Główny - 10:21 Kościan - 10:43 Leszno - LESZNO - 11:06 Rawicz - 11:19 Żmigród - 11:38 Oborniki Śląskie - 12:12 Wrocław - Wrocław Mikołajów - 12:20 Wrocław - WROCŁAW GŁÓWNY
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Intercity
05:28R 91436Pociąg
06:20 Pruszcz Gdański - 06:23 Cieplewo - 06:26 Różyny - 06:29 Skowarcz - 06:32 Pszczółki - 06:35 Miłobądz - 06:43 Tczew - 07:08 Lisewo - 07:14 Szymankowo - 07:18 Stogi Malborskie - 07:22 Malbork Kałdowo - 07:28 Malbork - 07:33 Królewo Malborskie - 07:38 Stare Pole - 07:42 Fiszewo - 07:46 Gronowo Elbląskie - 07:55 Elbląg
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.9.2013 do 19.10.2013) (6), (7)
PKP Przewozy Regionalne
05:40R 91436Pociąg
06:20 Pruszcz Gdański - 06:23 Cieplewo - 06:26 Różyny - 06:29 Skowarcz - 06:32 Pszczółki - 06:35 Miłobądz - 06:43 Tczew - 07:08 Lisewo - 07:14 Szymankowo - 07:18 Stogi Malborskie - 07:22 Malbork Kałdowo - 07:28 Malbork - 07:33 Królewo Malborskie - 07:38 Stare Pole - 07:42 Fiszewo - 07:46 Gronowo Elbląskie - 07:55 Elbląg
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
05:53R 6023Pociąg
06:00 Gdańsk Wrzeszcz - 06:05 Gdańsk Oliwa - 06:09 Sopot - 06:16 Gdynia Orłowo - 06:24 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 06:40 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
06:00TLK 45200 POGORIAPociąg
06:22 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 06:28 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 06:33 Sopot - SOPOT - 06:50 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 8.9.2013 do 22.9.2013) (7); 6.10.2013; 13.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
06:00TLK 45200 POGORIAPociąg
06:22 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 06:28 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 06:33 Sopot - SOPOT - 06:50 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 18.9.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
06:00TLK 45200 POGORIAPociąg
06:22 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 06:28 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 06:33 Sopot - SOPOT - 06:50 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 29.9.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
06:00TLK 45200 POGORIAPociąg
06:22 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 06:28 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 06:33 Sopot - SOPOT - 06:50 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 17.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6); 19.9.2013-21.9.2013; 23.9.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
06:00TLK 45200 POGORIAPociąg
06:22 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 06:28 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 06:33 Sopot - SOPOT - 06:50 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 24.9.2013 do 5.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6) Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
06:04TLK 45200 POGORIAPociąg
06:16 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 06:22 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 06:29 Sopot - SOPOT - 06:46 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 19.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
06:06R 20123Pociąg
06:12 Gdańsk Wrzeszcz - 06:18 Gdańsk Oliwa - 06:24 Sopot - 06:30 Gdynia Orłowo - 06:37 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 06:48 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
06:13TLK 53106 NORWIDPociąg
06:48 Tczew - TCZEW - 07:11 Malbork - 08:02 Prabuty - 08:51 Iława Główna - 09:49 Działdowo - 10:10 Mława - 10:43 Ciechanów - 11:14 Nasielsk - 11:26 Nowy Dwór Mazowiecki - Modlin - 11:31 Nowy Dwór Mazowiecki - 11:42 Legionowo - 12:00 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 12:20 Warszawa - Warszawa Centralna - 12:44 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 14:43 Włoszczowa Północ - 15:34 Miechów - 16:22 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 11.9.2013) (1), (2), (3), (5), (6), (7); 12.9.2013-29.9.2013; 4.10.2013-12.10.2013
PKP Intercity
06:13TLK 53106 NORWIDPociąg
06:48 Tczew - TCZEW - 07:11 Malbork - 08:02 Prabuty - 08:51 Iława Główna - 09:49 Działdowo - 10:10 Mława - 10:43 Ciechanów - 11:14 Nasielsk - 11:26 Nowy Dwór Mazowiecki - Modlin - 11:31 Nowy Dwór Mazowiecki - 11:42 Legionowo - 12:00 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 12:20 Warszawa - Warszawa Centralna - 12:44 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 14:43 Włoszczowa Północ - 15:34 Miechów - 16:31 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 5.9.2013; 30.9.2013-3.10.2013; 13.10.2013-18.10.2013
PKP Intercity
06:15R 10021Pociąg
06:22 Gdańsk Wrzeszcz - 06:28 Gdańsk Oliwa - 06:34 Sopot - 06:40 Gdynia Orłowo - 06:48 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 06:58 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
06:28R 6025Pociąg
06:35 Gdańsk Wrzeszcz - 06:41 Gdańsk Oliwa - 06:57 Sopot - 07:03 Gdynia Orłowo - 07:11 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 07:25 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
06:32TLK 65201 ROZEWIEPociąg
06:44 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 06:51 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 06:58 Sopot - SOPOT - 07:14 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 19.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
06:32TLK 61200 KARKONOSZEPociąg
06:44 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 06:51 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 06:58 Sopot - SOPOT - 07:14 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 19.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
06:51R 20125Pociąg
06:59 Gdańsk Wrzeszcz - 07:05 Gdańsk Oliwa - 07:09 Sopot - 07:16 Gdynia Orłowo - 07:24 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 07:35 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
07:10R 91424Pociąg
07:22 Gdańsk Wrzeszcz - 07:28 Gdańsk Oliwa - 07:34 Sopot - 07:41 Gdynia Orłowo - 07:48 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 07:58 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
07:13TLK 53102 STOCZNIOWIECPociąg
07:47 Tczew - TCZEW - 08:13 Tczew - TCZEW - 08:34 Malbork - 08:57 Elbląg - 09:16 Pasłęk - 09:44 Morąg - 10:23 Olsztyn - Olsztyn Zachodni - 10:28 Olsztyn - Olsztyn Główny - 11:35 Korsze - 12:11 Kętrzyn - 12:41 Giżycko - GIŻYCKO - 13:33 Ełk - EŁK - 14:04 Grajewo - 14:32 Mońki - 14:52 Knyszyn - 15:10 Białystok Starosielce - 15:19 Białystok - Białystok - 15:50 Łapy - 16:11 Szepietowo - 16:24 Czyżew - 16:41 Małkinia - 17:23 Tłuszcz - 18:16 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 18:26 Warszawa - Warszawa Centralna - 18:44 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 20:25 Koluszki - 20:58 Piotrków Trybunalski - 21:43 Radomsko - Radomsko - 22:24 CZĘSTOCHOWA - 22:56 Myszków - 23:07 Zawiercie - 23:24 DĄBROWA GÓRNICZA - 23:33 Sosnowiec Główny
Dni kursowania:
PKP Intercity
07:13TLK 53102 STOCZNIOWIECPociąg
07:47 Tczew - TCZEW - 08:13 Tczew - TCZEW - 08:34 Malbork - 08:57 Elbląg - 09:16 Pasłęk - 09:44 Morąg - 10:23 Olsztyn - Olsztyn Zachodni - 10:28 Olsztyn - Olsztyn Główny - 11:35 Korsze - 12:11 Kętrzyn - 12:41 Giżycko - GIŻYCKO - 13:33 Ełk - EŁK - 14:04 Grajewo - 14:32 Mońki - 14:52 Knyszyn - 15:10 Białystok Starosielce - 15:19 Białystok - Białystok - 15:50 Łapy - 16:11 Szepietowo - 16:24 Czyżew - 16:41 Małkinia - 17:23 Tłuszcz - 18:16 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 18:26 Warszawa - Warszawa Centralna - 18:44 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 20:25 Koluszki - 20:58 Piotrków Trybunalski - 21:43 Radomsko - Radomsko - 22:32 CZĘSTOCHOWA - 22:56 Myszków - 23:07 Zawiercie - 23:24 DĄBROWA GÓRNICZA - 23:33 Sosnowiec Główny
Dni kursowania:
PKP Intercity
07:13TLK 53102 STOCZNIOWIECPociąg
07:47 Tczew - TCZEW - 08:49 Laskowice Pomorskie - 09:27 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 09:55 Bydgoszcz - Bydgoszcz Leśna - 10:03 Bydgoszcz - Bydgoszcz Wschód - 10:18 Solec Kujawski - 10:52 Toruń - TORUŃ GŁÓWNY - 11:17 Aleksandrów Kujawski - 11:42 Włocławek - 12:28 Kutno - Kutno - 13:03 Łęczyca - 13:42 Zgierz - 13:56 Łódź Żabieniec - 14:02 Łódź - ŁÓDŹ KALISKA - 14:15 Łódź Chojny - 15:16 Piotrków Trybunalski - 15:49 Radomsko - Radomsko - 16:37 CZĘSTOCHOWA - 17:54 Koniecpol - 18:39 Miechów - 19:23 Kraków - Kraków Główny - 19:35 Kraków - KRAKÓW PŁASZÓW
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 12.10.2013-19.10.2013
PKP Intercity
07:13TLK 53102 STOCZNIOWIECPociąg
07:47 Tczew - TCZEW - 08:49 Laskowice Pomorskie - 09:27 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 09:55 Bydgoszcz - Bydgoszcz Leśna - 10:03 Bydgoszcz - Bydgoszcz Wschód - 10:21 Solec Kujawski - 10:57 Toruń - TORUŃ GŁÓWNY - 11:17 Aleksandrów Kujawski - 11:46 Włocławek - 12:28 Kutno - Kutno - 13:03 Łęczyca - 13:42 Zgierz - 13:56 Łódź Żabieniec - 14:02 Łódź - ŁÓDŹ KALISKA - 14:15 Łódź Chojny - 15:16 Piotrków Trybunalski - 15:49 Radomsko - Radomsko - 16:37 CZĘSTOCHOWA - 17:54 Koniecpol - 18:39 Miechów - 19:15 Kraków - Kraków Główny - 19:27 Kraków - KRAKÓW PŁASZÓW
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-11.10.2013
PKP Intercity
07:47R 2022Pociąg
07:58 Gdańsk Orunia - 08:01 Gdańsk Lipce - 08:08 Pruszcz Gdański - 08:11 Cieplewo - 08:14 Różyny - 08:18 Skowarcz - 08:21 Pszczółki - 08:25 Miłobądz - 08:32 Tczew - 08:38 Czarlin - 08:44 Subkowy - 08:51 Pelplin - 08:56 Kulice Tczewskie - 09:00 Morzeszczyn - 09:04 Majewo - 09:10 Smętowo - 09:16 Twarda Góra - 09:24 Warlubie - 09:36 Laskowice Pomorskie - 10:00 Terespol Pomorski - 10:07 Parlin - 10:13 Pruszcz Pomorski - 10:19 Kotomierz - 10:27 Maksymilianowo - 10:34 Rynkowo Wiadukt - 10:39 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 26.9.2013-19.10.2013
PKP Przewozy Regionalne
07:47R 2022Pociąg
07:58 Gdańsk Orunia - 08:01 Gdańsk Lipce - 08:08 Pruszcz Gdański - 08:11 Cieplewo - 08:14 Różyny - 08:18 Skowarcz - 08:21 Pszczółki - 08:25 Miłobądz - 08:32 Tczew - 08:38 Czarlin - 08:44 Subkowy - 08:51 Pelplin - 08:56 Kulice Tczewskie - 09:00 Morzeszczyn - 09:04 Majewo - 09:10 Smętowo - 09:16 Twarda Góra - 09:39 Warlubie - 09:51 Laskowice Pomorskie - 10:00 Terespol Pomorski - 10:07 Parlin - 10:13 Pruszcz Pomorski - 10:19 Kotomierz - 10:27 Maksymilianowo - 10:34 Rynkowo Wiadukt - 10:39 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-25.9.2013
PKP Przewozy Regionalne
07:50R 20127Pociąg
07:57 Gdańsk Wrzeszcz - 08:03 Gdańsk Oliwa - 08:07 Sopot - 08:14 Gdynia Orłowo - 08:22 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 08:41 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
07:50R 6027Pociąg
07:57 Gdańsk Wrzeszcz - 08:03 Gdańsk Oliwa - 08:07 Sopot - 08:14 Gdynia Orłowo - 08:22 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 08:41 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 8.9.2013 do 13.10.2013) (7)
PKP Przewozy Regionalne
08:25R 2021Pociąg
08:33 Gdańsk Wrzeszcz - 08:39 Gdańsk Oliwa - 08:43 Sopot - 08:50 Gdynia Orłowo - 08:58 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 09:09 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
08:36R 6031Pociąg
08:44 Gdańsk Wrzeszcz - 08:49 Gdańsk Oliwa - 08:55 Sopot - 09:02 Gdynia Orłowo - 09:11 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 09:21 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
08:56R 91438Pociąg
09:15 Gdańsk Orunia - 09:18 Gdańsk Lipce - 09:26 Pruszcz Gdański - 09:32 Cieplewo - 09:35 Różyny - 09:39 Skowarcz - 09:41 Pszczółki - 09:45 Miłobądz - 09:53 Tczew - 10:08 Lisewo - 10:14 Szymankowo - 10:18 Stogi Malborskie - 10:22 Malbork Kałdowo - 10:28 Malbork - 10:33 Królewo Malborskie - 10:38 Stare Pole - 10:41 Fiszewo - 10:45 Gronowo Elbląskie - 10:55 Elbląg
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.9.2013 do 19.10.2013) (6), (7)
PKP Przewozy Regionalne
08:57TLK 61200 KARKONOSZEPociąg
09:26 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 09:32 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 09:37 Sopot - SOPOT - 09:53 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 5.9.2013-10.9.2013; 22.9.2013-2.10.2013; (Rozkład ważny od 4.10.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (5), (6), (7) Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
08:57TLK 61200 KARKONOSZEPociąg
09:26 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 09:32 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 09:37 Sopot - SOPOT - 09:53 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-4.9.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
08:57TLK 65201 ROZEWIEPociąg
09:26 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 09:32 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 09:37 Sopot - SOPOT - 09:53 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 5.9.2013-10.9.2013; 22.9.2013-18.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
08:57TLK 65201 ROZEWIEPociąg
09:26 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 09:32 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 09:37 Sopot - SOPOT - 09:53 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-4.9.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
08:57TLK 61200 KARKONOSZEPociąg
09:26 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 09:32 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 09:37 Sopot - SOPOT - 09:53 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 11.9.2013-21.9.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
08:57TLK 65201 ROZEWIEPociąg
09:26 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 09:32 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 09:37 Sopot - SOPOT - 09:53 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 11.9.2013-21.9.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
08:57TLK 61200 KARKONOSZEPociąg
09:26 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 09:32 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 09:37 Sopot - SOPOT - 09:53 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 3.10.2013 do 17.10.2013) (4) Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
09:05TLK 58101 ŻUŁAWYPociąg
09:17 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 09:23 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 09:28 Sopot - SOPOT - 09:44 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 10:18 Wejherowo - WEJHEROWO - 10:42 Lębork - LĘBORK - 11:16 Słupsk - SŁUPSK - 11:38 Sławno - 12:03 Koszalin - 12:21 Białogard - 12:43 Świdwin - 12:57 Łobez - 13:08 Runowo Pomorskie - 13:21 Chociwel - 13:49 Stargard Szczeciński - Stargard Szczeciński - 14:06 Szczecin Dąbie - 14:22 Szczecin - SZCZECIN GŁÓWNY
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-9.9.2013; (Rozkład ważny od 14.9.2013 do 23.9.2013) (1), (5), (6), (7); 24.9.2013-19.10.2013
PKP Intercity
09:05TLK 58101 ŻUŁAWYPociąg
09:17 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 09:23 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 09:28 Sopot - SOPOT - 09:44 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 10:18 Wejherowo - WEJHEROWO - 10:42 Lębork - LĘBORK - 11:16 Słupsk - SŁUPSK - 11:38 Sławno - 12:03 Koszalin - 12:21 Białogard - 12:43 Świdwin - 12:57 Łobez - 13:27 Runowo Pomorskie - 13:48 Chociwel - 14:15 Stargard Szczeciński - Stargard Szczeciński - 14:36 Szczecin Dąbie - 14:51 Szczecin - SZCZECIN GŁÓWNY
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 17.9.2013-19.9.2013
PKP Intercity
09:05TLK 58101 ŻUŁAWYPociąg
09:17 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 09:23 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 09:28 Sopot - SOPOT - 09:44 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 10:18 Wejherowo - WEJHEROWO - 10:42 Lębork - LĘBORK - 11:16 Słupsk - SŁUPSK - 11:57 Sławno - 12:38 Koszalin - 12:56 Białogard - 13:18 Świdwin - 13:32 Łobez - 13:43 Runowo Pomorskie - 13:56 Chociwel - 14:19 Stargard Szczeciński - Stargard Szczeciński - 14:36 Szczecin Dąbie - 14:51 Szczecin - SZCZECIN GŁÓWNY
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 10.9.2013-13.9.2013
PKP Intercity
09:09R 91438Pociąg
09:15 Gdańsk Orunia - 09:18 Gdańsk Lipce - 09:26 Pruszcz Gdański - 09:32 Cieplewo - 09:35 Różyny - 09:39 Skowarcz - 09:41 Pszczółki - 09:45 Miłobądz - 09:53 Tczew - 10:08 Lisewo - 10:14 Szymankowo - 10:18 Stogi Malborskie - 10:22 Malbork Kałdowo - 10:28 Malbork - 10:33 Królewo Malborskie - 10:38 Stare Pole - 10:41 Fiszewo - 10:45 Gronowo Elbląskie - 10:55 Elbląg
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
09:42TLK 57102 BACHUSPociągPKP Intercity
09:42TLK 57102 BACHUSPociąg
10:19 Tczew - TCZEW - 11:08 Laskowice Pomorskie - 11:46 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 12:34 Inowrocław - 13:00 Mogilno - 13:21 Gniezno - 13:53 Poznań - Poznań Główny - 14:30 Buk - 14:38 Opalenica - 14:51 Nowy Tomyśl - 15:03 Zbąszyń - Zbąszyń - 15:10 Zbąszynek - Zbąszynek - 15:19 Babimost - 15:33 Sulechów - 16:05 Zielona Góra - ZIELONA GÓRA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-5.9.2013
PKP Intercity
09:42TLK 57102 BACHUSPociąg
10:19 Tczew - TCZEW - 11:08 Laskowice Pomorskie - 11:46 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 12:34 Inowrocław - 13:00 Mogilno - 13:21 Gniezno - 13:53 Poznań - Poznań Główny - 14:30 Buk - 14:38 Opalenica - 14:51 Nowy Tomyśl - 15:03 Zbąszyń - Zbąszyń - 15:10 Zbąszynek - Zbąszynek - 15:19 Babimost - 15:33 Sulechów - 15:59 Zielona Góra - ZIELONA GÓRA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 6.9.2013-19.10.2013
PKP Intercity
09:42TLK 57102 BACHUSPociągPKP Intercity
09:45R 77428 TURPociąg
09:52 Gdańsk Wrzeszcz - 09:58 Gdańsk Oliwa - 10:03 Sopot - 10:10 Gdynia Orłowo - 10:18 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (6), (7)
PKP Przewozy Regionalne
10:00R 55297Pociąg
10:08 Gdańsk Wrzeszcz - 10:14 Gdańsk Oliwa - 10:18 Sopot - 10:25 Gdynia Orłowo - 10:33 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
10:20R 2024Pociąg
10:47 Gdańsk Orunia - 10:56 Pruszcz Gdański - 11:04 Pszczółki - 11:14 Tczew - 11:22 Czarlin - 11:28 Subkowy - 11:35 Pelplin - 11:40 Kulice Tczewskie - 11:44 Morzeszczyn - 11:48 Majewo - 11:54 Smętowo - 12:00 Twarda Góra - 12:10 Warlubie - 12:23 Laskowice Pomorskie - 12:38 Terespol Pomorski - 12:49 Parlin - 12:55 Pruszcz Pomorski - 13:02 Kotomierz - 13:09 Maksymilianowo - 13:16 Rynkowo Wiadukt - 13:21 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.9.2013 do 19.10.2013) (6), (7)
PKP Przewozy Regionalne
10:24TLK 31202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
10:35 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 10:42 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 10:49 Sopot - SOPOT - 11:04 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 19.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
10:24TLK 35202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
10:35 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 10:42 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 10:49 Sopot - SOPOT - 11:04 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 19.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
10:26R 2024Pociąg
10:47 Gdańsk Orunia - 10:56 Pruszcz Gdański - 11:04 Pszczółki - 11:14 Tczew - 11:22 Czarlin - 11:28 Subkowy - 11:35 Pelplin - 11:40 Kulice Tczewskie - 11:44 Morzeszczyn - 11:48 Majewo - 11:54 Smętowo - 12:00 Twarda Góra - 12:10 Warlubie - 12:23 Laskowice Pomorskie - 12:38 Terespol Pomorski - 12:49 Parlin - 12:55 Pruszcz Pomorski - 13:02 Kotomierz - 13:09 Maksymilianowo - 13:16 Rynkowo Wiadukt - 13:21 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
10:34TLK 35202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
10:47 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 10:54 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 11:00 Sopot - SOPOT - 11:17 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 13.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (7); (Rozkład ważny od 14.9.2013 do 22.9.2013) (6), (7); 23.9.2013-29.9.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
10:34TLK 31202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
10:47 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 10:54 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 11:00 Sopot - SOPOT - 11:17 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 13.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (7); 14.9.2013-18.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
10:34TLK 35202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
10:47 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 10:54 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 11:00 Sopot - SOPOT - 11:17 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 16.9.2013-20.9.2013; 30.9.2013-4.10.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
10:47TLK 15100 NEPTUNPociąg
10:57 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 11:03 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 11:08 Sopot - SOPOT - 11:24 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Intercity
11:08TLK 85102 GRYFPociąg
11:41 Tczew - TCZEW - 12:03 Malbork - 12:26 Elbląg - 12:44 Pasłęk - 13:11 Morąg - 13:58 Olsztyn - Olsztyn Zachodni - 14:03 Olsztyn - Olsztyn Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-9.9.2013; (Rozkład ważny od 14.9.2013 do 24.9.2013) (1), (2), (5), (6), (7); 25.9.2013-19.10.2013
PKP Intercity
11:08TLK 85102 GRYFPociąg
11:41 Tczew - TCZEW - 12:03 Malbork - 12:26 Elbląg - 12:44 Pasłęk - 13:11 Morąg - 13:58 Olsztyn - Olsztyn Zachodni - 14:03 Olsztyn - Olsztyn Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 18.9.2013-19.9.2013
PKP Intercity
11:08TLK 85102 GRYFPociąg
11:41 Tczew - TCZEW - 12:03 Malbork - 12:26 Elbląg - 12:44 Pasłęk - 13:11 Morąg - 13:58 Olsztyn - Olsztyn Zachodni - 14:03 Olsztyn - Olsztyn Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 11.9.2013-13.9.2013
PKP Intercity
11:08TLK 85102 GRYFPociąg
11:41 Tczew - TCZEW - 12:03 Malbork - 12:26 Elbląg - 12:44 Pasłęk - 13:11 Morąg - 13:58 Olsztyn - Olsztyn Zachodni - 14:03 Olsztyn - Olsztyn Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 10.9.2013
PKP Intercity
11:23R 70120 ŁYNAPociąg
11:32 Gdańsk Wrzeszcz - 11:38 Gdańsk Oliwa - 11:43 Sopot - 11:58 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (5), (6), (7)
PKP Przewozy Regionalne
11:23R 70120 ŁYNAPociąg
11:32 Gdańsk Wrzeszcz - 11:38 Gdańsk Oliwa - 11:43 Sopot - 11:58 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 3.9.2013 do 17.10.2013) (2), (3), (4)
PKP Przewozy Regionalne
11:40R 91440Pociąg
11:52 Gdańsk Orunia - 12:00 Pruszcz Gdański - 12:08 Pszczółki - 12:18 Tczew - 12:22 Lisewo - 12:29 Szymankowo - 12:33 Stogi Malborskie - 12:37 Malbork Kałdowo - 12:43 Malbork - 12:48 Królewo Malborskie - 12:53 Stare Pole - 12:57 Fiszewo - 13:01 Gronowo Elbląskie - 13:11 Elbląg
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
11:44R 20129Pociąg
11:58 Gdańsk Wrzeszcz - 12:04 Gdańsk Oliwa - 12:09 Sopot - 12:16 Gdynia Orłowo - 12:24 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 12:43 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
11:46R 91440Pociąg
11:52 Gdańsk Orunia - 12:00 Pruszcz Gdański - 12:08 Pszczółki - 12:18 Tczew - 12:22 Lisewo - 12:29 Szymankowo - 12:33 Stogi Malborskie - 12:37 Malbork Kałdowo - 12:43 Malbork - 12:48 Królewo Malborskie - 12:53 Stare Pole - 12:57 Fiszewo - 13:01 Gronowo Elbląskie - 13:11 Elbląg
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
11:50TLK 54100 DOKERPociągPKP Intercity
11:50TLK 54100 DOKERPociąg
12:30 Tczew - TCZEW - 13:23 Laskowice Pomorskie - 14:01 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 14:47 Inowrocław - 16:39 Kutno - Kutno - 17:15 Łęczyca - 18:00 Zgierz - 18:18 Łódź Żabieniec - 18:25 Łódź - ŁÓDŹ KALISKA - 18:43 Łódź Chojny - 19:40 Piotrków Trybunalski - 20:09 Radomsko - Radomsko - 20:54 CZĘSTOCHOWA - 21:20 Myszków - 21:31 Zawiercie - 21:48 DĄBROWA GÓRNICZA - 21:57 Sosnowiec Główny - 22:08 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 14.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6); 15.9.2013-19.10.2013
PKP Intercity
11:50TLK 54100 DOKERPociąg
12:30 Tczew - TCZEW - 13:23 Laskowice Pomorskie - 14:01 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 14:47 Inowrocław - 16:39 Kutno - Kutno - 17:15 Łęczyca - 18:00 Zgierz - 18:18 Łódź Żabieniec - 18:25 Łódź - ŁÓDŹ KALISKA - 18:43 Łódź Chojny - 19:40 Piotrków Trybunalski - 20:09 Radomsko - Radomsko - 20:54 CZĘSTOCHOWA - 21:20 Myszków - 21:31 Zawiercie - 22:07 DĄBROWA GÓRNICZA - 22:16 Sosnowiec Główny - 22:27 KATOWICE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 8.9.2013
PKP Intercity
11:50TLK 54100 DOKERPociągPKP Intercity
11:57TLK 31202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
12:24 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 12:30 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 12:40 Sopot - SOPOT - 12:57 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 7.9.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
11:57TLK 35202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
12:24 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 12:30 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 12:40 Sopot - SOPOT - 12:57 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 7.9.2013 Uwaga! Dni kursowania według daty wyjazdu (dzień wcześniej)
PKP Intercity
12:14R 2026Pociąg
12:22 Gdańsk Orunia - 12:25 Gdańsk Lipce - 12:32 Pruszcz Gdański - 12:35 Cieplewo - 12:38 Różyny - 12:41 Skowarcz - 12:44 Pszczółki - 12:48 Miłobądz - 12:55 Tczew - 13:11 Czarlin - 13:16 Subkowy - 13:22 Pelplin - 13:27 Kulice Tczewskie - 13:31 Morzeszczyn - 13:35 Majewo - 13:40 Smętowo - 13:47 Twarda Góra - 13:56 Warlubie - 14:08 Laskowice Pomorskie - 14:28 Terespol Pomorski - 14:34 Parlin - 14:39 Pruszcz Pomorski - 14:45 Kotomierz - 14:53 Maksymilianowo - 14:59 Rynkowo Wiadukt - 15:05 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
12:53R 91426Pociąg
13:02 Gdańsk Wrzeszcz - 13:08 Gdańsk Oliwa - 13:17 Sopot - 13:24 Gdynia Orłowo - 13:32 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 13:41 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
12:54R 70142 ŁYNAPociąg
13:01 Gdańsk Orunia - 13:10 Pruszcz Gdański - 13:18 Pszczółki - 13:28 Tczew - 13:38 Szymankowo - 13:50 Malbork - 14:14 Mleczewo - 14:26 Mikołajki Pomorskie - 14:31 Gdakowo - 14:39 Prabuty - 14:54 Susz - 15:19 Iława Miasto - 15:26 Iława Główna - 16:02 Samborowo - 16:10 Ostróda - 16:18 Stare Jabłonki - 16:37 Olsztyn Zachodni - 16:42 Olsztyn - Olsztyn Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
13:20R 6020Pociąg
13:49 Gdańsk Orunia - 13:58 Pruszcz Gdański - 14:01 Cieplewo - 14:05 Różyny - 14:08 Skowarcz - 14:11 Pszczółki - 14:15 Miłobądz - 14:22 Tczew - 14:35 Lisewo - 14:41 Szymankowo - 14:46 Stogi Malborskie - 14:50 Malbork Kałdowo - 14:56 Malbork
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.9.2013 do 19.10.2013) (6), (7)
PKP Przewozy Regionalne
13:30TLK 18105 RYBAKPociąg
13:42 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 13:48 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 13:53 Sopot - SOPOT - 14:09 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 14:45 Wejherowo - WEJHEROWO - 15:12 Lębork - LĘBORK - 15:48 Słupsk - SŁUPSK - 16:28 Sławno - 17:05 Koszalin - 17:27 Białogard - 17:56 Świdwin - 18:12 Łobez - 18:29 Runowo Pomorskie - 18:42 Chociwel - 19:05 Stargard Szczeciński - Stargard Szczeciński - 19:23 Szczecin Dąbie - 19:41 Szczecin - SZCZECIN GŁÓWNY
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 10.9.2013-13.9.2013
PKP Intercity
13:30TLK 18105 RYBAKPociąg
13:42 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 13:48 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 13:53 Sopot - SOPOT - 14:09 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 14:45 Wejherowo - WEJHEROWO - 15:12 Lębork - LĘBORK - 15:48 Słupsk - SŁUPSK - 16:12 Sławno - 16:46 Koszalin - 17:05 Białogard - 17:29 Świdwin - 17:50 Łobez - 18:20 Runowo Pomorskie - 18:42 Chociwel - 19:05 Stargard Szczeciński - Stargard Szczeciński - 19:23 Szczecin Dąbie - 19:41 Szczecin - SZCZECIN GŁÓWNY
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 17.9.2013-18.9.2013
PKP Intercity
13:30TLK 18105 RYBAKPociąg
13:42 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 13:48 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 13:53 Sopot - SOPOT - 14:09 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 14:45 Wejherowo - WEJHEROWO - 15:12 Lębork - LĘBORK - 15:48 Słupsk - SŁUPSK - 16:12 Sławno - 16:46 Koszalin - 17:05 Białogard - 17:29 Świdwin - 17:50 Łobez - 18:15 Runowo Pomorskie - 18:29 Chociwel - 18:53 Stargard Szczeciński - Stargard Szczeciński - 19:10 Szczecin Dąbie - 19:32 Szczecin - SZCZECIN GŁÓWNY
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 19.9.2013
PKP Intercity
13:30TLK 18105 RYBAKPociąg
13:42 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 13:48 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 13:53 Sopot - SOPOT - 14:09 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 14:45 Wejherowo - WEJHEROWO - 15:12 Lębork - LĘBORK - 15:48 Słupsk - SŁUPSK - 16:12 Sławno - 16:46 Koszalin - 17:05 Białogard - 17:29 Świdwin - 17:45 Łobez - 17:57 Runowo Pomorskie - 18:11 Chociwel - 18:35 Stargard Szczeciński - Stargard Szczeciński - 18:52 Szczecin Dąbie - 19:09 Szczecin - SZCZECIN GŁÓWNY
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-9.9.2013; (Rozkład ważny od 14.9.2013 do 23.9.2013) (1), (5), (6), (7); 24.9.2013-19.10.2013
PKP Intercity
13:32TLK 83108 POBRZEŻEPociąg
14:06 Tczew - TCZEW - 14:29 Malbork - 15:20 Prabuty - 16:09 Iława Główna - 17:07 Działdowo - 17:34 Mława - 18:00 Ciechanów - 18:31 Nasielsk - 18:43 Nowy Dwór Mazowiecki - Modlin - 18:48 Nowy Dwór Mazowiecki - 18:59 Legionowo - 19:15 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 19:40 Warszawa - Warszawa Centralna - 19:59 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 21:55 Włoszczowa Północ - 22:42 Miechów - 23:20 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 10.9.2013-13.9.2013
PKP Intercity
13:32TLK 83108 POBRZEŻEPociąg
14:06 Tczew - TCZEW - 14:29 Malbork - 15:20 Prabuty - 16:09 Iława Główna - 17:07 Działdowo - 17:34 Mława - 18:00 Ciechanów - 18:31 Nasielsk - 18:43 Nowy Dwór Mazowiecki - Modlin - 18:48 Nowy Dwór Mazowiecki - 18:59 Legionowo - 19:15 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 19:40 Warszawa - Warszawa Centralna - 19:59 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 21:55 Włoszczowa Północ - 22:42 Miechów - 23:20 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-9.9.2013; 14.9.2013-11.10.2013
PKP Intercity
13:32TLK 83108 POBRZEŻEPociąg
14:06 Tczew - TCZEW - 14:29 Malbork - 15:20 Prabuty - 16:09 Iława Główna - 17:07 Działdowo - 17:34 Mława - 18:00 Ciechanów - 18:31 Nasielsk - 18:43 Nowy Dwór Mazowiecki - Modlin - 18:48 Nowy Dwór Mazowiecki - 18:59 Legionowo - 19:15 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 19:40 Warszawa - Warszawa Centralna - 19:59 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 21:55 Włoszczowa Północ - 22:42 Miechów - 23:27 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 12.10.2013-19.10.2013
PKP Intercity
13:39R 6020Pociąg
13:49 Gdańsk Orunia - 13:58 Pruszcz Gdański - 14:01 Cieplewo - 14:05 Różyny - 14:08 Skowarcz - 14:11 Pszczółki - 14:15 Miłobądz - 14:22 Tczew - 14:35 Lisewo - 14:41 Szymankowo - 14:46 Stogi Malborskie - 14:50 Malbork Kałdowo - 14:56 Malbork
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
14:22TLK 65101 MIESZKOPociąg
14:31 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 14:38 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 14:44 Sopot - SOPOT - 14:58 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Intercity
14:30TLK 38108 POBRZEŻEPociąg
14:41 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 14:47 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 14:52 Sopot - SOPOT - 15:08 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 15:47 Wejherowo - WEJHEROWO - 16:17 Lębork - LĘBORK - 16:58 Słupsk - SŁUPSK - 17:41 Sławno - 18:23 Koszalin - 19:10 Ustronie Morskie - 19:38 Kołobrzeg - KOŁOBRZEG
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 10.9.2013-13.9.2013
PKP Intercity
14:30TLK 38108 POBRZEŻEPociąg
14:41 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 14:47 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 14:52 Sopot - SOPOT - 15:08 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 15:47 Wejherowo - WEJHEROWO - 16:17 Lębork - LĘBORK - 16:58 Słupsk - SŁUPSK - 17:17 Sławno - 17:50 Koszalin - 18:20 Ustronie Morskie - 18:37 Kołobrzeg - KOŁOBRZEG
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-9.9.2013; 14.9.2013-19.10.2013
PKP Intercity
14:31TLK 51116 ARTUSPociąg
15:14 Tczew - TCZEW - 16:36 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 18:50 Kutno - Kutno - 19:59 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 20:05 Warszawa - Warszawa Centralna - 20:17 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Intercity
14:36R 2025Pociąg
14:42 Gdańsk Wrzeszcz - 14:48 Gdańsk Oliwa - 14:54 Sopot - 15:01 Gdynia Orłowo - 15:08 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 15:18 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
14:53R 55290Pociąg
15:00 Gdańsk Orunia - 15:09 Pruszcz Gdański - 15:17 Pszczółki - 15:26 Tczew - 15:36 Czarlin - 15:42 Subkowy - 15:49 Pelplin - 15:54 Kulice Tczewskie - 15:58 Morzeszczyn - 16:02 Majewo - 16:08 Smętowo - 16:15 Twarda Góra - 16:24 Warlubie - 16:37 Laskowice Pomorskie - 16:49 Terespol Pomorski - 16:55 Parlin - 17:00 Pruszcz Pomorski - 17:07 Kotomierz - 17:14 Maksymilianowo - 17:21 Rynkowo Wiadukt - 17:25 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
15:01R 6022Pociąg
15:08 Gdańsk Orunia - 15:17 Pruszcz Gdański - 15:25 Pszczółki - 15:35 Tczew - 15:39 Lisewo - 15:46 Szymankowo - 15:50 Stogi Malborskie - 15:54 Malbork Kałdowo - 16:00 Malbork
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 8.9.2013 do 13.10.2013) (7)
PKP Przewozy Regionalne
15:01R 6022Pociąg
15:08 Gdańsk Orunia - 15:17 Pruszcz Gdański - 15:25 Pszczółki - 15:35 Tczew - 15:39 Lisewo - 15:46 Szymankowo - 15:50 Stogi Malborskie - 15:54 Malbork Kałdowo - 16:00 Malbork - 16:05 Królewo Malborskie - 16:11 Stare Pole - 16:14 Fiszewo - 16:19 Gronowo Elbląskie - 16:28 Elbląg
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
15:10R 10032Pociąg
15:23 Gdańsk Orunia - 15:26 Gdańsk Lipce - 15:33 Pruszcz Gdański - 15:36 Cieplewo - 15:40 Różyny - 15:44 Skowarcz - 15:46 Pszczółki - 15:50 Miłobądz - 15:58 Tczew
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
15:31TLK 81104 RYBAKPociąg
16:05 Tczew - TCZEW - 16:27 Malbork - 16:50 Elbląg - 17:09 Pasłęk - 17:42 Morąg - 18:21 Olsztyn - Olsztyn Zachodni - 18:26 Olsztyn - Olsztyn Główny - 19:30 Korsze - 20:08 Kętrzyn - 20:43 Giżycko - GIŻYCKO - 21:34 Ełk - EŁK - 22:02 Grajewo - 22:30 Mońki - 22:42 Knyszyn - 23:00 Białystok Starosielce - 23:10 Białystok - Białystok
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 17.9.2013-19.9.2013
PKP Intercity
15:31TLK 81104 RYBAKPociąg
16:05 Tczew - TCZEW - 16:27 Malbork - 16:50 Elbląg - 17:09 Pasłęk - 17:42 Morąg - 18:21 Olsztyn - Olsztyn Zachodni - 18:26 Olsztyn - Olsztyn Główny - 19:30 Korsze - 20:08 Kętrzyn - 20:43 Giżycko - GIŻYCKO - 21:34 Ełk - EŁK - 22:02 Grajewo - 22:30 Mońki - 22:42 Knyszyn - 23:00 Białystok Starosielce - 23:10 Białystok - Białystok
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 10.9.2013-13.9.2013
PKP Intercity
15:31TLK 81104 RYBAKPociąg
16:05 Tczew - TCZEW - 16:27 Malbork - 16:50 Elbląg - 17:09 Pasłęk - 17:42 Morąg - 18:21 Olsztyn - Olsztyn Zachodni - 18:26 Olsztyn - Olsztyn Główny - 19:30 Korsze - 20:08 Kętrzyn - 20:43 Giżycko - GIŻYCKO - 21:34 Ełk - EŁK - 22:02 Grajewo - 22:30 Mońki - 22:42 Knyszyn - 23:00 Białystok Starosielce - 23:10 Białystok - Białystok
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-9.9.2013; (Rozkład ważny od 14.9.2013 do 23.9.2013) (1), (5), (6), (7); 24.9.2013-19.10.2013
PKP Intercity
15:43R 20124Pociąg
15:50 Gdańsk Orunia - 15:59 Pruszcz Gdański - 16:07 Pszczółki - 16:18 Tczew - 16:29 Czarlin - 16:35 Subkowy - 16:41 Pelplin - 16:46 Kulice Tczewskie - 16:51 Morzeszczyn - 16:55 Majewo - 17:01 Smętowo - 17:20 Twarda Góra - 17:29 Warlubie - 17:41 Laskowice Pomorskie
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (7)
PKP Przewozy Regionalne
15:52R 6024Pociąg
15:59 Gdańsk Orunia - 16:02 Gdańsk Lipce - 16:09 Pruszcz Gdański - 16:12 Cieplewo - 16:16 Różyny - 16:20 Skowarcz - 16:22 Pszczółki - 16:26 Miłobądz - 16:34 Tczew - 16:41 Lisewo - 16:48 Szymankowo - 16:52 Stogi Malborskie - 16:56 Malbork Kałdowo - 17:03 Malbork
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
16:10TLK 56100 MIESZKOPociąg
16:44 Tczew - TCZEW - 17:33 Laskowice Pomorskie - 18:26 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 19:00 Inowrocław - 19:24 Mogilno - 19:45 Gniezno - 20:16 Poznań - Poznań Główny - 21:26 Kościan - 21:48 Leszno - LESZNO - 22:11 Rawicz - 22:25 Żmigród - 22:47 Oborniki Śląskie - 23:18 Wrocław - Wrocław Mikołajów - 23:25 Wrocław - WROCŁAW GŁÓWNY
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Intercity
16:20R 91442Pociąg
16:27 Gdańsk Orunia - 16:30 Gdańsk Lipce - 16:37 Pruszcz Gdański - 16:40 Cieplewo - 16:43 Różyny - 16:46 Skowarcz - 16:49 Pszczółki - 16:53 Miłobądz - 17:00 Tczew - 17:10 Lisewo - 17:17 Szymankowo - 17:21 Stogi Malborskie - 17:25 Malbork Kałdowo - 17:31 Malbork - 17:36 Królewo Malborskie - 17:41 Stare Pole - 17:45 Fiszewo - 17:49 Gronowo Elbląskie - 17:58 Elbląg
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
16:20R 91442Pociąg
16:27 Gdańsk Orunia - 16:30 Gdańsk Lipce - 16:37 Pruszcz Gdański - 16:40 Cieplewo - 16:43 Różyny - 16:46 Skowarcz - 16:49 Pszczółki - 16:53 Miłobądz - 17:00 Tczew - 17:10 Lisewo - 17:17 Szymankowo - 17:21 Stogi Malborskie - 17:25 Malbork Kałdowo - 17:31 Malbork - 17:47 Królewo Malborskie - 17:52 Stare Pole - 17:56 Fiszewo - 18:00 Gronowo Elbląskie - 18:09 Elbląg
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.9.2013 do 19.10.2013) (6), (7)
PKP Przewozy Regionalne
16:28R 2030Pociąg
16:34 Gdańsk Orunia - 16:43 Pruszcz Gdański - 16:55 Pszczółki - 17:05 Tczew - 17:12 Czarlin - 17:18 Subkowy - 17:25 Pelplin - 17:30 Kulice Tczewskie - 17:34 Morzeszczyn - 17:38 Majewo - 17:44 Smętowo - 17:50 Twarda Góra - 18:00 Warlubie - 18:12 Laskowice Pomorskie - 18:51 Terespol Pomorski - 18:57 Parlin - 19:03 Pruszcz Pomorski - 19:10 Kotomierz - 19:17 Maksymilianowo - 19:24 Rynkowo Wiadukt - 19:29 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
16:28R 2030Pociąg
16:34 Gdańsk Orunia - 16:43 Pruszcz Gdański - 16:55 Pszczółki - 17:05 Tczew - 17:12 Czarlin - 17:18 Subkowy - 17:25 Pelplin - 17:30 Kulice Tczewskie - 17:34 Morzeszczyn - 17:38 Majewo - 17:44 Smętowo - 17:50 Twarda Góra - 18:00 Warlubie - 18:12 Laskowice Pomorskie - 18:51 Terespol Pomorski - 18:57 Parlin - 19:03 Pruszcz Pomorski - 19:10 Kotomierz - 19:17 Maksymilianowo - 19:24 Rynkowo Wiadukt - 19:29 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.9.2013 do 19.10.2013) (6), (7)
PKP Przewozy Regionalne
16:38R 91428Pociąg
16:48 Gdańsk Wrzeszcz - 16:54 Gdańsk Oliwa - 17:11 Sopot - 17:18 Gdynia Orłowo - 17:26 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 18:02 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
17:00TLK 45100 DOKERPociąg
17:10 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 17:16 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 17:22 Sopot - SOPOT - 17:38 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-6.9.2013; 9.9.2013
PKP Intercity
17:00TLK 45100 DOKERPociąg
17:10 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 17:16 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 17:22 Sopot - SOPOT - 17:38 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 10.9.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Intercity
17:01R 6026Pociąg
17:14 Gdańsk Orunia - 17:23 Pruszcz Gdański - 17:31 Pszczółki - 17:41 Tczew - 17:45 Lisewo - 17:52 Szymankowo - 17:56 Stogi Malborskie - 18:00 Malbork Kałdowo - 18:06 Malbork
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
17:03TLK 58103 GRYFPociąg
17:11 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 17:17 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 17:23 Sopot - SOPOT - 17:39 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 18:11 Wejherowo - WEJHEROWO - 18:38 Lębork - LĘBORK - 19:11 Słupsk - SŁUPSK - 19:34 Sławno - 20:00 Koszalin - 20:20 Białogard - 20:44 Świdwin - 20:58 Łobez - 21:10 Runowo Pomorskie - 21:23 Chociwel - 21:47 Stargard Szczeciński - Stargard Szczeciński - 22:10 Szczecin Dąbie - 22:29 Szczecin - SZCZECIN GŁÓWNY
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 7.9.2013 do 19.10.2013) (6), (7)
PKP Intercity
17:06TLK 58103 GRYFPociąg
17:13 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 17:19 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 17:25 Sopot - SOPOT - 17:39 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 18:11 Wejherowo - WEJHEROWO - 18:38 Lębork - LĘBORK - 19:11 Słupsk - SŁUPSK - 19:34 Sławno - 20:00 Koszalin - 20:20 Białogard - 20:44 Świdwin - 20:58 Łobez - 21:28 Runowo Pomorskie - 21:50 Chociwel - 22:14 Stargard Szczeciński - Stargard Szczeciński - 22:33 Szczecin Dąbie - 22:49 Szczecin - SZCZECIN GŁÓWNY
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 17.9.2013-18.9.2013
PKP Intercity
17:06TLK 58103 GRYFPociąg
17:13 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 17:19 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 17:25 Sopot - SOPOT - 17:39 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 18:11 Wejherowo - WEJHEROWO - 18:38 Lębork - LĘBORK - 19:11 Słupsk - SŁUPSK - 19:51 Sławno - 20:25 Koszalin - 20:42 Białogard - 21:03 Świdwin - 21:17 Łobez - 21:28 Runowo Pomorskie - 21:41 Chociwel - 22:05 Stargard Szczeciński - Stargard Szczeciński - 22:33 Szczecin Dąbie - 22:49 Szczecin - SZCZECIN GŁÓWNY
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 10.9.2013-12.9.2013
PKP Intercity
17:06TLK 58103 GRYFPociąg
17:13 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 17:19 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 17:25 Sopot - SOPOT - 17:39 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 18:11 Wejherowo - WEJHEROWO - 18:38 Lębork - LĘBORK - 19:11 Słupsk - SŁUPSK - 19:34 Sławno - 20:00 Koszalin - 20:20 Białogard - 20:44 Świdwin - 20:58 Łobez - 21:10 Runowo Pomorskie - 21:23 Chociwel - 21:47 Stargard Szczeciński - Stargard Szczeciński - 22:10 Szczecin Dąbie - 22:29 Szczecin - SZCZECIN GŁÓWNY
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-6.9.2013; 9.9.2013; 16.9.2013; 19.9.2013-20.9.2013
PKP Intercity
17:06TLK 58103 GRYFPociąg
17:13 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 17:19 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 17:25 Sopot - SOPOT - 17:39 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 18:11 Wejherowo - WEJHEROWO - 18:38 Lębork - LĘBORK - 19:11 Słupsk - SŁUPSK - 19:34 Sławno - 20:11 Koszalin - 20:30 Białogard - 20:53 Świdwin - 21:08 Łobez - 21:20 Runowo Pomorskie - 21:33 Chociwel - 21:57 Stargard Szczeciński - Stargard Szczeciński - 22:16 Szczecin Dąbie - 22:32 Szczecin - SZCZECIN GŁÓWNY
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 13.9.2013
PKP Intercity
17:18R 20423Pociąg
17:31 Gdańsk Wrzeszcz - 17:37 Gdańsk Oliwa - 17:44 Sopot - 17:50 Gdynia Orłowo - 17:58 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
17:23TLK 51100 NEPTUNPociąg
17:53 Tczew - TCZEW - 19:12 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 21:23 Kutno - Kutno - 22:29 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 22:35 Warszawa - Warszawa Centralna - 22:47 Warszawa - Warszawa Wschodnia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Intercity
17:32R 6028Pociąg
17:39 Gdańsk Orunia - 17:42 Gdańsk Lipce - 17:49 Pruszcz Gdański - 17:52 Cieplewo - 17:56 Różyny - 18:00 Skowarcz - 18:03 Pszczółki - 18:07 Miłobądz - 18:14 Tczew - 18:19 Lisewo - 18:25 Szymankowo - 18:30 Stogi Malborskie - 18:34 Malbork Kałdowo - 18:40 Malbork
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
18:15R 6030Pociąg
18:24 Gdańsk Orunia - 18:33 Pruszcz Gdański - 18:41 Pszczółki - 18:51 Tczew - 19:00 Lisewo - 19:06 Szymankowo - 19:11 Stogi Malborskie - 19:15 Malbork Kałdowo - 19:21 Malbork
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (6)
PKP Przewozy Regionalne
18:15R 91430Pociąg
18:28 Gdańsk Wrzeszcz - 18:34 Gdańsk Oliwa - 18:40 Sopot - 18:47 Gdynia Orłowo - 18:55 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 19:04 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
18:24TLK 57100 BAŁTYKPociąg
18:59 Tczew - TCZEW - 19:51 Laskowice Pomorskie - 20:31 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 21:06 Inowrocław - 21:30 Mogilno - 21:51 Gniezno - 22:30 Poznań - Poznań Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 11.10.2013; 13.10.2013
PKP Intercity
18:24TLK 57100 BAŁTYKPociąg
18:59 Tczew - TCZEW - 19:51 Laskowice Pomorskie - 20:31 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 21:06 Inowrocław - 21:30 Mogilno - 21:51 Gniezno - 22:23 Poznań - Poznań Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-10.10.2013; 12.10.2013; 14.10.2013-19.10.2013
PKP Intercity
18:28R 2027Pociąg
18:41 Gdańsk Wrzeszcz - 18:47 Gdańsk Oliwa - 18:54 Sopot - 19:01 Gdynia Orłowo - 19:09 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
18:33R 20126Pociąg
18:42 Gdańsk Orunia - 18:51 Pruszcz Gdański - 18:59 Pszczółki - 19:09 Tczew - 19:29 Czarlin - 19:35 Subkowy - 19:42 Pelplin - 19:47 Kulice Tczewskie - 19:51 Morzeszczyn - 19:55 Majewo - 20:01 Smętowo - 20:07 Twarda Góra - 20:17 Warlubie - 20:30 Laskowice Pomorskie
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5), (7)
PKP Przewozy Regionalne
19:11TLK 53202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
19:52 Tczew - TCZEW - 20:25 Malbork - 21:30 Prabuty - 22:23 Iława Główna - 23:25 Działdowo - 23:48 Mława - 00:16 Ciechanów - 00:50 Nasielsk - 01:06 Nowy Dwór Mazowiecki - 01:18 Legionowo - 01:36 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 01:56 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 03:20 Dęblin - Dęblin - 04:04 Radom - 04:36 Skarżysko-Kamienna - Skarżysko-Kamienna - 05:17 Kielce - KIELCE - 07:39 Tarnobrzeg - 08:05 Stalowa Wola Rozwadów - 08:10 Stalowa Wola Centrum - 08:20 Nisko - 08:33 Rudnik Nad Sanem - 08:53 Nowa Sarzyna - 09:02 Leżajsk - 09:33 Przeworsk - 09:45 Jarosław - 10:22 Przemyśl Zasanie
Dni kursowania:
PKP Intercity
19:11TLK 53202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
19:52 Tczew - TCZEW - 20:25 Malbork - 21:30 Prabuty - 22:23 Iława Główna - 23:25 Działdowo - 23:48 Mława - 00:16 Ciechanów - 00:50 Nasielsk - 01:06 Nowy Dwór Mazowiecki - 01:18 Legionowo - 01:36 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 02:00 Warszawa - Warszawa Centralna - 02:10 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 03:51 Koluszki - 04:25 Piotrków Trybunalski - 04:54 Radomsko - Radomsko - 05:43 CZĘSTOCHOWA - 06:50 Koniecpol - 07:34 Miechów - 08:21 Kraków - Kraków Główny - 08:38 Kraków - KRAKÓW PŁASZÓW - 12:00 Zakopane - ZAKOPANE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 15.9.2013-19.9.2013; 29.9.2013-3.10.2013
PKP Intercity
19:11TLK 53202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
19:52 Tczew - TCZEW - 20:25 Malbork - 21:30 Prabuty - 22:23 Iława Główna - 23:25 Działdowo - 23:48 Mława - 00:16 Ciechanów - 00:50 Nasielsk - 01:06 Nowy Dwór Mazowiecki - 01:18 Legionowo - 01:37 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 01:56 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 03:20 Dęblin - Dęblin - 04:04 Radom - 04:36 Skarżysko-Kamienna - Skarżysko-Kamienna - 05:36 Kielce - KIELCE - 07:57 Tarnobrzeg - 08:34 Stalowa Wola Rozwadów - 08:39 Stalowa Wola Centrum - 08:48 Nisko - 09:01 Rudnik Nad Sanem - 09:21 Nowa Sarzyna - 09:30 Leżajsk - 10:01 Przeworsk - 10:13 Jarosław - 10:50 Przemyśl Zasanie
Dni kursowania:
PKP Intercity
19:11TLK 53202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
19:52 Tczew - TCZEW - 20:25 Malbork - 21:30 Prabuty - 22:23 Iława Główna - 23:25 Działdowo - 23:48 Mława - 00:16 Ciechanów - 00:50 Nasielsk - 01:06 Nowy Dwór Mazowiecki - 01:18 Legionowo - 01:36 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 02:00 Warszawa - Warszawa Centralna - 02:10 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 03:51 Koluszki - 04:25 Piotrków Trybunalski - 04:54 Radomsko - Radomsko - 05:43 CZĘSTOCHOWA - 06:50 Koniecpol - 07:34 Miechów - 08:14 Kraków - Kraków Główny - 08:38 Kraków - KRAKÓW PŁASZÓW - 09:29 Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona - 09:59 Sucha Beskidzka - 10:21 Maków Podhalański - 10:52 Chabówka - 11:35 Nowy Targ - 11:46 Biały Dunajec - 11:51 Poronin - 12:00 Zakopane - ZAKOPANE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 11.10.2013-18.10.2013
PKP Intercity
19:11TLK 53202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
19:52 Tczew - TCZEW - 20:25 Malbork - 21:30 Prabuty - 22:23 Iława Główna - 23:25 Działdowo - 23:48 Mława - 00:16 Ciechanów - 00:50 Nasielsk - 01:06 Nowy Dwór Mazowiecki - 01:18 Legionowo - 01:36 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 01:56 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 03:20 Dęblin - Dęblin - 04:04 Radom - 04:36 Skarżysko-Kamienna - Skarżysko-Kamienna - 05:17 Kielce - KIELCE - 07:39 Tarnobrzeg - 08:05 Stalowa Wola Rozwadów - 08:10 Stalowa Wola Centrum - 08:20 Nisko - 08:33 Rudnik Nad Sanem - 08:53 Nowa Sarzyna - 09:02 Leżajsk - 09:33 Przeworsk - 09:45 Jarosław - 10:22 Przemyśl Zasanie
Dni kursowania:
PKP Intercity
19:11TLK 53202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
19:52 Tczew - TCZEW - 20:25 Malbork - 21:30 Prabuty - 22:23 Iława Główna - 23:25 Działdowo - 23:48 Mława - 00:16 Ciechanów - 00:50 Nasielsk - 01:06 Nowy Dwór Mazowiecki - 01:18 Legionowo - 01:37 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 01:56 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 03:20 Dęblin - Dęblin - 04:04 Radom - 04:36 Skarżysko-Kamienna - Skarżysko-Kamienna - 05:17 Kielce - KIELCE - 07:39 Tarnobrzeg - 08:05 Stalowa Wola Rozwadów - 08:10 Stalowa Wola Centrum - 08:20 Nisko - 08:33 Rudnik Nad Sanem - 08:53 Nowa Sarzyna - 09:02 Leżajsk - 09:33 Przeworsk - 09:45 Jarosław - 10:22 Przemyśl Zasanie
Dni kursowania:
PKP Intercity
19:11TLK 53202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
19:52 Tczew - TCZEW - 20:25 Malbork - 21:30 Prabuty - 22:23 Iława Główna - 23:25 Działdowo - 23:48 Mława - 00:16 Ciechanów - 00:50 Nasielsk - 01:06 Nowy Dwór Mazowiecki - 01:18 Legionowo - 01:37 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 02:00 Warszawa - Warszawa Centralna - 02:10 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 03:51 Koluszki - 04:25 Piotrków Trybunalski - 04:54 Radomsko - Radomsko - 05:43 CZĘSTOCHOWA - 06:50 Koniecpol - 07:34 Miechów - 08:21 Kraków - Kraków Główny - 08:38 Kraków - KRAKÓW PŁASZÓW - 09:29 Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona - 09:59 Sucha Beskidzka - 10:21 Maków Podhalański - 10:52 Chabówka - 11:35 Nowy Targ - 11:46 Biały Dunajec - 11:51 Poronin - 12:00 Zakopane - ZAKOPANE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-14.9.2013; 20.9.2013-28.9.2013; 4.10.2013-10.10.2013
PKP Intercity
19:12TLK 75103 BACHUSPociąg
19:22 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 19:28 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 19:33 Sopot - SOPOT - 19:50 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Intercity
19:12TLK 35108 WIENIAWSKIPociąg
19:22 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 19:28 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 19:33 Sopot - SOPOT - 19:50 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Intercity
19:19TLK 15116 ARTUSPociąg
19:31 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 19:37 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 19:42 Sopot - SOPOT - 19:58 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Intercity
19:25R 6032Pociąg
19:34 Gdańsk Orunia - 19:37 Gdańsk Lipce - 19:44 Pruszcz Gdański - 19:47 Cieplewo - 19:50 Różyny - 19:54 Skowarcz - 19:57 Pszczółki - 20:01 Miłobądz - 20:09 Tczew - 20:33 Lisewo - 20:40 Szymankowo - 20:51 Stogi Malborskie - 20:55 Malbork Kałdowo - 21:02 Malbork
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
19:28R 6032Pociąg
19:34 Gdańsk Orunia - 19:37 Gdańsk Lipce - 19:44 Pruszcz Gdański - 19:47 Cieplewo - 19:50 Różyny - 19:54 Skowarcz - 19:57 Pszczółki - 20:01 Miłobądz - 20:09 Tczew - 20:33 Lisewo - 20:40 Szymankowo - 20:51 Stogi Malborskie - 20:55 Malbork Kałdowo - 21:02 Malbork
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
19:45TLK 85100 ŻUŁAWYPociąg
20:24 Tczew - TCZEW - 20:46 Malbork - 21:08 Elbląg - 21:26 Pasłęk - 22:00 Morąg - 22:39 Olsztyn - Olsztyn Zachodni - 22:43 Olsztyn - Olsztyn Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 17.9.2013-19.9.2013
PKP Intercity
19:45TLK 85100 ŻUŁAWYPociąg
20:24 Tczew - TCZEW - 20:46 Malbork - 21:08 Elbląg - 21:26 Pasłęk - 22:00 Morąg - 22:39 Olsztyn - Olsztyn Zachodni - 22:43 Olsztyn - Olsztyn Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 10.9.2013-13.9.2013
PKP Intercity
19:45TLK 85100 ŻUŁAWYPociąg
20:24 Tczew - TCZEW - 20:46 Malbork - 21:08 Elbląg - 21:26 Pasłęk - 22:00 Morąg - 22:39 Olsztyn - Olsztyn Zachodni - 22:43 Olsztyn - Olsztyn Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-9.9.2013; (Rozkład ważny od 14.9.2013 do 23.9.2013) (1), (5), (6), (7); 24.9.2013-19.10.2013
PKP Intercity
19:54R 20128Pociąg
20:09 Gdańsk Orunia - 20:18 Pruszcz Gdański - 20:26 Pszczółki - 20:36 Tczew - 20:46 Czarlin - 20:52 Subkowy - 20:59 Pelplin - 21:04 Kulice Tczewskie - 21:08 Morzeszczyn - 21:12 Majewo - 21:18 Smętowo - 21:25 Twarda Góra - 21:35 Warlubie - 21:47 Laskowice Pomorskie
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
20:01R 91432Pociąg
20:08 Gdańsk Wrzeszcz - 20:14 Gdańsk Oliwa - 20:23 Sopot - 20:30 Gdynia Orłowo - 20:38 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 20:46 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
20:02TLK 53202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
20:41 Tczew - TCZEW - 21:03 Malbork - 21:36 Prabuty - 22:09 Iława Główna - 23:06 Działdowo - 23:35 Mława - 00:05 Ciechanów - 00:33 Nasielsk - 00:49 Nowy Dwór Mazowiecki - 01:01 Legionowo - 01:19 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 01:38 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 02:57 Dęblin - Dęblin - 03:37 Radom - 04:27 Starachowice Wschodnie - 04:52 Ostrowiec Świętokrzyski - 06:06 Sandomierz - 06:38 Stalowa Wola Rozwadów - 06:44 Stalowa Wola Centrum - 06:53 Nisko - 07:06 Rudnik Nad Sanem - 07:26 Nowa Sarzyna - 07:35 Leżajsk - 08:04 Przeworsk - 08:16 Jarosław - 08:53 Przemyśl Zasanie
Dni kursowania:
PKP Intercity
20:02TLK 53202 MONCIAK- KRUPÓWKIPociąg
20:41 Tczew - TCZEW - 21:03 Malbork - 21:36 Prabuty - 22:09 Iława Główna - 23:06 Działdowo - 23:35 Mława - 00:05 Ciechanów - 00:33 Nasielsk - 00:49 Nowy Dwór Mazowiecki - 01:01 Legionowo - 01:19 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 01:40 Warszawa - Warszawa Centralna - 01:50 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 03:21 Koluszki - 03:46 Piotrków Trybunalski - 04:15 Radomsko - Radomsko - 04:51 CZĘSTOCHOWA - 05:58 Koniecpol - 06:41 Miechów - 07:18 Kraków - Kraków Główny - 07:31 Kraków - KRAKÓW PŁASZÓW - 08:22 Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona - 08:53 Sucha Beskidzka - 09:17 Maków Podhalański - 09:47 Chabówka - 10:29 Nowy Targ - 10:40 Biały Dunajec - 10:45 Poronin - 10:55 Zakopane - ZAKOPANE
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 19.10.2013
PKP Intercity
20:34TLK 65103 POMORZANINPociąg
20:46 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 20:52 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 20:57 Sopot - SOPOT - 21:13 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Intercity
20:37R 6034Pociąg
20:55 Gdańsk Orunia - 21:04 Pruszcz Gdański - 21:12 Pszczółki - 21:22 Tczew - 21:31 Lisewo - 21:38 Szymankowo - 21:43 Stogi Malborskie - 21:47 Malbork Kałdowo - 21:53 Malbork
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
20:41R 2029Pociąg
21:15 Gdańsk Wrzeszcz - 21:21 Gdańsk Oliwa - 21:26 Sopot - 21:42 Gdynia Orłowo - 21:49 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 22:08 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 22.9.2013 do 19.10.2013) (6), (7)
PKP Przewozy Regionalne
20:41R 2029Pociąg
21:15 Gdańsk Wrzeszcz - 21:21 Gdańsk Oliwa - 21:26 Sopot - 21:42 Gdynia Orłowo - 21:49 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 22:08 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 21.9.2013
PKP Przewozy Regionalne
20:41R 2029Pociąg
20:58 Gdańsk Wrzeszcz - 21:04 Gdańsk Oliwa - 21:10 Sopot - 21:16 Gdynia Orłowo - 21:30 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 21:38 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 14.9.2013-15.9.2013
PKP Przewozy Regionalne
20:41R 2029Pociąg
20:58 Gdańsk Wrzeszcz - 21:04 Gdańsk Oliwa - 21:10 Sopot - 21:16 Gdynia Orłowo - 21:24 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 21:34 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 10.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5); (Rozkład ważny od 23.9.2013 do 18.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
20:41R 2029Pociąg
20:58 Gdańsk Wrzeszcz - 21:04 Gdańsk Oliwa - 21:10 Sopot - 21:16 Gdynia Orłowo - 21:24 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 21:34 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 11.9.2013 do 20.9.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
20:41R 2029Pociąg
20:58 Gdańsk Wrzeszcz - 21:04 Gdańsk Oliwa - 21:10 Sopot - 21:16 Gdynia Orłowo - 21:30 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 21:38 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 7.9.2013-8.9.2013
PKP Przewozy Regionalne
20:47TLK 15102 KASZUBPociąg
20:56 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 21:02 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 21:07 Sopot - SOPOT - 21:23 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Intercity
20:59R 91434Pociąg
21:13 Gdańsk Wrzeszcz - 21:19 Gdańsk Oliwa - 21:25 Sopot - 21:31 Gdynia Orłowo - 21:39 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA - 21:49 Gdynia Chylonia
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
21:10R 91444Pociąg
21:23 Gdańsk Orunia - 21:26 Gdańsk Lipce - 21:33 Pruszcz Gdański - 21:40 Cieplewo - 21:43 Różyny - 21:47 Skowarcz - 21:49 Pszczółki - 21:53 Miłobądz - 22:02 Tczew - 22:13 Lisewo - 22:20 Szymankowo - 22:24 Stogi Malborskie - 22:28 Malbork Kałdowo - 22:34 Malbork - 22:39 Królewo Malborskie - 22:44 Stare Pole - 22:47 Fiszewo - 22:51 Gronowo Elbląskie - 23:01 Elbląg
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
21:11R 91444Pociąg
21:23 Gdańsk Orunia - 21:26 Gdańsk Lipce - 21:33 Pruszcz Gdański - 21:40 Cieplewo - 21:43 Różyny - 21:47 Skowarcz - 21:49 Pszczółki - 21:53 Miłobądz - 22:02 Tczew - 22:13 Lisewo - 22:20 Szymankowo - 22:24 Stogi Malborskie - 22:28 Malbork Kałdowo - 22:34 Malbork - 22:39 Królewo Malborskie - 22:44 Stare Pole - 22:47 Fiszewo - 22:51 Gronowo Elbląskie - 23:01 Elbląg
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
21:24TLK 45108 POJEZIERZEPociąg
21:35 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 21:42 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 21:48 Sopot - SOPOT - 22:04 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 3.9.2013-9.9.2013
PKP Intercity
21:24TLK 45108 POJEZIERZEPociąg
21:35 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 21:42 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 21:48 Sopot - SOPOT - 22:04 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013; 10.9.2013-19.10.2013
PKP Intercity
21:41TLK 54200 POGORIAPociąg
22:16 Tczew - TCZEW - 23:02 Laskowice Pomorskie - 23:38 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 00:56 Toruń - TORUŃ GŁÓWNY - 01:39 Włocławek - 02:17 Kutno - Kutno - 02:46 Łęczyca - 03:24 Zgierz - 03:39 Łódź Żabieniec - 03:46 Łódź - ŁÓDŹ KALISKA - 03:59 Łódź Chojny - 04:48 Piotrków Trybunalski - 05:19 Radomsko - Radomsko - 05:55 CZĘSTOCHOWA - 06:33 Myszków - 06:43 Zawiercie - 07:00 DĄBROWA GÓRNICZA - 07:09 Sosnowiec Główny - 07:20 KATOWICE - 07:44 TYCHY - 08:03 Pszczyna - 08:13 Czechowice-Dziedzice - Czechowice-Dziedzice - 08:32 Bielsko-Biała - Bielsko-Biała Główna
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 19.10.2013
PKP Intercity
22:03TLK 54200 POGORIAPociąg
22:40 Tczew - TCZEW - 23:30 Laskowice Pomorskie - 00:09 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 01:27 Toruń - TORUŃ GŁÓWNY - 02:12 Włocławek - 02:55 Kutno - Kutno - 03:24 Łęczyca - 04:03 Zgierz - 04:19 Łódź Żabieniec - 04:26 Łódź - ŁÓDŹ KALISKA - 04:40 Łódź Chojny - 05:34 Piotrków Trybunalski - 06:04 Radomsko - Radomsko - 06:45 CZĘSTOCHOWA - 07:13 Myszków - 07:24 Zawiercie - 07:43 DĄBROWA GÓRNICZA - 07:54 Sosnowiec Główny - 08:06 KATOWICE - 08:32 TYCHY - 08:57 Pszczyna - 09:06 Czechowice-Dziedzice - Czechowice-Dziedzice - 09:25 Bielsko-Biała - Bielsko-Biała Główna
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-18.10.2013
PKP Intercity
22:07R 6036Pociąg
22:31 Gdańsk Orunia - 22:34 Gdańsk Lipce - 22:41 Pruszcz Gdański - 22:44 Cieplewo - 22:47 Różyny - 22:51 Skowarcz - 22:54 Pszczółki - 22:58 Miłobądz - 23:05 Tczew - 23:14 Lisewo - 23:21 Szymankowo - 23:25 Stogi Malborskie - 23:29 Malbork Kałdowo - 23:35 Malbork
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 21.9.2013 do 19.10.2013) (6)
PKP Przewozy Regionalne
22:07R 20424Pociąg
22:31 Gdańsk Orunia - 22:34 Gdańsk Lipce - 22:41 Pruszcz Gdański - 22:44 Cieplewo - 22:47 Różyny - 22:51 Skowarcz - 22:54 Pszczółki - 22:58 Miłobądz - 23:05 Tczew - 23:11 Czarlin - 23:16 Subkowy - 23:22 Pelplin - 23:27 Kulice Tczewskie - 23:31 Morzeszczyn - 23:41 Majewo - 23:47 Smętowo
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (Rozkład ważny od 22.9.2013 do 13.10.2013) (7)
PKP Przewozy Regionalne
22:15R 6036Pociąg
22:31 Gdańsk Orunia - 22:34 Gdańsk Lipce - 22:41 Pruszcz Gdański - 22:44 Cieplewo - 22:47 Różyny - 22:51 Skowarcz - 22:54 Pszczółki - 22:58 Miłobądz - 23:05 Tczew - 23:14 Lisewo - 23:21 Szymankowo - 23:25 Stogi Malborskie - 23:29 Malbork Kałdowo - 23:35 Malbork
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 7.9.2013; 14.9.2013
PKP Przewozy Regionalne
22:15R 20424Pociąg
22:31 Gdańsk Orunia - 22:34 Gdańsk Lipce - 22:41 Pruszcz Gdański - 22:44 Cieplewo - 22:47 Różyny - 22:51 Skowarcz - 22:54 Pszczółki - 22:58 Miłobądz - 23:05 Tczew - 23:11 Czarlin - 23:16 Subkowy - 23:22 Pelplin - 23:27 Kulice Tczewskie - 23:31 Morzeszczyn - 23:41 Majewo - 23:47 Smętowo
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 8.9.2013; 15.9.2013
PKP Przewozy Regionalne
22:23R 20424Pociąg
22:31 Gdańsk Orunia - 22:34 Gdańsk Lipce - 22:41 Pruszcz Gdański - 22:44 Cieplewo - 22:47 Różyny - 22:51 Skowarcz - 22:54 Pszczółki - 22:58 Miłobądz - 23:05 Tczew - 23:11 Czarlin - 23:16 Subkowy - 23:22 Pelplin - 23:27 Kulice Tczewskie - 23:31 Morzeszczyn - 23:41 Majewo - 23:47 Smętowo
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) (1), (2), (3), (4), (5)
PKP Przewozy Regionalne
22:35TLK 56200 ROZEWIEPociągPKP Intercity
22:40TLK 56200 ROZEWIEPociągPKP Intercity
23:09TLK 35106 NORWIDPociąg
23:21 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 23:28 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 23:35 Sopot - SOPOT - 23:50 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 19.10.2013
PKP Intercity
23:14R 70122 MOTŁAWAPociąg
23:20 Gdańsk Wrzeszcz - 23:26 Gdańsk Oliwa - 23:31 Sopot - 23:44 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Przewozy Regionalne
23:23TLK 35102 STOCZNIOWIECPociąg
23:41 Gdańsk - GDAŃSK WRZESZCZ - 23:48 Gdańsk - GDAŃSK OLIWA - 23:54 Sopot - SOPOT - 00:10 Gdynia - GDYNIA GŁÓWNA
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) codziennie
PKP Intercity
23:32TLK 83202 USTRONIEPociąg
00:07 Tczew - TCZEW - 00:57 Laskowice Pomorskie - 01:38 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 03:22 Toruń - TORUŃ GŁÓWNY - 04:08 Włocławek - 04:52 Kutno - Kutno - 05:21 Łowicz Główny - 05:38 Sochaczew - 06:14 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 06:20 Warszawa - Warszawa Centralna - 06:32 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 07:32 Pilawa - 08:04 Dęblin - Dęblin - 08:32 Pionki Zachodnie - 08:50 Radom - 09:14 Szydłowiec - 09:25 Skarżysko-Kamienna - Skarżysko-Kamienna - 09:37 Suchedniów - 10:06 Kielce - KIELCE - 10:54 Sędziszów - 11:19 Miechów - 11:56 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 5.10.2013
PKP Intercity
23:32TLK 83202 USTRONIEPociąg
00:07 Tczew - TCZEW - 00:57 Laskowice Pomorskie - 01:38 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 03:22 Toruń - TORUŃ GŁÓWNY - 04:08 Włocławek - 04:52 Kutno - Kutno - 05:21 Łowicz Główny - 05:38 Sochaczew - 06:14 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 06:20 Warszawa - Warszawa Centralna - 06:32 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 07:32 Pilawa - 08:04 Dęblin - Dęblin - 08:32 Pionki Zachodnie - 08:50 Radom - 09:14 Szydłowiec - 09:25 Skarżysko- Kamienna - 09:37 Suchedniów - 10:06 Kielce - KIELCE - 10:54 Sędziszów - 11:19 Miechów - 11:56 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 5.10.2013
PKP Intercity
23:32TLK 83202 USTRONIEPociąg
00:07 Tczew - TCZEW - 00:57 Laskowice Pomorskie - 01:38 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 02:49 Toruń - TORUŃ GŁÓWNY - 03:34 Włocławek - 04:17 Kutno - Kutno - 04:45 Łowicz Główny - 05:03 Sochaczew - 05:39 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 05:45 Warszawa - Warszawa Centralna - 06:02 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 06:59 Pilawa - 07:34 Dęblin - Dęblin - 08:03 Pionki Zachodnie - 08:20 Radom - 08:44 Szydłowiec - 08:55 Skarżysko-Kamienna - Skarżysko-Kamienna - 09:07 Suchedniów - 09:37 Kielce - KIELCE - 10:13 Jędrzejów - 10:30 Sędziszów - 11:01 Miechów - 11:40 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-9.9.2013; 14.9.2013-23.9.2013; 6.10.2013-18.10.2013
PKP Intercity
23:32TLK 83202 USTRONIEPociąg
00:07 Tczew - TCZEW - 00:57 Laskowice Pomorskie - 01:38 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 03:22 Toruń - TORUŃ GŁÓWNY - 04:08 Włocławek - 04:52 Kutno - Kutno - 05:21 Łowicz Główny - 05:38 Sochaczew - 06:14 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 06:20 Warszawa - Warszawa Centralna - 06:32 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 07:32 Pilawa - 08:04 Dęblin - Dęblin - 08:32 Pionki Zachodnie - 08:50 Radom - 09:14 Szydłowiec - 09:25 Skarżysko-Kamienna - Skarżysko-Kamienna - 09:37 Suchedniów - 10:06 Kielce - KIELCE - 10:39 Jędrzejów - 10:54 Sędziszów - 11:19 Miechów - 11:56 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 24.9.2013-29.9.2013; 4.10.2013
PKP Intercity
23:32TLK 83202 USTRONIEPociąg
00:07 Tczew - TCZEW - 01:24 Laskowice Pomorskie - 02:05 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 03:23 Toruń - TORUŃ GŁÓWNY - 04:08 Włocławek - 04:52 Kutno - Kutno - 05:21 Łowicz Główny - 05:38 Sochaczew - 06:14 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 06:20 Warszawa - Warszawa Centralna - 06:32 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 07:32 Pilawa - 08:04 Dęblin - Dęblin - 08:32 Pionki Zachodnie - 08:50 Radom - 09:14 Szydłowiec - 09:25 Skarżysko-Kamienna - Skarżysko-Kamienna - 09:37 Suchedniów - 10:06 Kielce - KIELCE - 10:39 Jędrzejów - 10:54 Sędziszów - 11:19 Miechów - 11:56 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 30.9.2013-3.10.2013
PKP Intercity
23:32TLK 83202 USTRONIEPociąg
00:07 Tczew - TCZEW - 00:57 Laskowice Pomorskie - 01:38 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 02:46 Toruń - TORUŃ GŁÓWNY - 03:34 Włocławek - 04:17 Kutno - Kutno - 04:45 Łowicz Główny - 05:03 Sochaczew - 05:39 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 05:45 Warszawa - Warszawa Centralna - 06:02 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 06:59 Pilawa - 07:34 Dęblin - Dęblin - 08:03 Pionki Zachodnie - 08:20 Radom - 08:44 Szydłowiec - 08:55 Skarżysko- Kamienna - 09:07 Suchedniów - 09:37 Kielce - KIELCE - 10:13 Jędrzejów - 10:28 Sędziszów - 11:01 Miechów - 11:40 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 10.9.2013-12.9.2013
PKP Intercity
23:32TLK 83202 USTRONIEPociąg
00:07 Tczew - TCZEW - 00:57 Laskowice Pomorskie - 01:38 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 02:49 Toruń - TORUŃ GŁÓWNY - 03:34 Włocławek - 04:17 Kutno - Kutno - 04:45 Łowicz Główny - 05:03 Sochaczew - 05:39 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 05:45 Warszawa - Warszawa Centralna - 06:02 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 06:59 Pilawa - 07:34 Dęblin - Dęblin - 08:03 Pionki Zachodnie - 08:20 Radom - 08:44 Szydłowiec - 08:55 Skarżysko- Kamienna - 09:07 Suchedniów - 09:37 Kielce - KIELCE - 10:13 Jędrzejów - 10:30 Sędziszów - 11:01 Miechów - 11:40 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 2.9.2013-23.9.2013; 6.10.2013-18.10.2013
PKP Intercity
23:32TLK 83202 USTRONIEPociąg
00:07 Tczew - TCZEW - 01:24 Laskowice Pomorskie - 02:05 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 03:23 Toruń - TORUŃ GŁÓWNY - 04:08 Włocławek - 04:52 Kutno - Kutno - 05:21 Łowicz Główny - 05:38 Sochaczew - 06:14 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 06:20 Warszawa - Warszawa Centralna - 06:32 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 07:32 Pilawa - 08:04 Dęblin - Dęblin - 08:32 Pionki Zachodnie - 08:50 Radom - 09:14 Szydłowiec - 09:25 Skarżysko- Kamienna - 09:37 Suchedniów - 10:06 Kielce - KIELCE - 10:39 Jędrzejów - 10:54 Sędziszów - 11:19 Miechów - 11:56 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 30.9.2013-3.10.2013
PKP Intercity
23:32TLK 83202 USTRONIEPociąg
00:07 Tczew - TCZEW - 00:57 Laskowice Pomorskie - 01:38 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 03:22 Toruń - TORUŃ GŁÓWNY - 04:08 Włocławek - 04:52 Kutno - Kutno - 05:21 Łowicz Główny - 05:38 Sochaczew - 06:14 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 06:20 Warszawa - Warszawa Centralna - 06:32 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 07:32 Pilawa - 08:04 Dęblin - Dęblin - 08:32 Pionki Zachodnie - 08:50 Radom - 09:14 Szydłowiec - 09:25 Skarżysko- Kamienna - 09:37 Suchedniów - 10:06 Kielce - KIELCE - 10:39 Jędrzejów - 10:54 Sędziszów - 11:19 Miechów - 11:56 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 24.9.2013-29.9.2013; 4.10.2013
PKP Intercity
23:39TLK 83202 USTRONIEPociąg
00:15 Tczew - TCZEW - 01:01 Laskowice Pomorskie - 01:38 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 02:52 Toruń - TORUŃ GŁÓWNY - 03:38 Włocławek - 04:17 Kutno - Kutno - 04:45 Łowicz Główny - 05:03 Sochaczew - 05:39 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 05:45 Warszawa - Warszawa Centralna - 06:02 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 06:59 Pilawa - 07:34 Dęblin - Dęblin - 08:01 Pionki Zachodnie - 08:19 Radom - 08:43 Szydłowiec - 08:54 Skarżysko-Kamienna - Skarżysko-Kamienna - 09:06 Suchedniów - 09:36 Kielce - KIELCE - 10:08 Jędrzejów - 10:23 Sędziszów - 10:48 Miechów - 11:25 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 19.10.2013
PKP Intercity
23:39TLK 83202 USTRONIEPociąg
00:15 Tczew - TCZEW - 01:01 Laskowice Pomorskie - 01:38 Bydgoszcz - BYDGOSZCZ GŁÓWNA - 02:52 Toruń - TORUŃ GŁÓWNY - 03:38 Włocławek - 04:17 Kutno - Kutno - 04:45 Łowicz Główny - 05:03 Sochaczew - 05:39 Warszawa - Warszawa Zachodnia - 05:45 Warszawa - Warszawa Centralna - 06:02 Warszawa - Warszawa Wschodnia - 06:59 Pilawa - 07:34 Dęblin - Dęblin - 08:01 Pionki Zachodnie - 08:19 Radom - 08:43 Szydłowiec - 08:54 Skarżysko- Kamienna - 09:06 Suchedniów - 09:36 Kielce - KIELCE - 10:08 Jędrzejów - 10:23 Sędziszów - 10:48 Miechów - 11:25 Kraków - Kraków Główny
Dni kursowania: (Rozkład ważny od 2.9.2013 do 19.10.2013) 19.10.2013
PKP Intercity

Wydrukowano ze strony:
2006 - 2013 © rozjazdy.pl